O ubytovaní

Vychutnajte si pôvabnú a nedotknutú prírodu rakúskych Álp. Horský hotel Margarethenbad **** leží v pokojnej lokalite a je obklopený lesmi a horami, takže pobyt tu si rozhodne užijete, či už je vaším cieľom aktívna dovolenka, relax v liečivej vode, alebo romantické večery. V lete určite nevynechajte prechádzku k Lainacherskému vodopádu a jazerám Lussensee alebo Zirmsee. V zime si tu užijete nepreberné množstvo lyžiarskych možností, v okolí sa totiž nachádza 5 rôznych skiareálov. Nelyžiari si môžu v blízkom okolí užiť napríklad zimné klzisko alebo sánkovanie.

Kde budete spať?

Hotel ponúka ubytovanie v izbách s TV, WiFi pripojením, telefónom, trezorom, písacím stolom so stoličkou, posedením a vlastnou kúpeľňou so sprchou a WC.

Na čom si pochutnáte?

Nechýbajú tu ani reštaurácie, kde varia domácu korutánskou kuchyňu. Okrem toho sa ale nepravidelne môžete tešiť na grilovacie večery, talianske bufety a rustikálne farmárske bufety.

Kde budete relaxovať?

Užijete si tu iwellness centrum, kde nájdete saunu, paru a infračervenú kabínu. Cez leto je k dispozícii aj bazén. Relaxovať môžete aj počas unikátnej liečivej procedúry za použitia síry a radónu, alebo počas jedného z kúpeľov.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Peter B.) ( - Slovensko)

Prostredie hotela nádherné, pokojné, mimo hlavnej cesty. Skutočnosť popisovaná o hoteli bola ešte lepšia. Strava bola gurmánskym zážitkom. Podávajú výborné menu s lokálnych surovín, skutočná kvalita. Personál bol milý, ústretový, všade čisto. A typy na výlet ? Radi Vám tam poradia, aj týždeň je málo na úžasnú prírodu. A je to na skok do ITA. Pre motorkárov, či cyklistov je to tam raj na zemi. Jediné, čo by mohli zlepšiť, boli podušky. Ale nabudúce si berieme svoje :-D

Vynikajúce (jiri S.) ( - Česko)

Prostředí hotelu působí rodinnou atmosférou, velmi tiše a odpovídá popisu. Ano, obdržel jsem vše jak bylo domluveno. Se službami a stravou jsem byl velmi spokojen. Bohužel, wellness je přístupné až od 16 let a každý večer max do 19.00 pak pouze za příplatek. Tím jsem byl trošku zaskočen. Personál velmi ochotný, neměli jsme jedinou výhradu.

Skvelé (Vladimír K.) ( - Česko)

Pobyt byl příjemný, vše, ubytování, jídlo i personál příjemné. Problém je jediný v tom, že inzerován byl bazén, konečně i v tomto dotazníku je tak prezentováno, ale bazén je v provozu jen v letních měsících. To nám hned na začátku zkazilo trochu náladu. Jinak OK.