Moravskoslezské Beskydy toho majú veľa čo ponúknuť, obzvlášť ak ste milovníci horskej turistiky. Ubytujte sa v Chate Barborka a užite si Beskydy, polpenziu aj biliard. Na dosah máte zaujímavé turistické trasy, Pustevny a ďalšie pamiatky.

O ubytovaní

Chata Barborka ponúka celoročné ubytovanie v obci Horní Bečva v krásnom prostredí Moravskoslezských Beskýd. Poskytuje ideálne zázemie pre zjazdové i bežecké lyžovanie, pešiu turistiku, cykloturistiku, kúpanie a výlety do okolia. K vodnej nádrži Horní Bečva to budete mať len 1,3 km a k najbližšej zjazdovke 2 km. Nádherné Pustevny sú vzdialené cca 13 km.

Kde budete spať?

Na Chate Barborka budete mať k dispozícii jedno z 51 lôžok na 18 dvoj až šesťlôžkových izbách, buď so sociálnym zariadením na poschodí, alebo s vlastnou kúpeľňou priamo v izbe.

Na čom si pochutnáte?

V miestnej reštaurácii vás upútajú masívne drevené lavice alebo kožušiny na stenách. Môžete tu posedieť pri dobrom jedle, pri bare alebo pri krbe. V lete oceníte terasu.

Niečo naviac

Ďalej môžete využiť klubovú miestnosť s TV so satelitným prijímačom, biliard, prípadne si zapožičať knihy, časopisy a spoločenské hry a športové potreby podľa aktuálnej ponuky. WiFi pripojenie k internetu zadarmo.

Chata Barborka

Chata Barborka

Horní Bečva 988 , Horní Bečva
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
15:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zjazdovka
1,6 km

Tipy na výlet

Beskydy

BeskydyTip na výlet

Malebné Moravskoslezské Beskydy sa, ako názov napovedá, nachádzajú na pomedzí Moravy a Sliezska, a medzi návštevníkmi sa tešia čoraz väčšej obľúbenosti. Niet divu - hory a lesy, pamiatky, krásna príroda aj veľa aktivít - Beskydy majú naozaj čo ponúknuť.

Čo určite musíte vidieť v Beskydách:

  • Lysá hora
  • Pustevny
  • Technické múzeum Tatra Kopřivnice

Turisti a cyklisti by si však nemali nechať ujsť ani vrchol Veľkého Javorníku, Bielu či Radhošť so sochou bájneho Radegasta, milovníci pamiatok a histórie zase Valašské múzeum v prírode v Rožnove pod Radhoštěm, Štramberk čiže Valašský betlehem, hrad Hukvaldy či Frýdecký zámok. Významné je tiež mesto Příbor, kde sa narodil lekár-neurológ a zakladateľ psychoanalýzy Sigmund Freud a kde sa tiež dodnes nachádza jeho rodný dom.

Viac informácií
Pustevny
Pustevny
Jurkovičova rozhľadňa
Jurkovičova rozhľadňa
Chodník Valaška
Chodník Valaška