Wellness pobyt v Maďarsku

Ágnes Hotel *** v kúpeľnom Hévíze je ideálnym miestom pre pohodovú dovolenku. V dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky na vás čaká vlastné sociálne zariadenie, chladnička, balkón, TV a WiFi.

V hotelovom wellness, kam máte neobmedzený vstup, vás čaká krytý bazén, vírivka, sauna, soľná miestnosť a široká ponuka najrôznejších relaxačných a rehabilitačných procedúr.

Počas celého pobytu môžete tiež využívať Pl vodnú kúru. Pl voda je podobná vode, ktorá sa nachádza vo vnútri živých organizmov a okrem lepšej hydratácie má i priaznivé účinky na vaše zdravie.

Rozmaznávajte sa ešte viac a vyskúšajte kúpele priamo v termálnom jazere Hévíz. Jazero bolo vyhlásené za prírodnú pamiatku a vďaka vode s teplotou okolo 30 °C je v prevádzke celoročne.

Tipy na výlet

Farmárske trhy v Hévíze

Farmárske trhy sú stále obľúbenejšie všade na svete, vždy ide o príležitosť ochutnať skutočné miestne potraviny, u ktorých si kvalitou a čerstvosťou môžete byť úplne istí. Navštívte tradičný maďarský trh v Hévíze (každý utorok dopoludnia, štvrtok popoludní a sobotu dopoludnia) a vychutnajte si okrem dobrého jedla aj jeho skvelú atmosféru.

Keszthely

Mestečko na brehu Balatonu je častým výletným cieľom dovolenkárov každého veku. Nájdete v ňom totiž veľké množstvo rôznych zaujímavosti a možností trávenia voľného času. Navštívte napríklad Balaton múzeum, múzeum bábik či marcipánu alebo miestny palác Festetics, v ktorom sa často organizujú rôzne výstavy a iné zaujímavé akcie.

Zalaszántó

Mestečko pri Balatone vyhľadávajú najviac ľudia túžiaci po pokojnom zážitku, meditácii a vyrovnanej mysli. Je totiž domovom najväčšej budhistickej stúpy v Európe (30 m). Po príjemnej vychádzke na kopec, kde sa stúpa nachádza, si pri nej môžete oddýchnuť na lavičkách či využiť blízke meditačné centrum a dostať tak svoju myseľ aj telo do rovnováhy.

Ágnes Hotel ***

Honvéd utca 7, Hévíz
Maďarsko

+36 83 340-450

agneshotel.heviz@gmail.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 10 - 17 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,48/5
Celkom 31 hodnotení