Dovolenka uprostred nádhernej prírody v Alpách

Vychutnajte si pôvabnú a nedotknutú prírodu rakúskych Álp. Horský hotel Margarethenbad **** leží v pokojnej lokalite a je obklopený lesmi a horami, takže pobyt tu si rozhodne užijete, či už je vaším cieľom aktívna dovolenka alebo romantické večery.

Hotel ponúka ubytovanie v izbách s vlastným sociálnym zariadením a TV. Nechýba tu ani reštaurácia, kde varia domácu korutánsku kuchyňu.

Nechýba tu ani wellness centrum, kde nájdete saunu, paru a infračervenú kabínu. Cez leto je k dispozícii aj bazén. Relaxovať môžete aj počas unikátnej liečivej procedúry za použitia síry a radónu, alebo pri jednom z kúpeľov.

Dodatočné info

 • Po zakúpení pobytu si rezervujte termín u ubytovacieho zariadenia (info@erholung.at, +43 48 22 380). K záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný len s platnou rezerváciou a pri nástupe je nutné preukázať sa vytlačeným kupónom.

 • S rezerváciou vám ochotne pomôže naša zákaznícka podpora (+421 233 006 990, info@travelking.sk). Stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín pobytu.

 • Príplatky za deti sa platia až na mieste.

 • Deti do 3,9 rokov 10 €/noc na prístelke vrátane polpenzie.

 • Deti do 7,9 rokov 23,50 €/noc na prístelke vrátane polpenzie.

 • Dieťa do 11,9 rokov 32,90 €/noc na prístelke vrátane polpenzie.

 • Dieťa od 12 rokov 42,30 €/noc na prístelke vrátane polpenzie.

 • Na izbe je možné ubytovanie max. s 2 deťmi.

 • Príplatky sa platia až na mieste.

 • Miestny poplatok 2,50 €/osoba od 18 rokov/noc.

 • Možnosť zapožičania elektrobicykla za zvýhodnenú cenu 8 €/pol deň.

 • Možnosť zakúpenia Korutánskej karty (zvýhodnené vstupy a zľavy na rôzne atrakcie) 47 €/osoba.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 16 €/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (jiri S.)

Prostředí hotelu působí rodinnou atmosférou, velmi tiše a odpovídá popisu. Ano, obdržel jsem vše jak bylo domluveno. Se službami a stravou jsem byl velmi spokojen. Bohužel, wellness je přístupné až od 16 let a každý večer max do 19.00 pak pouze za příplatek. Tím jsem byl trošku zaskočen. Personál velmi ochotný, neměli jsme jedinou výhradu.

Vynikajúce (Jana V.)

Vše bylo úplně super. Ubytování krásné, personál velmi vstřícný a milý. Strava výborná. Doporučuji. Krásné výlety do hor.

Vynikajúce (Martin L.)

Pobyt bez problémů, obsluha milá a příjemná a umí i Aj jazyk což je fajn. Kuchyně výborná a bohatá co se polopenze týče. Všechny služby z kupónu byli splněny. Co se týče přírody a okolí, pro člověka který je v alpách poprvé - nedá se popsat, musí se zažít a vidět. Mohu jen doporučit. Cena přes Travelking dobrá.

Tipy na výlet

Národný park Vysoké Taury

Národný park Vysoké Taury

Najväčší národný park strednej Európy a tiež najrozsiahlejšie chránené územie v Alpách, to je Národný park Vysoké Taury. Na svoje si tu prídu začínajúci i skúsení turisti. Turistické cesty a horolezecké trasy sú dohromady dlhé okolo 1 200 km. Vydajte sa k horským plesám, ľadovcovým poliam, jazerám alebo úchvatným Krimmelerským vodopádom. V parku leží tiež najvyššia hora Rakúska Grossglockner (3 798 m) i majestátny Grossvenediger (3 674 m).

Visutý most a vyhliadka Glocknerblick

Visutý most a vyhliadka Glocknerblick

Nechajte sa vyviezť lanovkou z Badgasteinu na Stubnerkogel do výšky 2 230 metrov nad morom. Spodnú časť lanovky nájdete pri železničnom nádraží a hore sa môžete tešiť na mimoriadny zážitok v podobe prechodu nad priepasťou po 140 metrov dlhom visutom moste. Ten vás zavedie k reštaurácii s vysielačom, odkiaľ môžete pokračovať na nemenej atraktívnu vyhliadkovú plošinu Glocknerblick, ktorej oceľovo-drevená konštrukcia vyčnieva cez okraj hory a ponúka nevšedný zážitok a výhľad.

Bad Gastein

Bad Gastein

Kúpeľné mestečko uprostred hôr nájdete v údolí Gastein. Čakajú vás tu kúpele, vodopády aj dobré reštaurácie. Kým v lete je mesto ideálnym východiskovým bodom pre pohodové rodinné výlety, ale aj pre náročnejšie túry do hôr, v zime nastupuje na scénu lyžovanie a možnosť využiť skipass v celom údolí. V každom ročnom období vás ale čakajú prekrásne prírodné panorámy a veľa možností trávenia voľného času. Vychádzkové trasy z mesta potom vedú pozdĺž potoka s miernym prevýšením a sú tak vhodné aj pre rodiny s deťmi a kočíkom. V okolí vás čakajú lúky s domácimi zvieratami, detské ihriská aj miestne špeciality.