Pobyty pri Lago di Garda s polpenziou

Najväčšie talianske jazero Lago di Garda usadené medzi alpskými vrcholkami ponúka nekonečné možnosti turistiky aj voľnočasových aktivít. Vyberte si pobyt pri Gardskom jazere s polpenziou a užite si počas dovolenky aj množstvo svetoznámeho talianskeho jedla.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil aj v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Lago di Garda je v rámci Talianska nielen najväčším, ale aj turisticky najvyhľadávanejším jazerom. A niet sa čomu diviť, pretože okrem úchvatnej prírody ponúka jazero a jeho okolie hromadu možností, ako aktívne tráviť dovolenku. Gardské jazero ponúka ideálne podmienky na plachtenie, windsurfing, jazdu na horskom bicykli, športové lezenie, kanoistiku aj potápanie.

Brehy a mestečká pozdĺž nich vyznačujú stredomorskou atmosférou, ktorá je typická skôr pre južnejšie talianske regióny. Zatiaľ čo v týchto nižších nadmorských polohách rastú olivovníky a citrónovníky, nad jazerom sa týčia vrcholy vysoké viac ako 2 000 metrov. Užijete si tu teda ako príjemné vychádzky po promenáde, tak pravú vysokohorskú turistiku. Najvyššou horou pri jazere je Mt. Baldo (2 218 m n. m.), ktorú môžete buď zdolať po svojich, alebo na ňu vyjsť obľúbenou panoramatickou lanovkou.

Čo k úplne dokonalej dovolenke v Taliansku teda ešte chýba? No predsa jedlo! Delikátna talianska kuchyňa patrí k najpopulárnejším na svete. Fantastické cestoviny, pizza, zeleninové polievky, úžasné dezerty, chrumkavé pečivo – to všetko zdomácnelo aj v našich končinách. Vydajte sa na dovolenku pri Gardskom jazere s polpenziou a vychutnajte si dosýta lahodné domáce talianske špeciality pri raňajkách aj večerách!