Hoďte starosti za hlavu a oddýchnite si v Maďarsku kúsok od Balatonu. Ubytovaní budete v zámockom hoteli Batthyány Kastélyszálló s polpenziou, neobmedzeným termálnym wellness a inými výhodami. Dieťa do 5,9 rokov zdarma.

Ďalej tu nájdete detské ihrisko aj detskú herňu. Športovci ocenia možnosť prenájmu bicyklov, jazdy na koni a rybárčenie, tenisový kurt a ďalšie aktivity.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Zdeněk S.)

Ubytování, strava, služby na vynikající úrovni. Vše, co bylo v kupónu jsme obdrželi. Doporučujeme výlet do Hevízu a na Balaton.

Vynikajúce (Julius N.)

Všetko bolo naozaj na najlepšej úrovni. Personál bol ochotný a strava bez pripomienok. Wellness bol na skok priamo na mieste. Podlahové kúrenie, ktoré je sa nedá oceniť v jesenných mesiacoch. Nevyberať najkratšiu cestu, ale najlepšiu.

Vynikajúce (Marcel K.)

Vše bylo perfektní. Ubytování, strava, personál - opravdu se cítíte jako na zámku. Plus zdarma vstup do nedalekých lázní, 3 km. Kde vás zdarma odvezou od hotelu.

Vynikajúce (Jiři J.)

Příjemné prostředí i personál, strava výborná, wellness a masáže dle popisu na kuponu a blízké lázně Kehida se nám moc líbily.

Skvelé (Martin S.)

Krásné prostředí hotelového zámku, dostatečný výběr jídla, obsluha vše průběžně doplňovala, všude čisto, hotelové wellness na dobré úrovni. Nejlepším tipem na výlet je termální jezero Hevíz.

Vynikajúce (Helena K.)

Prostredie kaštieľa sa nám veľmi páčilo. Všetko zodpovedalo popisu, ako i služby uvedené na kupóne. Personál bol veľmi milý, či už na recepcii, vo wellnese, v reštaurácii, dokonca sme mali tú možnosť stretnúť sa osobne s p. riaditeľkou zámockého hotela, na akcii ktorá práve prebiehala v priestoroch kongresového centra - koštovka vína. Bola to pre mňa nezabudnuteľná udalosť, kedže sme oslavovali 32. výročie svadby. Okolie zámockého hotela príjemné na oddych a relax. Čo sa týka wellnessu - bazén je tam 1 veľký ako i vírivka s teplou vodou, a fínska sauna. Strava - nebol síce pestrý výber jedál, ale zato jedlá boli chutne pripravené, ale dalo sa najesť. Nepovažujem to za nedostatok. Izba veľká, priestranná, čistota všade. Všetko bolo na profesionálnej úrovni čo sa týka priestoroch v zámockom štýle. Cítili sme sa veľmi dobre, odporúčam. Určite sa ešte vrátime. Odporúčam navštíviť neďaleký "Egervár" cca 55 km smerom na Zalaegerszeg.

Vynikajúce (Eva S.)

Byli jsme spokojení, služby odpovídaly tomu co bylo prezentováno. Strava velký výběr, wellness úžasný. Personál byl milý a vstřícný nemám nic co bych mohla vytknout.

Vynikajúce (Štěpánka ?.)

Prostředí krásné, vše odpovídalo popisu, služby perfektní, měli jsme smůlu na počasí, ale i tak jsme si pobyt užili.

Vynikajúce (Kristína G.)

Prostredie hotela je krásne, zodpovedalo popisu a dostali sme všetlko, čo bolo na kupóne. Strava a wellness bolo skvelé, osobitne me tešilo, že wellness bol do 22,oo hod. a cez víkendy až do 23,00 hod a bez problému, dokonca pre nás na konci chodby. Personál bol úslužný a ochotný nám vo všetkom vyhovieť. Navyše na okolí je termálne jazero Tapolca, celý rok navšetované Nemcami a Rusmi, takže Tapolca je krásne vybudovaná a rovnako mestečko Keszthely, kde na každok kroku je nejaká atrakcia vrátane paláca Festeticsovcov, ich úchvatnej knižnice a iných zbierok a ďaľších zaujímavostí. Nudiť sa nedá. A strava u sesedov Maďarov je tradične vychýrená. A ďalšie zaujímavosti ako let balónom, múzeá ale aj okolité vybudované kúpaliská.

Vynikajúce (Alice ?.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Rádi hotel doporučíme. Strava byla velmi dobrá a splňovala i moje potřeby bezlepkové diety. Personál nám vyšel ve všem maximálně vstříc. Prostředí je hezké, čisté a klidné. Máme z této dovolené velmi pěkný pocit. Rádi se vrátíme. Lázně nás velmi mile překvapily, pěkným prostředím. Voda byla vynikající, teplá a skutečně léčivá. Děkujeme