Dovolenka na ostrove Pašman

Pokojná dovolenka mimo hlučných letovísk? To vás čaká na chorvátskom ostrove Pašman, ktorý si zachoval svoju autentickú krásu. Nečakajte hlučnú večernú zábavu, len nedotknutú prírodu a odľahlé dedinky s romantickou atmosférou.

Načítavam ponuky...

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite už ďalšie ponuky nemáme. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Pašman, člen zadarskej ostrovnej skupiny, sa nachádza v severnej Dalmácii v blízkosti ostrova Ugljan, s ktorým je spojený mostom. Z pevniny sa na ostrov, ktorý zostáva skrytý pred davmi turistov, dostanete trajektom z mesta Biograd na moru.

Za autentickou atmosférou na ostrov Pašman

Ostrov Pašman je ďaleko od turistického Chorvátska. Nie je tu veľa hotelov ani letovísk s barmi a reštauráciami, zato si môžete vychutnať nedotknutú prírodu, čisté more a osobitú atmosféru miestnych dedín. Vďaka priaznivým prírodným podmienkam si užijete príjemné kúpanie na piesočných plážach v tichých zátokách.

Krásnu prírodu obohacujú historické pamiatky, ktoré nájdete v miestnych rybárskych a poľnohospodárskych dedinkách. Prehliadnite si tu stredoveké kostolíky a malebné prístavy, odkiaľ plávajú lode napríklad na Kornatské ostrovy alebo na Dugi otok do zátoky Telašćica.