Užite si dovolenku pri slovenskom „Mŕtvom mori“ v Podhájskej. Ubytovaní budete v jednom zo 3 penziónov blízko termálnych kúpeľov a kúpaliska (250-500 m) podľa vášho výberu. V cene sú aj raňajky výberom z menu a odvoz z penziónu na kúpalisko.

Overené Travelkingom

“Pobyt sa nám páčil a určite by sme sa nabudúce zdržali aspoň o deň dlhšie. Najväčšou výhodou penziónu Quatro je bezpochyby fakt, že sa nachádza v tesnej blízkosti termálneho kúpaliska. Odpadne vám tak starosť prejazdu autom či dlhá dochádzková vzdialenosť, čo môže byť veľké plus pre staršie osoby alebo rodiny s deťmi. Chutili nám aj raňajky s pestrým výberom jedál. Na výlet v okolí môžem odporučiť mesto Stupava a jeho krásny park”

Nikola Pecková - Obchodný tím
Osobne overené v: Septembri 2023

O ubytovaní

Slnkom zaliate Penzióny Quatro v Podhájskej tvorí niekoľko budov - Quatro II. a Quatro III. , ktoré ležia len 300 m od termálneho kúpaliska, a budova Quatro IV. vzdialená sotva 250 m. Len o 200 m ďalej si užijete oddych vo Wellness centre Aquamarin a v Rímskych kúpeľoch Energy so sedacím bazénom, vírivkou, Kleopatriným kúpeľom, saunami, masážami a ďalšími procedúrami.

Prechádzkou sa potom dostanete do prírodnej rezervácie Žitavský luh (8,2 km), kde v súčasnosti žije viac ako 100 druhov vtákov. Na ich pozorovanie slúži drevená rozhľadňa a prejsť si môžete aj 3,5 km dlhý náučný chodník. Ak sa zaujímate o históriu, vydajte sa k zrúcanine kláštora Mariánska Čeľaď (4,5 km), v ktorého chodbách žili mníchovia Rádu svätého Pavla Prvého Pustovníka takmer tristo rokov. Za návštevu stojí aj Dom ľudového bývania Veľké Lovce (6,4 km), kde sa môžete pozrieť, ako sa v tejto oblasti žilo pred viac ako 100 rokmi.

Výlet na bicykli si urobte napríklad do Arboréta Mlyňany (30,7 km), ktoré bolo založené v roku 1892 a na ploche cca 60 ha tu rastie približne 2 300 druhov domácich i cudzokrajných drevín. Okrem krásnych stromov uvidíte aj romantický kaštieľ z 19. storočia. V dojazdovej vzdialenosti na vás čaká tiež Soľná jaskyňa v Starom Tekove (24,6 km), ktorej návšteva je vhodná najmä pre osoby s dýchacími, kožnými a inými zdravotnými problémami.

Kde budete spať?

Ubytujete sa v komfortne vybavenej izbe v jednej z 3 budov penziónu. V každej izbe budete mať k dispozícii vlastnú kúpeľňu, minibar, kreslá či malú pohovku na posedenie, sadu na prípravu kávy a čaju, WiFi pripojenie a televíziu.

  • Dvojlôžková izba s terasou sa nachádza na prízemí a nájdete v nej pohodlnú manželskú posteľ, ku ktorej je možné pridať aj prístelku.
  • Dvojlôžková izba s balkónom je umiestnená na hornom poschodí, a zo súkromného balkóna si tak užijete pekný výhľad. Nechýba komfortná manželská posteľ a možnosť ubytovania až 3 osôb.
  • Trojlôžková izba s balkónom nájdete na poschodí a ubytuje maximálne 3 osoby. Z balkóna si užijete príjemný výhľad do okolia.
  • Štvorlôžková izba sa skladá z 2 klasických dvojlôžkových izieb, aj vo väčšej skupine tak budete mať dostatok súkromia. Môže mať balkón alebo terasu.

Na čom si pochutnáte?

Penzión nemá vlastnú reštauráciu, servírujú sa tu ale bohaté raňajky. Počas obeda či večere môžete otestovať niektorú z mnohých reštaurácií a ďalších podnikov v okolí.

Niečo naviac

Pobyt v Penziónoch Quatro II. a Quatro III. vám spríjemní aj altánok s grilom.

Penzión Quatro

Penzión Quatro

Podhájska 894 , Podhájska
Slovenská republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Quatro Podhájská II. s.r.o. IČ: 47156864


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 13:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik po dohode s penziónom
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Detské ihrisko
Konferenčná miestnosť
Minibar
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
0,5 km
Zastávka
0,9 km
Aquapark
0,5 km

Tipy na výlet

Termálne kúpalisko Podhájska

Termálne kúpalisko Podhájska Tip na výlet

Areál kúpeľov sa rozprestiera na 12 ha. Nájdete tu niekoľko bazénov s termálnou vodou - sedací, ochladzovací aj detský bazén. Ďalej tiež tobogany, športové ihriská a veľa atrakcií. Voda v kúpeľoch sa často porovnáva s vodou z Mŕtveho mora. Unikátne zloženie vody pozitívne pôsobí na kožné ochorenia, choroby dýchacích ciest, bolesti kĺbov a chrbta a pobyt tu pomohol tisícom návštevníkom. V tomto areáli nájdete aj Wellness centrum Aquamarín s 9 bazénmi a množstvom vodných atrakcií (vírivky, trysky, fontánky, vonkajšie aj vnútorné bazény a bohaté wellness).

Viac informácií
Rímske kúpele v Podhájskej
Rímske kúpele v Podhájskej
Levický hrad
Levický hrad
Skalné obydlia Brhlovce
Skalné obydlia Brhlovce