Vyskúšajte liečivé účinky termálnych kúpeľov Podhájska. Ubytovaní budete v pohodlných izbách Penziónu Pulse s výhľadom na lesy. V cene balíčka sú bohaté bufetové raňajky a trojchodové servírované večere, počas letnej sezóny aj bazén a doprava na kúpalisko.

O ubytovaní

Ubytujte sa v Penzióne Pulse so skvelou atmosférou, ktorý sa nachádza v tej najkrajšej časti obce Podhájska - Belek, odkiaľ sa môžete kochať výhľadom na lesy. Termálne kúpalisko je vzdialené len 1,5 km od penziónu.

Kde budete spať?

Budete ubytovaní v zrenovovaných izbách s balkónom, televíziou a WiFi pripojením, kde nechýba ani vlastná kúpeľňa so sprchou. V letných mesiacoch vás poteší klimatizácia v každej izbe.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii penziónu sa môžete tešiť na raňajky z bohatého raňajkového menu aj večere s výberom z dvoch alebo troch menu. Personál reštaurácie pre vás pripraví tradičné špeciality južného Slovenska, nechýbajú ani medzinárodné pochúťky. Pochutnáte si tu tiež na dobrom víne od domácich vinárov.

Termálne kúpalisko Podhájska Tip na výlet

Areál kúpeľov sa rozprestiera na 12 ha. Nájdete tu niekoľko bazénov s termálnou vodou - sedací, ochladzovací aj detský bazén. Ďalej tiež tobogany, športové ihriská a veľa atrakcií. Voda v kúpeľoch sa často porovnáva s vodou z Mŕtveho mora. Unikátne zloženie vody pozitívne pôsobí na kožné ochorenia, choroby dýchacích ciest, bolesti kĺbov a chrbta a pobyt tu pomohol tisícom návštevníkom. V tomto areáli nájdete aj Wellness centrum Aquamarín s 9 bazénmi a množstvom vodných atrakcií (vírivky, trysky, fontánky, vonkajšie aj vnútorné bazény a bohaté wellness).

Otváracia doba: (môže sa líšiť podľa sezóny)

  • PO: zatvorené
  • UT - NE: 9:00 - 20:00 hodín

Vstupné: (môže sa líšiť podľa sezóny)

  • Vonkajší bazénový svet:
    • Dospelí: 12 €/osoba/celodenný vstup
    • Deti: 6 €/osoba/celodenný vstup
Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Okrem termálnej vody v na kúpalisku či v kúpeľoch Podhájska nevynechajte ani kúpanie vo bazéne so slanou vodou priamo v areáli penziónu.

Penzion Pulse Podhájska

Belek 402 , Podhájska
Slovenská republika

+421 905 277 257

penzion.pulse@gmail.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
1,5 km
Zástavka
0,2 km
Aquapark
1,5 km