V okolí nájdete bohaté voľnočasové vyžitie. Beskydy sú priam pretkané turistickými trasami a cyklotrasami. Keď dostanete chuť potúlať sa, vydajte sa na niektoré z turistických cieľov: Bumbálky - sedlo, Sůkenická rozhľadna, Vysoká, Benešky, Kotlová, priehrada Horní Bečva, Kudlačena alebo Martiňák. Známe miesta ako Pustevny a Radhošť snáď ani nemusíme pripomínať.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Iveta T.)

Ubytovanie bolo také pre nenáročných klientov (k ním patrím aj ja), personál ústretový, strava chutná. Jedinú výhradu mám, keď boli na večeru parené buchty (a nebola som sama, komu to vadilo). Tento pobyt je vhodný pre ľudí, ktorí majú radi turistiku, lesy a vedia oceniť kultúrne pamiatky.

Vynikajúce (Kristýna V.)

Hezká horská chata s malými, ale dobře zařízenými, čistými pokoji. Krásné okolní prostředí, vynikající kuchyně, výborná a milá obsluha. Děkuji tímto celému kolektivu chaty Barborka za jejich péči, vstřícnost a ochotu. Určitě všem 100% doporučuji.

Vynikajúce (Ilona R.)

Chata starší, ale všude voňavo a čisto. Příjemný personál a velice chutná strava. Pobyt rozhodně odpovídal popisu.

Skvelé (Hana K.)

Ubytování skromné, ale čisté. Krásná příroda, zvlášť když nám vyšlo počasí.

Skvelé (JAN S.)

Pro nenáročnou klientelu. Jídlo dobré, personál ochotný, takový návrat do 80. let. Pěkná lokalita výborná dostupnost. Klidně bych doporučil přátelům.