Relaxácia vo Vysokých Tatrách

Uvoľniť sa môžete v saune, večer potom môžete stráviť na záhrade s posedením. V okolí nie je núdza o aquaparky, využite preto zľavy v rámci balíka, do Aquacity Poprad máte dokonca vstup zdarma.

Okolie je pretkané turistickými trasami a cyklochodníkmi. Bicykle si so sebou brať nemusíte, vo vile vám ich požičajú. Prejdite sa okolo Štrbského plesa alebo si urobte výlet do Tatranskej Lomnice, program je len na vás.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Dagmar T.)

Ubytování bylo úžasné, již dlouho jsme nezažili tak příjemnou majitelku s personálem. Snídaně byly pestré. Zahrada byla upravena tak, že děti byly úplně nadšené. Aquapark a wellness na velké úrovni ovšem ceny neodpovídají službám a to i vstupy na lanovku a podobně.

Vynikajúce (Vladimír M.)

Prostredie hotela bolo pekné, čisté a útulné. Dostali sme všetko čo bolo na kupóne. Personál hotela bol veľmi príjemný, ochotný a profesionálny. Ďalším zákazníkom by sme doporučili pobyt v tomto hoteli.

Vynikajúce (Iveta J.)

Prostredie pekné, personál príjemní milí priateľskí, dostali sme všetko čo sme potrebovali.

Vynikajúce (Jolana ?.)

Ubytovanie nás príjemne prekvapilo a to nielen čistotou a vkusným zariadením izieb alebo wellness ale hlavne prístupom majiteľky. Osobne sa o nás starala počas raňajok, pripravovala nám klasické dobroty ale aj prekvapenie - napríklad palacinky alebo chlebík či vianočku vo vajíčku. Bola vždy usmiata a ochotná pomôcť, poradiť tipy na výlet. Už dávno som takýto prístup na Slovensku nezažila.