Pobyty pri Lago di Garda s polpenziou

Najväčšie talianske jazero Lago di Garda usadené medzi alpskými vrcholkami ponúka nekonečné možnosti turistiky aj voľnočasových aktivít. Vyberte si pobyt pri Gardskom jazere s polpenziou a užite si počas dovolenky aj množstvo svetoznámeho talianskeho jedla.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt si veľmi užila celá naša rodina. Malé Bielice sú miestom, kde môžete zrelaxovať nielen telo, ale aj myseľ. Pokiaľ nevyhľadávate luxus, ale skôr pokoj, príjemné prostredie a milý personál, určite si tento hotel zamilujete. Veľkou výhodou je hotelové wellness centrum prístupné počas celej doby pobytu, a to aj v deň odchodu. Z výletov určite odporúčam navštíviť neďaleké Bojnice. Očarí vás množstvom historických pamiatok a goticko-renesančným zámkom. Okrem neho je tu aj množstvo iných turistických atrakcií, vynikajúcich kaviarní a reštaurácií.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Gasthof Mentenwirt sme si dokonale užili. Aj keď sa penzión nachádza uprostred typickej horskej dedinky v Rakúsku, vďaka slovenskému personálu sme jazykovú bariéru vôbec neriešili. Naša izba bola komfortná a strava uspokojivá. Pán recepčný sa o nás po celú dobu perfektne staral, vždy nám pomohol a poradil nám skvelé tipy na výlety po okolí. Výhodou bola zľavová Lungau Card v rámci balíčka, s ktorou sme mali vstupenky a lanovku zadarmo.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tím


Lago di Garda je v rámci Talianska nielen najväčším, ale aj turisticky najvyhľadávanejším jazerom. A niet sa čomu diviť, pretože okrem úchvatnej prírody ponúka jazero a jeho okolie hromadu možností, ako aktívne tráviť dovolenku. Gardské jazero ponúka ideálne podmienky na plachtenie, windsurfing, jazdu na horskom bicykli, športové lezenie, kanoistiku aj potápanie.

Brehy a mestečká pozdĺž nich vyznačujú stredomorskou atmosférou, ktorá je typická skôr pre južnejšie talianske regióny. Zatiaľ čo v týchto nižších nadmorských polohách rastú olivovníky a citrónovníky, nad jazerom sa týčia vrcholy vysoké viac ako 2 000 metrov. Užijete si tu teda ako príjemné vychádzky po promenáde, tak pravú vysokohorskú turistiku. Najvyššou horou pri jazere je Mt. Baldo (2 218 m n. m.), ktorú môžete buď zdolať po svojich, alebo na ňu vyjsť obľúbenou panoramatickou lanovkou.

Čo k úplne dokonalej dovolenke v Taliansku teda ešte chýba? No predsa jedlo! Delikátna talianska kuchyňa patrí k najpopulárnejším na svete. Fantastické cestoviny, pizza, zeleninové polievky, úžasné dezerty, chrumkavé pečivo – to všetko zdomácnelo aj v našich končinách. Vydajte sa na dovolenku pri Gardskom jazere s polpenziou a vychutnajte si dosýta lahodné domáce talianske špeciality pri raňajkách aj večerách!