Wellness pobyt v Maďarsku

Ágnes Hotel *** v kúpeľnom Hévíze je ideálnym miestom pre pohodovú dovolenku. V dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky na vás čaká vlastné sociálne zariadenie, chladnička, balkón, TV a WiFi.

V hotelovom wellness, kam máte neobmedzený vstup, vás čaká krytý bazén, vírivka, sauna, soľná miestnosť a široká ponuka najrôznejších relaxačných a rehabilitačných procedúr.

Počas celého pobytu môžete tiež využívať Pl vodnú kúru. Pl voda je podobná vode, ktorá sa nachádza vo vnútri živých organizmov a okrem lepšej hydratácie má i priaznivé účinky na vaše zdravie.

Rozmaznávajte sa ešte viac a vyskúšajte kúpele priamo v termálnom jazere Hévíz. Jazero bolo vyhlásené za prírodnú pamiatku a vďaka vode s teplotou okolo 30 °C je v prevádzke celoročne.

Dodatočné info

 • Dieťa do 4,9 rokov 15 €/noc na prístelke alebo v postieľke (po predchádzajúcej dohode) vrátane polpenzie.

 • Dieťa do 11,9 rokov 20 €/noc na prístelke vrátane polpenzie.

 • Dieťa do 17,9 rokov 25 €/noc na prístelke vrátane polpenzie.

 • Ďalšia dospelá osoba 29 €/noc na prístelke vrátane polpenzie.

 • Miestny poplatok 1,7 €/osoba/noc.

 • Parkovanie 2,5 €/noc.

 • Sviatočný a letný príplatok (15.3. - 17.3., 19.4. - 22.4., 7.6. - 10.6., 17.6. - 30.9.) 25 €/kupón.

 • Zapožičanie županu 2 €/osoba/deň.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli .
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Na procedúry môže byť vyžadovaná rezervácia, informujte sa pri rezervácii pobytu.

Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 10 - 17 €/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Alena S.)

Prostředí hotelu bylo starší, ale vše čisté, pokoje byly vybaveni kuchyňkou. Strava chutná, super byl bazén, který jme měli sami pro sebe, příjemný personál, spokojenost. Příští rok pojedem znova.

Skvelé (Lýdia ?.)

Ochotný personál, skvelé ubytovanie, čistota, bohaté a chutné raňajky. Obedy, resp. večere chutné, no stále rovnaká ponuka 8 jedál. Wellness čistý, perfektný. Soľná jaskyňa - pod úroveň

Skvelé (Ján L.)

Prostredie hotela aj pobyt zodpovedal popisu. So stravovacím systémom raňajok a večere resp. obeda sme boli veľmi spokojní. Vo wellness nám chýbal servis - plachty do sauny, inak teplota bazéna aj vírivky bola dobrá. Manželka využila 50% zľavu na masáž a bola veľmi spokojná. Napriek slabšej úrovni angličtiny personálu sme sa dohodli bez problémov, oceňujeme mapu a prospekty priamo v hoteli. Jediná kritika je na ubytovanie na izbe - voda do WC tiekla veľmi pomaly a znovunaplnenie celej nádrže trvalo aj vyše hodiny. Poukaz na vstup do jazera bol fantastický bonus a túto službu by sme chceli oceniť asi najviac.

Tipy na výlet

Farmárske trhy v Hévíze

Farmárske trhy v Hévíze

Farmárske trhy sú stále obľúbenejšie všade na svete, vždy ide o príležitosť ochutnať skutočné miestne potraviny, u ktorých si kvalitou a čerstvosťou môžete byť úplne istí. Navštívte tradičný maďarský trh v Hévíze (každý utorok dopoludnia, štvrtok popoludní a sobotu dopoludnia) a vychutnajte si okrem dobrého jedla aj jeho skvelú atmosféru.

Keszthely

Keszthely

Mestečko na brehu Balatonu je častým výletným cieľom dovolenkárov každého veku. Nájdete v ňom totiž veľké množstvo rôznych zaujímavosti a možností trávenia voľného času. Navštívte napríklad Balaton múzeum, múzeum bábik či marcipánu alebo miestny palác Festetics, v ktorom sa často organizujú rôzne výstavy a iné zaujímavé akcie.

Zalaszántó

Zalaszántó

Mestečko pri Balatone vyhľadávajú najviac ľudia túžiaci po pokojnom zážitku, meditácii a vyrovnanej mysli. Je totiž domovom najväčšej budhistickej stúpy v Európe (30 m). Po príjemnej vychádzke na kopec, kde sa stúpa nachádza, si pri nej môžete oddýchnuť na lavičkách či využiť blízke meditačné centrum a dostať tak svoju myseľ aj telo do rovnováhy.