• Domáci maznáčik je možný po dohode s recepciou, ktorá vám upresní výšku poplatku

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Hotel Rezident v srdci vyhľadávanej kúpeľnej oblasti

Rodinný hotel Rezident *** nájdete v centre obľúbených kúpeľov Turčianske Teplice, hneď pri kúpeľnom parku, pešej zóne a len 60 metrov od Spa & Aquaparku.


V hoteli Rezident sa môžete tešiť na prívetivý prístup a ochotný personál.


Izby hotela sú pekne zariadené a novo vybavené, celý interiér je vo farbách béžovej a zelenej s nábytkom z tmavého dreva. Izby Standard majú manželskú posteľ, televízor s LED obrazovkou, WiFi pripojenie a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Izby Standard Plus sú vybavené totožne, naviac ale majú tretie lôžko (prístelku) a možnosť umiestnenia detskej postieľky. Pre náročnejších hostí sú k dispozícii aj apartmány, ktoré sa skladajú zo spálne, obývacej izby a kúpeľne. Navyše sú vybavené chladničkou.

Súčasťou hotela je tiež známa reštaurácia so širokou ponukou medzinárodnej kuchyne, talianskych káv či lahodných vín a koňakov.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Stanislav F.)

Prostředí hotelu se nám líbilo, personál se snažil vycházet vstříc. I když jsme měli k dispozici auto, byli jsme po celou dobu pobytu v Turčianských Teplicích. Doporučujeme navštívit galerii Mikuláša Galandy!!!

Vynikajúce (Jaroslav B.)

Bobre vybratá lokalita hotela, ubytovanie v pohode a výborná kuchyna.

Vynikajúce (Alena M.)

Se vším jsme byli spokojeni. Hotel hned vedle lázní, čistý, dobře vybavený pokoj s balkonem, masáž i kolagenova procedura fajn. Strava kvalitní. Dokoupili jsme si procedury v hotelu i v lázeňském domě Fatra a byli jsme spokojeni. Termály Spa&Aquapark příjemné. Galerie Galabru byla také vhodným spatřením pobytu.