Hotel Adria *** nájdete v kúpeľnom mestečku Trenčianske Teplice len 20 km od hraníc. Vydajte sa sem za odpočinkom, užite si komfortné izby Superior aj chutnú polpenziu. V cene balíčka je tiež neobmedzená konzumácia kávy, relaxačná masáž či biliard, šípky, ping pong a zľava na palacinku aj ďalšie wellness procedúry.

O ubytovaní

Hotel Adria *** sa nachádza v srdci Trenčianskych Teplíc, jedného z najstarších a najobľúbenejších kúpeľných miest u nás na Slovensku. Príďte spoznať krásy „Perly Karpát”.

V Trenčianskych Tepliciach môžete navštíviť jedinečné turecké kúpele Hammam (500 m) s tradíciou siahajúcou až do 19. storočia. Najznámejšou pamiatkou mesta je však Most slávy (600 m) s pamätnými doskami hviezd filmového plátna.

O histórii kúpeľov a prírodou v ich okolí sa najlepšie zoznámite na náučnom chodníku Trenčianske Teplice, ktorý začína v malebnom mestskom kúpeľnom parku. Početné značené turistické trasy vás zavedú napríklad k Jánošíkovej jaskyni (2 km), k Jelenskej jaskyni (1,2 km), na vyhliadku Klepáč (3 km) alebo na vyhliadku Biela skala (2,4 km). Počas výletov využite možnosť ochutnať tunajšiu prírodnú sírnu vodu z mnohých studničiek a prameňov. Počas leta sa môžete v blahodarnej liečivej vode vykúpať v termálnom kúpalisku Zelená žaba (700 m).

Ako zaujímavý výletný cieľ odporúčame krásne historické mesto Trenčín (10 km), ktorému dominuje goticko-renesančný hrad. Súčasťou hradného areálu je Matúšova veža, z ktorej sú krásne výhľady na mesto a jeho okolie. Za videnie stojí aj architektonicky zaujímavá trenčianska židovská synagóga, v ktorej sa snúbia byzantské a secesné prvky s modernou železobetónovou kupolou. Obľúbenou atrakciou je aj vodu striekajúcu socha vodníka na Štúrovom námestí, ktorá rozhodne stojí za fotku.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe typu Standard s vlastnou kúpeľňou. Izba má krásny panoramatický výhľad na centrum Trenčianskych Teplíc a k jeho vybaveniu patrí napríklad LCD televízia a WiFi pripojenie.

Za príplatok je možné ubytovanie v dvojlôžkovom apartmáne typu Standard. Apartmán sa skladá zo spálne, obývacej miestnosti s kuchynkou a kúpeľne. Súčasťou vybavenia je LCD televízia a WiFi pripoje.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou balíčka je lahodná polpenzia, ktorá sa skladá z bufetových raňajok a servírovanej večere.

Kde budete relaxovať?

Priamo v hoteli si po predchádzajúcom objednaní môžete dopriať masáž.

Niečo naviac

Na večernú zábavu je k dispozícii biliard a stoly na stolný tenis.

Hotel Adria ***

Hotel Adria ***

Hurbanova 21 , Trenčianské Teplice
Slovenská republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 10 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 3 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť
Prednášková sála
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,3 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,2 km
Zastávka
0,6 km

Tipy na výlet

Kúpele Trenčianske Teplice

Kúpele Trenčianske TepliceTip na výlet

Termálne kúpele Trenčianske Teplice nájdete na úpätí Strážovských vrchov. Kúpele patria k najstarším a najnavštevovanejším kúpeľom na Slovensku. Liečivá sírna termálna voda je ideálna na liečbu pri problémoch s pohybovým aparátom, voda priaznivo pôsobí aj pri kožných a gynekologických problémoch. Účinky liečivej vody na vás budú pôsobiť v 6 bazénoch či procedúrach. Čakajú tu tiež unikátne vaňové kúpele Hammam postavené v orientálnom štýle. Po celý rok je tu k dispozícii tiež vonkajší bazén Grand s termálnou vodou s teplotou 33 °C.

Viac informácií
Trenčianske Teplice
Trenčianske Teplice
Turecké kúpele Hammam a Sina
Turecké kúpele Hammam a Sina
Trenčín
Trenčín