Procedúry a vyžitie pre deti v aquaparku

Počas pobytu si oddýchnete pri uvoľňujúcej masáži a môžete si dopriať i kolagénovú procedúru. Táto procedúra vám pomôže proti akné, striám či jazvám na koži a dodá elastickosť vašim kĺbom.

Celá rodina si potom užije vstup do známeho Spa & Aquapark Turčianske Teplice s liečivou minerálnou vodou s teplotou 43 - 46 °C. V areáli nájdete bazény, ktoré stoja priamo na minerálnych prameňoch.

Čaká vás relaxačný, rehabilitačný bazén, vírivka a mnoho ďalšieho:

  • Plavecký bazén (25 m)
  • Sedací bazén so svetelným efektom a masážnymi tryskami
  • Tobogany "Kamikadze" (47 m) a "Akčný film" (97 m)
  • Bazén s atrakciami (vonkajší bazén s vodnými masážnymi ležadlami, divokou riekou a vodnými chrličmi) i sauny

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Miroslav H.)

Pobyt odpovídal popisu. obdrželi jsme vše co nbylo na kupónu uvedeno. Strava super ++, personál velice vstřícný. Není potřeba vše v lázeňském městě.

Vynikajúce (Bohumila O.)

Hotel je pěkný, apartmán byl čistý, hezky vybavený. Obdrželi jsme vše, co bylo v poukazu uvedeno. Personál byl velice milý, vstřícný. V hotelu lze dokoupit masáže.

Vynikajúce (Petr V.)

Pobyt odpovídal nabídce, celkovou úrovní ubytování i stravy jsme byli příjemně překvapeni.

Vynikajúce (Peter K.)

Hotelova izba bola pekna a cista, plochy TV. Personal prijemny, strava vyborna. Aquapark blizko hotela. Super pobyt.

Vynikajúce (Ludmila K.)

S pobytem jsme byli docela spokojeni, jenom nám vadila špatná izolace, do pokoje byly slyšet zvuky z koupelny, tekoucí sprcha atd. Jinak co se týká stravy, s tou jsme byli velmi spokojeni, ochotný personál.

Skvelé (jiřina C.)

velmi se nám líbil, dobrá cena, jsme rádi,že se lehce dalo vybrat a super hotel na úrovni

Skvelé (Marta V.)

Prostredie hotela bolo vyhovujúce, strava a wellness služby boli výborné, personál milý a vychádzal v ústrety našim požiadavkám. Ale mám jednu pripomienku - zabúdali na 5% zľavu z konzumácie v reštaurácii, ktorá bola uvedená na kupóne.

Skvelé (Anna H.)

Boli sme spokojný, či sa jednalo o prostredie hotela, s poskytovanými službami a personál hotela bol ústretový.

Skvelé (Jaroslav F.)

Prostredie hotela v období predjaria je dosť skrušujúce, ale to je dané ročným obdobím. Inak je to v poriadku, po jarnom uprataní aj čisto. Pobyt zodpovedal popisu a aj sme dostali čo bolo na kupóne uvedené. Strava bola dobrá a personál môžeme len pochváliť, boli rýchly a ochotný. Zdatnejším dovolenkárom odporúčam na teplejšie obdobie roka si doniesť bicykle. Jedine sa nám nezdala ponuka 3D kina. Myslím že pre dvoch starších manželov je nevyužiteľná.

Vynikajúce (Kristína H.)

Pobyt sa nám v konečnom dôsledku veľmi páčil. Najprv sa nám zdalo, že to budú dve nekonečné noci, prvý dojem nebol až tak dobrý, ale nakoniec bolo super a určite sa vrátime. Ďakujeme :).