Dovolenka v Livigne

Horami obklopené luxusné letovisko sľubuje skvelú dovolenku v lete aj v zime. Lyžovanie, horská turistika, cyklistika aj vodné športy sa snúbia s wellness a výbornou kuchyňou. Vyberte si pobyt v talianskom Livigne a užite si tu aktívnu dovolenku s tými najkrajšími výhľadmi.

Načítavam ponuky...


Horské mestečko Livigno je ako stvorené pre všetkých nadšených športovcov. Kedykoľvek počas roka vás tu čakajú nekonečné príležitosti na aktívne vyžitie. V zime sa preženiete po zasnežených alpských svahoch, v lete vyrazíte na pešie túry alebo šliapnete do pedálov na elektrobicykli. Nechýba ani wellness, ktoré pre vás bude príjemným spestrením športového dňa.

Športovci milujú Livigno. Zamilujte si ho aj vy!

Zimné športy k Livignu neodmysliteľne patria. Veď ide tiež o jedno z najlepších lyžiarskych stredísk v celej Európe! Na lyžiarov a snowboardistov tu čaká 77 km zjazdoviek, ktoré obsluhuje 32 moderných lanoviek a vlekov. Zjazdové trate sú nezvyčajne široké, kvalitne upravované a vďaka nadmorskej výške 1 809 – 2 798 m tu nie je núdza o poriadnu snehovú perinu. O to svoje neprídu ani bežkári, ktorí sa krásnou krajinou prejdú na 40 km bielej stopy. Nechýbajú ani 3 snowparky, ktoré patria k najlepším v talianskych Alpách.

Aj keď je Livigno spojené predovšetkým so zimnou dovolenkou, zábavu si tu užijete aj v priebehu letných mesiacov. Hory zhodia snehový kabát a pozývajú všetkých milovníkov pešej turistiky na jedinečné dobrodružstvo. Vyrazte napríklad do Národného parku Stelvio alebo k ľadovcovému jazeru Lago di Livigno.

A keď sa nabažíte horských panorám, vráťte sa na svoje ubytovanie a doprajte si zaslúžený relax v hotelovej wellness zóne. Či už si vyberiete vírivku alebo saunu, skvele zarelaxujete v súkromí. Za to vám poďakujú ako vaše unavené svaly po záťaži, tak myseľ, ktorá túži po troche pokoja.