Prehliadka štúdií Warner Bros. – The Making of Harry Potter: vstupenky + ubytovanie

Pozrite sa do zákulisia sveta čarov a kúziel

Perfektný
DARČEK
pre fanúšikov Harryho Pottera
238 €
POUKAZ
na exkluzívnu prehliadku + ubytovanie
pre 2 osoby

V cene ponuky

2 vstupenky na prehliadku štúdií Warner Bros. – The Making of Harry Potter

1 noc v kvalitnom hoteli podľa vášho výberu pre dvoch

Vrátane elektronického sprievodcu po londýnskych filmových lokalitách

Raňajky v hoteli (v závislosti od vybraného ubytovania)

Dlhodobá platnosť poukazu, až do 30. 12. 2025

Poukaz je možné využiť aj na iné pobyty z ponuky Travelcircus

O zážitkov

Poukaz v hodnote 238 € zahŕňa vstupenky na prehliadku štúdií Warner Bros. – The Making of Harry Potter™ a ubytovanie vo vami vybranom prémiovom hoteli pre dvoch na 1 noc. Ubytovanie aj prehliadka štúdií je platná vo vybraných termínoch podľa dostupnosti. Doprava do Londýna nie je zahrnutá v cene.

Platnosť poukazu je 3. 1. 2024 - 30. 12. 2024. Termíny na druhú polovicu roka 2024 budeme do kalendára s rezerváciami postupne pridávať. Po 30. 12. 2024 je možné predĺženie až do 30. 12. 2025 a využitie poukazu na iný pobyt z ponuky Travelcircus.

Poukaz je možné uplatniť na webe, ktorý je na ňom uvedený.

Dôležité informácie

 • V prípade rezervácie väčšieho počtu osôb odporúčame dostupnosť najprv overiť na našej zákazníckej podpore (+421 233 006 990, info@travelking.sk).
 • Rezervovaný termín a čas vstupu do štúdií nie je možné zmeniť.

Personalizujte si svoj pobyt

Po zakúpení pobytu vám príde na e-mail poukaz s kódom a webovou stránkou na jeho uplatnenie. Okrem výberu termínu budete môcť zvoliť aj rôzne vylepšenia vášho balíčka:

 • Pridať ďalších cestovateľov (deti aj dospelých)
 • Vybrať si hotel a kategóriu izby podľa svojich predstáv
 • Predĺžiť pobyt o preferovaný počet nocí

Warner Bros. Studio Tour – Making of Harry Potter™

Vydajte sa do sveta kúzelníkov a zažite na vlastnej koži dobrodružstvo Harryho Pottera. Ide o úplne mimoriadny cestovateľský zážitok v hlavnom meste Anglicka. Neuveriteľný príbeh chlapca, ktorý prežil, okúzľuje ľudí z celého sveta už od roku 2001. Filmy nevynikajú iba príbehom, ale ide aj o úžas, ktorý v divákoch príbeh vyvoláva. Štúdiá Warner Bros., ktoré stoja za globálnym úspechom filmov, otvárajú svoje brány, aby ste sa mohli pozrieť na tajomstvo sveta čarov a kúziel a preskúmať zákulisie filmov. Prehliadka pútavými tajomstvami z natáčania nadchne aj tých najzarytejších fanúšikov príbehov o kúzelníkovi s jazvou na čele.

Cesta do Rokfortu

Chceli by ste zistiť, do ktorej fakulty by vás priradil Triediaci klobúk? Tak si zbaľte kufre a vyrazte do Rokfortu! Počas prehliadky prejdete Veľkou sieňou, navštívite Dumbledorovu pracovňu a cestou narazíte aj na spomínaný klobúk. Môžete tiež navštíviť Chrabromilskú klubovňu a, samozrejme, aj Hagridovu chalupu! Prehliadka nie je zameraná iba na územie školy, vydajte sa do Ollivanderovho obchodu s prútikmi alebo sa prejdite Šikmou uličkou do Gringottbanky.


Objavte filmové lokality Harryho Pottera v Londýne

Vydajte sa po stopách trojice kúzelníkov, Harryho, Hermiony a Rona, a navštívte 14 filmových lokácií a ďalšie 4 zaujímavé miesta. Po dokončení rezervácie od nás obdržíte exkluzívne PDF sprievodcu po londýnskych filmových lokalitách, s ktorým zažijete jedinečné dobrodružstvo.

Náš digitálny sprievodca vás dovedie napríklad na:

 • Cecile Court: Táto štvrť inšpirovala vznik ulice, do ktorej nemajú muklovia bez kúzelníkov prístup – Šikmú uličku.
 • Australia House: Pamätáte, keď šiel Harry prvýkrát s Hagridom do kúzelníckej banky? Táto a ďalšia scéna sa natáčali práve tu, v Australia House
 • Millenium Bridge: Tento slávny most ste mohli zahliadnuť napríklad vo filme Harry Potter a Polovičný princ.

Sprievodca obsahuje obrázky a vysvetlivky k jednotlivým miestam aj scénam. Tak čo? Ktoré miesto navštívite ako prvé? Deravý kotlík, Gringottovu kúzelnícku banku alebo nástupište 9 3/4?


Ako poukaz uplatniť?

V poukaze, ktorý vám príde po zakúpení na váš e-mail, nájdete kód a odkaz na webovú stránku pre uplatnenie. Na webovej stránke najskôr zadajte kód z kupónu. Následne pokračujte vo výbere termínu, ubytovania, počtu osôb a ďalších informácií. Kliknite na tlačidlo „Prejsť na rezerváciu“. Vyplňte, prosím, svoje kontaktné údaje a znova vložte kód vášho poukazu, aby sa vám jeho hodnota odpočítala z ceny pobytu.

Súčasťou zážitkového balíčka je okrem exkluzívnej prehliadky aj ubytovanie v prémiovom hoteli pre dve osoby na 1 noc, pre dvoch dospelých či jedného dospelého a jedno dieťa. Budete si tak môcť užiť aj ďalšie lákadlá, ktoré Londýn ponúka. V závislosti od vami zvoleného ubytovania môžu byť v cene zahrnuté raňajky.

Kedy a ako si ubytovanie vyberiete? Konkrétny hotel si zvolíte počas procesu rezervácie. Zobrazí sa vám aktuálna ponuka hotelov aj jednotlivých typov izieb dostupných pre vami požadovaný počet osôb a termín. Vy si jednoducho vyberiete hotel, ktorý sa vám bude páčiť najviac. Niektoré hotely sú dostupné iba za príplatok. Garantujeme vám, že aspoň v niekoľkých termínoch je na výber hotel bez doplatku.

Ako hotely do zážitkového balíčka vyberáme? Na ubytovaní, ktoré vám ponúkame, si dávame záležať. Snažíme sa hotely vyberať tak, aby boli v blízkosti atrakcie, na ktorú máte vstupenku, prípadne v dosahu centra či letiska. Čo sa týka kategórie, ide o prémiové hotely s dobrým hodnotením zákazníkov.

Ďalšie informácie

 • E-vstupenky na Making of Harry Potter™ obdržíte e-mailom, vo formáte PDF, aspoň 3 dni pred termínom pobytu. V tomto e-maile nájdete aj informácie o vstupe do štúdií. Vstup do štúdií vám bude pridelený podľa vami vybraného časového intervalu (závisí od dostupnosti). E-vstupenky si, prosím, vytlačte a predložte ich na mieste 30 minút pred začiatkom prehliadky.
 • Upozorňujeme, že časy konania akcie sa môžu zmeniť. Zákazník je zodpovedný za kontrolu údajov týkajúcich sa akcie.
 • Pešiu prehliadku začnete a ukončíte podľa seba
 • Pokiaľ si objednáte mystery hotel, oznámime vám údaje o ubytovaní telefonicky alebo e-mailom pred vaším príchodom.

Zrušenie a zmena rezervácie


Organizátor

Zodpovednosť organizátora Wagner Kurzreisen GmbH.

Wagner Kurzreisen GmbH,Aroser Allee 76,13407 Berlín,Nemecko.

Cesta do štúdií Warner Bros.

 • Warner Bros. štúdiá sa nachádzajú blízko Londýna, na adrese: Studio Tour Dr, Leavesden, Watford WD25 7LR, Veľká Británia.
 • Štúdiá sú ľahko dostupné verejnou dopravou. Choďte vlakom zo stanice Euston na stanicu Watford Junktion, odtiaľ sa vydajte autobusom č. 9 alebo 10 na zastávku Ashfileds, od ktorej sú štúdiá vzdialené iba 7 minút chôdze.
 • V štúdiách sú k dispozícii digitálni sprievodcovia v rôznych jazykoch, a to vrátane: angličtiny, nemčiny, francúzštiny, taliančiny, japončiny, španielčiny, ruštiny, čínštiny (mandarínčiny), brazílskej portugalčiny a portugalčiny. (Zapožičanie digitálneho sprievodcu stojí 4,95 GBP.)
 • Dĺžka prehliadky: približne 3 hodiny (odporúčanie)
 • Deti do 4 rokov majú vstup zadarmo
 • Štúdiá sú prístupné pre deti aj handicapovaných
 • © TM & © 2020 Warner Bros. Entertainment
 • © TM & © 2020 Warner Bros. Entertainment
 • © TM & © 2020 Warner Bros. Entertainment
 • © TM & © 2020 Warner Bros. Entertainment
 • © TM & © 2020 Warner Bros. Entertainment
 • © TM & © 2020 Warner Bros. Entertainment
Vstupenka pre 2 osoby
travelcircus-events.a 1 noc v hotelu dle výběru za
238 €

Ukážka hotelov, v ktorých môžete byť ubytovaní

Prehliadka štúdií Warner Bros. – The Making of Harry Potter™ - static map

Príklady hotelov

Moxy London Heathrow Airport
804-834 Bath Road Heathrow, Airport, Hounslow TW5 9UH, Spojené kráľovstvo
Holiday Inn London - Watford Junction
65-67 Clarendon Rd, Watford WD17 1DS, Spojené kráľovstvo
Moxy London City
1014 Dockside Rd, London E16 2FQ, Spojené kráľovstvo

Uvedené hotely sú iba príklady a ich ponuka sa mení. Ubytovaní však budete v kvalitnom hoteli porovnateľnej kategórie a ponuky služieb. V základnej cene je zahrnuté ubytovanie a vstupenka vo vybrané termíny podľa dostupnosti pre dvoch. V rámci príplatkov je možné zaistiť predĺžený pobyt či ubytovanie vyššej kategórie.

Postavy, mená a ďalšie prvky súvisiace s HARRYM POTTEROM sú chránené právami © & TM Warner Bros. Entertainment Inc. J.K. ROWLING'S WIZARDING WORLDTM J.K. Rowling a Warner Bros. Entertainment Inc. Publishing Rights © JKR. (s17).

Ako zakúpiť a uplatniť zážitkový balíček?

1. Kúpte si zážitkový balíčekPoukaz vám obratom príde na e-mail.
2. Vyberte si dátum pobytuZvoľte dátum cesty v rámci platnosti.
3. Vylepšite svoj pobytZarezervujte si konkrétny hotel a ďalšie služby.
4. Dokončite rezerváciuFinálne potvrdenie obdržíte e-mailom.
5. Užite si jedinečný zážitokTeraz už zostáva len vyraziť a poriadne si to užiť.
viac než 900 000
spokojných zákazníkov

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet