Pobyty pri Lago di Garda s polpenziou

Najväčšie talianske jazero Lago di Garda usadené medzi alpskými vrcholkami ponúka nekonečné možnosti turistiky aj voľnočasových aktivít. Vyberte si pobyt pri Gardskom jazere s polpenziou a užite si počas dovolenky aj množstvo svetoznámeho talianskeho jedla.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Úžasný hotel! Termálne kúpele priamo prepojené s hotelom sú plné zaujímavých rastlín, malých i obrovských šmýkačiek, víriviek a bazénov. Polpenzia bola výborná a neuveriteľne bohatá. Navyše máte celý deň neobmedzenú konzumáciu nealko nápojov, kávy a čaju, čo ocenila hlavne moja rodina. Ak plánujete nejaký výlet, určite odporúčam vyraziť sa pozrieť na hrady v Rakúsku (k hraniciam je to len 10 minút) alebo v Őrségu.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Krásne a štýlové ubytovanie umiestnené priamo pri hlavnej promenáde kúsok od prameňa Vřídlo. Dostal som izbu s krásnym výhľadom na divadlo a okolité hotely, čo bolo príjemné spestrenie. Navyše je odtiaľ všade blízko – do divadla, do kúpeľov, všetko je skvele dostupné. A milý personál vám ochotne poradí, čo v okolí určite nesmiete minúť, takže si tu určite užijete aj dlhšie pobyty.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím


Lago di Garda je v rámci Talianska nielen najväčším, ale aj turisticky najvyhľadávanejším jazerom. A niet sa čomu diviť, pretože okrem úchvatnej prírody ponúka jazero a jeho okolie hromadu možností, ako aktívne tráviť dovolenku. Gardské jazero ponúka ideálne podmienky na plachtenie, windsurfing, jazdu na horskom bicykli, športové lezenie, kanoistiku aj potápanie.

Brehy a mestečká pozdĺž nich vyznačujú stredomorskou atmosférou, ktorá je typická skôr pre južnejšie talianske regióny. Zatiaľ čo v týchto nižších nadmorských polohách rastú olivovníky a citrónovníky, nad jazerom sa týčia vrcholy vysoké viac ako 2 000 metrov. Užijete si tu teda ako príjemné vychádzky po promenáde, tak pravú vysokohorskú turistiku. Najvyššou horou pri jazere je Mt. Baldo (2 218 m n. m.), ktorú môžete buď zdolať po svojich, alebo na ňu vyjsť obľúbenou panoramatickou lanovkou.

Čo k úplne dokonalej dovolenke v Taliansku teda ešte chýba? No predsa jedlo! Delikátna talianska kuchyňa patrí k najpopulárnejším na svete. Fantastické cestoviny, pizza, zeleninové polievky, úžasné dezerty, chrumkavé pečivo – to všetko zdomácnelo aj v našich končinách. Vydajte sa na dovolenku pri Gardskom jazere s polpenziou a vychutnajte si dosýta lahodné domáce talianske špeciality pri raňajkách aj večerách!