Doprajte si chvíle relaxu ďaleko od každodenného zhonu v rakúskom Lainachu. V Hoteli Margarethenbad **** si užijete neobmedzený vstup do wellness, blahodarný uvoľňujúci kúpeľ, tenis i turistiku v horách. Rakúske Alpy už čakajú.

Dovolenka uprostred nádhernej prírody v Alpách

Vychutnajte si pôvabnú a nedotknutú prírodu rakúskych Álp. Horský hotel Margarethenbad **** leží v pokojnej lokalite a je obklopený lesmi a horami, takže pobyt tu si rozhodne užijete, či už je vaším cieľom aktívna dovolenka alebo romantické večery.

Hotel ponúka ubytovanie v izbách s vlastným sociálnym zariadením a TV. Nechýba tu ani reštaurácia, kde varia domácu korutánsku kuchyňu.

Nechýba tu ani wellness centrum, kde nájdete saunu, paru a infračervenú kabínu. Cez leto je k dispozícii aj bazén. Relaxovať môžete aj počas unikátnej liečivej procedúry za použitia síry a radónu, alebo pri jednom z kúpeľov.

Dodatočné info

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.

 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.

 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.

 • Deti do 3,9 rokov 10 €/noc na prístelke vrátane polpenzie.

 • Deti do 7,9 rokov 23,50 €/noc na prístelke vrátane polpenzie.

 • Dieťa do 11,9 rokov 32,90 €/noc na prístelke vrátane polpenzie.

 • Dieťa od 12 rokov 42,30 €/noc na prístelke vrátane polpenzie.

 • Na izbe je možné ubytovanie max. s 2 deťmi.

 • Miestny poplatok 2,50 €/osoba od 18 rokov/noc.

 • Možnosť zapožičania elektrobicykla za zvýhodnenú cenu 8 €/pol deň.

 • Možnosť zakúpenia Korutánskej karty (zvýhodnené vstupy a zľavy na rôzne atrakcie) 47 €/osoba.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 16 €/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Zdeněk S.)

Vše na úrovni, čistota, úklid, bazén, strava a personál ochotný přátelský a slušný. Určitě mohu každému doporučit. Je dobré koupit korutanskou kartu. Za 2 dospělé 88 eu a 1 dětská 23eu=111 eu které jsme použili na vstupy a lanovky. Navíc jsme kartou ušetřili 126 euro. Ke kartě dostanete katalog slev a pak už stačí mít jen dobré počasí.

Vynikajúce (Michal S.)

výborná destinace, s vydatnou polopenzí a spoustou možností vyžití ve volném čase.

Vynikajúce (Veronika H.)

Krásne prostredie Álp, velmi milý personál, vynikajúca domáca strava, ubytovanie, wellness. Všetko bolo perfektné a užili sme si krásne chvíle.

Tipy na výlet

Národný park Vysoké Taury

Národný park Vysoké Taury

Najväčší národný park strednej Európy a tiež najrozsiahlejšie chránené územie v Alpách, to je Národný park Vysoké Taury. Na svoje si tu prídu začínajúci i skúsení turisti. Turistické cesty a horolezecké trasy sú dohromady dlhé okolo 1 200 km. Vydajte sa k horským plesám, ľadovcovým poliam, jazerám alebo úchvatným Krimmelerským vodopádom. V parku leží tiež najvyššia hora Rakúska Grossglockner (3 798 m) i majestátny Grossvenediger (3 674 m).

Visutý most a vyhliadka Glocknerblick

Visutý most a vyhliadka Glocknerblick

Nechajte sa vyviezť lanovkou z Badgasteinu na Stubnerkogel do výšky 2 230 metrov nad morom. Spodnú časť lanovky nájdete pri železničnom nádraží a hore sa môžete tešiť na mimoriadny zážitok v podobe prechodu nad priepasťou po 140 metrov dlhom visutom moste. Ten vás zavedie k reštaurácii s vysielačom, odkiaľ môžete pokračovať na nemenej atraktívnu vyhliadkovú plošinu Glocknerblick, ktorej oceľovo-drevená konštrukcia vyčnieva cez okraj hory a ponúka nevšedný zážitok a výhľad.

Bad Gastein

Bad Gastein

Kúpeľné mestečko uprostred hôr nájdete v údolí Gastein. Čakajú vás tu kúpele, vodopády aj dobré reštaurácie. Kým v lete je mesto ideálnym východiskovým bodom pre pohodové rodinné výlety, ale aj pre náročnejšie túry do hôr, v zime nastupuje na scénu lyžovanie a možnosť využiť skipass v celom údolí. V každom ročnom období vás ale čakajú prekrásne prírodné panorámy a veľa možností trávenia voľného času. Vychádzkové trasy z mesta potom vedú pozdĺž potoka s miernym prevýšením a sú tak vhodné aj pre rodiny s deťmi a kočíkom. V okolí vás čakajú lúky s domácimi zvieratami, detské ihriská aj miestne špeciality.