Ágnes Hotel ***

Ágnes Hotel ***

Honvéd utca 7, Hévíz
Maďarsko

+36 83 340-450

agneshotel.heviz@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 3 000 - 5 000 HUF/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 800 Ft/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Konferenčná miestnosť
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,3 km
Vzdialenosť od jazera
0,8 km
Zastávka
0,2 km

O ubytovaní

Ágnes Hotel *** v kúpeľnom Hévíze je ideálnym miestom pre pohodovú dovolenku. Nachádza sa len 800 m od známehoo termálneho jazera a 300 m od centra mesta. Celý hotel je perfektne vybavený pre akýkoľvek typ vašej dovolenky, môžete si tu zahrať biliard alebo stolný tenis, na vonkajšej terase si pokojne niečo ugrilovať, alebo celý deň len relaxovať vo veľmi dobre vybavenom hotelovom wellness.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete vo dvojlôžkových izbách, ktoré sú vybavené chladničkou, balkónom, TV a WiFi, kúpeľňou so sprchovacím kútom. V niektorých izbách je naviac tiež kuchynka alebo kuchynský kút. V každej izbe nájdete tiež vlastný trezor pre váš absolútny pocit bezpečia.

Na čom si pochutnáte?

Hotel nemá vlastnú reštauráciu, ale má dohodu s reštauráciou 200 metrov od neho, kde o vás bude dobre postarané v takmer ktorúkoľvek dennú dobu.

Kde budete relaxovať?

V hotelovom wellness vás čaká mnoho relaxačných zariadení, ako sú krytý bazén, vírivka, sauna, soľná miestnosť a široká ponuka najrôznejších procedúr. Po celý pobyt tiež môžete využívať PI vodnú kúru. PI voda je podobná vode, ktorá sa nachádza vo vnútri živých organizmov a okrem lepšej hydratácia má aj priaznivé účinky na vaše zdravie.