Oddýchnite si na pobyte pri Orlickej priehrade. V Yacht Clube Radava sa ubytujete v apartmánoch s kuchynkou, po celú dobu pobytu máte neobmedzený vstup do vonkajšieho bazéna a hodinu sauny k tomu. Stravovanie je zabezpečené formou polpenzie, počas dňa teda neváhajte vyraziť na výlety.

O ubytovaní

Pobyt pri vode, a to na brehu Orlickej priehrady, vás čaká v Yacht Clube Radava. Oddýchnete si v krásnej prírode a užijete si výlety na okolité hrady a zámky. Čo tak zážitkový park Zeměráj (12 km), zámok Orlík (11 km), hrad Zvíkov (20 km) alebo krásne mesto Písek (35 km)?

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 15 izieb apartmánového typu, kde je okrem dvojlôžka k dispozícii kuchynská linka s chladničkou aj rýchlovarnou kanvicou. Ďalej tu nájdete LCD televíziu, šatňové skrine a komody, priestrannú kúpeľňu, samostatné WC a balkón. Všetky izby majú výhľad na vodnú hladinu priehrady.

Na čom si pochutnáte?

V centrálnej časti budovy sa nachádza reštaurácia, kde sa servíruje polpenzia. Na výlet tak nebudete odchádzať s prázdnymi žalúdkami. Po dohode je možné grilovanie v letnom altánku.

Orlická priehrada Tip na výlet

Orlická priehrada čiže vodná nádrž Orlík je súčasťou Vltavskej kaskády a prehradzuje tok rieky Vltavy v okrese Příbram. Svoj názov dostala podľa hradu, ktorý sa pôvodne týčil nad hlbokým údolím Vltavy a ktorý sa dnes, už ako zámok Orlík nad Vltavou, nachádza len pár metrov od vodnej hladiny priehrady. Svojím objemom zadržanej vody je Orlík najväčšou nádržou v Českej republike.

Okrem vodnej dopravy slúži priehrada tiež ako rekreačné stredisko s množstvom prírodných i kultúrnych zaujímavostí v okolí.

Navštívte treba hrad Zvíkov, odkiaľ je krásny výhľad na sútok Vltavy s Otavou, Podolský most, kde sa pri nízkom stave vody odkrývajú základy najrôznejších stavieb, alebo jeden z 13 kempov s plážami, kde si môžete okrem kúpania aj zasurfovať alebo si zapožičať loďky či vodné bicykle.

Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Doprajte si relaxáciu vo wellness so saunou a vonkajšiou vírivkou. V lete príde vhod vonkajší vyhrievaný bazén so slanou vodou. A ak budete mať chuť na niečo dobrodružnejšieho, stačí vyplávať na priehradu.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je k dispozícii vonkajšia trampolína.

Niečo naviac

Pre hostí je ďalej na využitie spoločenská miestnosť s TV, stolným tenisom a šípkami, vyhrajú sa tu deti i dospelí. Zahrať si môžete tiež badminton, spoločenské hry, šípky či volejbal, alebo si požičajte bicykle.

Yacht Club Radava ***

Chrást 54, Radava
Česká republika

+ 420 730 554 002

info@yachtclubradava.cz

Check In
14:00 - 19:00
Check Out
10:00 - 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Detský kútik
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,7 km
Vzdialenosť od mora/jazera/kúpeľov
10 m
Zástavka
2,5 km