Penzion Pulse Podhájska

Penzion Pulse Podhájska

Belek 402, Podhájska
Slovenská republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
1,5 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
1,5 km

O ubytovaní

Penzión Pulse sa nachádza v obľúbenom kúpeľnom mestečku Podhájska na juhu Slovenska. Príďte si k „slovenskému Mŕtvemu moru“ oddýchnuť a načerpať nové sily.

Areál termálnych kúpeľov Aquamarin leží len 2 km od penziónu, a tak to za relaxáciou v unikátnej liečivej vode budete mať len kúsok. Súčasťou komplexu je bazénový svet s 9 bazénmi a vitálny svet so saunami, tepidáriom a odpočinkovou zónou. Voda z tunajších termálnych prameňov je slaná a jej blahodarné účinky na celý organizmus sú porovnateľné s vodou Mŕtveho mora.

Malebnú vinársku krajinu v okolí Podhájskej môžete objavovať pri výletoch po turistických a cyklistických trasách. Zavedú vás napríklad ku zrúcanine kláštora Mariánska čeľaď (4 km) alebo do obce Trávnica (4,5 km), kde môžete navštíviť hneď tri kaštiele: klasicistický kaštieľ Baloghovcov, barokový kaštieľ Rudnyánsských a neskoro klasicistický kaštieľ Ladislava Barlanghiho. Za návštevu stojí aj rozsiahla zrúcanina Levického hradu (26 km) s jedinečnou tajomnou atmosférou.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v zrenovovaných dvojlôžkových izbách s vlastnou kúpeľňou a balkónom. Súčasťou vybavenia je klimatizácia, televízor a WiFi pripojenie. Do niektorých izieb je možné umiestniť prístelku.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii penziónu si každé ráno pochutíte na výdatných raňajkách vo forme bufetu s pestrým výberom teplých aj studených pokrmov. Večer sa môžete tešiť na servírovanú trojchodovú večeru skladajúcu sa z polievky, hlavného chodu a dezertu. V ponuke sa objavujú ako tradičné slovenské jedla, tak aj špeciality medzinárodnej kuchyne.

Kde budete relaxovať?

Počas letnej sezóny sa priamo v areáli penziónu môžete osviežiť v bazéne so slanou vodou.