Rozprávková dovolenka blízko česko-poľských hraníc

Túžite po naozaj jedinečnej dovolenke? Potom vyrazte do poľského hotela Zamek na Skale ****. Ten nájdete v kúpeľnom mestečku Ladek-Zdrój (6 km od kúpeľov) priamo v Kladskej kotline.

Krásne prostredie a unikátne ubytovanie v zámockom prostredí nadchne aj tých najnáročnejších zákazníkov. Z Bratislavy sem dorazíte približne za tri hodiny cesty autom.

Hotel ponúka maximálne komfortné ubytovanie, ktoré zodpovedá štandardu 4*. Izby sú zariadené štýlovým nábytkom a neustále pripomínajú, že ste sa naozaj ocitli na zámku.


Návštevníci hotela si pochvaľujú nielen luxusné prostredie a perfektné wellness, ale tiež ústretový a ochotný personál.


Originálna jedáleň a zámocké wellness

Polpenziu si vychutnáte v krásnom prostredí zámockej zimnej záhrady s výhľadom do zámockého parku, alebo v útulnej zámockej jedálni.

Priamo v hoteli je k dispozícii bohaté wellness centrum, ktoré je vybudované v katakombách a nájdete tu vírivku, bazén a parný kúpeľ. Dopriať si môžete množstvo rôznych procedúr - masáže, zábaly a ďalšie.

Dodatočné info

 • Dieťa do 4,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 11,9 rokov 19 €/noc na prístelke vrátane polpenzie.

 • Deti do 17,9 rokov 24 €/noc na prístelke vrátane polpenzie.

 • Miestny poplatok 0,5 €/osoba/noc.

 • Sviatočný príplatok (6.1., 19.4. - 22.4., 1.5., 3.5., 20.5., 31.5.) 50 €/kupón/noc.

 • Vouchery za 40 zł na kúpeľné procedúry nie je možné kombinovať (1 osoba nemôže použiť 2 vouchery na 1 procedúru, rovnako nie je možné vouchery vymeniť za peniaze).

 • Vouchery za 40 zł je možné využiť len pri procedúrach drahších než 200 zł.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli .
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.

Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 16:00 hodín, check out do 12:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 12 €/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Dana O.)

Prostředí hotelu se nám velmi líbilo, pobyt odpovídal popisu. Neobdrželi jsme welcome drink, nevšimli jsme si ho v ceně balíčku, tudíž jsme se o něho nepřihlásili. Jídlo chutné, personál velmi vstřícný a milý.

Skvelé (Sylvie D.)

Prostředí bylo velice pěkné, pokoje čisté, účelně zařízené, personál velice ochotný. Wellness jsme nevyužili, zato prohlídka zámku byla velmi zajímavá, s vtipným, zábavným komentářem, bohužel v polštině, takže část naší skupinky rozuměla tak 70%. Stoly byly bohatě prostřené, ale uvítala bych lepší nabídku teplých jídel. Oběd, který si dali první den naši známí, byl ohodnocen známkou 4-, prostě se nepovedl. Plusem byly výborné marmelády a mísy borůvek u snídaně i večeře. V okolí je spousta míst, která se dají navštívit, Klodzko, Gury Stolove, Zloty Stok. Na zpáteční cestě jsme vyrazili do Walbrzychu - zámek Ksiaz určitě stojí na celodenní výlet, je ale rozumné si koupit vstupenky předem online.

Skvelé (Antonín H.)

Prostředí hotelu velmi pěkné, personál hotelu příjemný, doporučil bych náštěvu lázní Ladek-Zdroj,Klodsko -Minieuroland.

Tipy na výlet

Ladek-Zdrój

Ladek-Zdrój

Poľské kúpele Ladek-Zdrój majú bohatú 750 ročnú tradíciu a patria k najstarším kúpeľom v celej Európe. Kúpele sa pýšia svojimi liečivými prameňmi, ktoré obsahujú radón. Nájdete ich v krásnej oblasti Zlatých hôr. Návštevníci kúpeľov si doprajú kúpele, ktoré majú veľa priaznivých účinkov na ľudský organizmus. Predovšetkým sú potom nápomocné pri kôrnatení tepien či nedokrvení organizmu.

Długopole-Zdrój

Długopole-Zdrój

Menšie kúpeľné mestečko Długopole-Zdrój ponúka perfektný únik od každodenného zhonu. Nachádza sa v pokojnom malebnom údolí pri rieke Kladská Nisa. Mestečko sa špecializuje na liečbu rôznych chorôb. Ak máte napríklad problémy s pečeňou, žlčovými cestami, zažívacím ústrojenstvom, krvným obehom alebo pohybovým ústrojenstvom, neváhajte skúsiť liečebnú silu tunajších liečivých prameňov. V okolí kúpeľov sú hneď tri pramene, ktoré sa využívajú na zlepšenie zdravotného stavu. Či sem zavítate na jar, či v lete, okrem liečivých procedúr určite stoja za to aj výlety po okolí. Prejdite sa tichým parkom alebo sadnite na bicykel a objavujte krásy okolitých idilických dediniek.

Aquapark Kudowa-Zdrój

Aquapark Kudowa-Zdrój

Navštívte aquapark Kudowa-Zdrój. Čakajú na vás tobogány, divoká rieka, sauna, vírivka aj trysky, ktoré namasírujú vaše stuhnuté svalstvo. Aquapark je v prevádzke od pondelka do piatku od 9:00 do 21:00 hodín, cez víkendy a sviatky od 10:00 do 21:00 hodín.