Kúpeľný hotel priamo v centre mesta

Kde inde si oddýchnete lepšie než v kúpeľoch? Ak potrebujete načerpať nové sily, vyrazte do hotela Villa Dino ***, kde sa o vás perfektne postarajú. Hotel má tiež skvelú polohu, nájdete ho priamo v centre mesta.

Ubytovaní budete v dvojlôžkových izbách, ktoré sú novozrekonštruované. Disponujú moderným nábytkom, samozrejmosťou je aj vlastné sociálne zariadenie a TV.

Na dobrotách si pochutnáte v hotelovej reštaurácii, v ktorej varia tradičné české pokrmy. Práve tu sa tiež servíruje polpenzia.

Oddych vo wellness

Novú energiu načerpáte v hotelovom wellness centre, kde sa o vás postarajú profesionáli. Perfektný relax vám tak zaistí napríklad klasická masáž, parafínový či konopný zábal a morský alebo uhličitý kúpeľ.

Odporúčame zájsť do mestského bazéna, ktorý je od hotela len kúsok.

Tipy na výlet

Skiareál Mariánky

Skiareál Marianka ponúka návštevníkom 1600 metrov upravovaných zjazdových tratí, kabínkovú lanovku aj detský park. Funguje tu požičovňa lyží, lyžiarska škola pre deti a tešiť sa môžete aj na skibar s občerstvením a pravidelné večerné lyžovanie.

Múzeum Becherovky

Becherovku, najprv ako kvapky na upokojenie žalúdka, začal v roku 1807 vyrábať vo svojej lekárni Josef Becher. Tento bylinný likér si tak viac ako 200 rokov stráži svoju pôvodnú receptúru, ktorá sa v spoločnosti Jan Becher - Karlovarská Becherovka odovzdáva ako rodinné tajomstvo. Jan Becher Múzeum dnes nájdete v pôvodnej budove, kde sa likér po 150 rokov vyrábal. Nájdete tu tak unikátny sklenený Becherovod, pivnice, sudy a ďalšie predmety spojené s históriou tohto slávneho nápoja. Súčasťou múzea je samozrejme aj bar.

Mariánské Lázně

V Mariánskych Lázňach vás čakajú preslávené kúpeľné parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, veľa kultúrneho aj spoločenského vyžitia a predovšetkým niekoľko desiatok liečivých prameňov. Najznámejšími sú Ferdinandov, ktorý bol tiež úplne prvým využívaným prameňom, ďalej Lesný prameň a Ambrožov. K pitným kúram slúžia pramene Krížový, Karolínin a Rudolfov. Mariánské Lázně sa vždy tešili obľube slávnych osobností a šľachty. Za zmienku stojí napríklad anglický kráľ Eduard VII alebo skladateľ J. W. Goethe. Dnes sú druhými najväčšími českými kúpeľmi.

Hotel Villa Dino ***

Chebská 244, Mariánské Lázně
Česká republika

+420 602 430 418

info@villa-dino.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik po dohovore za poplatok 100 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,51/5
Celkom 35 hodnotení