Rozprávková dovolenka blízko česko-poľských hraníc

Túžite po naozaj jedinečnej dovolenke? Potom vyrazte do poľského hotela Zamek na Skale ****. Ten nájdete v kúpeľnom mestečku Ladek-Zdrój (6 km od kúpeľov) priamo v Kladskej kotline.

Krásne prostredie a unikátne ubytovanie v zámockom prostredí nadchne aj tých najnáročnejších zákazníkov. Z Bratislavy sem dorazíte približne za tri hodiny cesty autom.

Hotel ponúka maximálne komfortné ubytovanie, ktoré zodpovedá štandardu 4*. Izby sú zariadené štýlovým nábytkom a neustále pripomínajú, že ste sa naozaj ocitli na zámku.


Návštevníci hotela si pochvaľujú nielen luxusné prostredie a perfektné wellness, ale tiež ústretový a ochotný personál.


Originálna jedáleň a zámocké wellness

Polpenziu si vychutnáte v krásnom prostredí zámockej zimnej záhrady s výhľadom do zámockého parku, alebo v útulnej zámockej jedálni.

Priamo v hoteli je k dispozícii bohaté wellness centrum, ktoré je vybudované v katakombách a nájdete tu vírivku, bazén a parný kúpeľ. Dopriať si môžete množstvo rôznych procedúr - masáže, zábaly a ďalšie.

Dodatočné info

 • Dieťa do 4,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 11,9 rokov 19 €/noc na prístelke vrátane polpenzie.

 • Deti do 17,9 rokov 24 €/noc na prístelke vrátane polpenzie.

 • Miestny poplatok 0,5 €/osoba/noc.

 • Sviatočný príplatok (6.1., 19.4. - 22.4., 1.5., 3.5., 20.5., 31.5.) 50 €/kupón/noc.

 • Vouchery za 40 zł na kúpeľné procedúry nie je možné kombinovať (1 osoba nemôže použiť 2 vouchery na 1 procedúru, rovnako nie je možné vouchery vymeniť za peniaze).

 • Vouchery za 40 zł je možné využiť len pri procedúrach drahších než 200 zł.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.

 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.

 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 16:00 hodín, check out do 12:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 12 €/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jiří M.)

Vše bylo tak jak jsme očekávali. Pěkné pokoje, dobre jídlo a příjemný wellness. V okolí mnoho atrakci k poznávání.

Vynikajúce (Vlasta A.)

Prostředí opravdu krásné, zámecké, měli jsme pocit, že jsme úplně v jiném světě. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. S poskytnutými službami jsme byli naprosto spokojeni. Strava byla výborná, ochutnali jsme i polské pokrmy např. polévku žůrek, měšec z vepřového masa plněný žampiony a další. Wellnes byl příjemný, každý den jsme si pohověli zejména ve vířivce. Zaujala nás prohlídka zámku a světelná show. Každý večer hrála hudba k poslechu i tanci, připraveny byly i pěvecké koncerty. Personál byl velice milý a vstřícný, ochotný ve všem pomoci. Aniž bychom o to žádali, dostali jsme spoustu rad a doporučení na návštěvu zajímavých míst v okolí. Bylo možné obdivovat okolní krajinu z rozhledny na Borówkowej, prohlédnou si Radochowskou jeskyni (vše v docházkové vzdálenosti). V okolí je řada malebných městeček My jsme se vypravili do nedalekého Klodzka, kde je možné si prohlédnout mimo jiné monumentální tvrz s dokonale zachovaným systémem podzemních chodeb. V Klodsku jsme navštívili MINIEUROLAND, park ve kterém je postaveno 62 miniaturních staveb - replik významných světových objektů. Součástí je i velké dětské hřiště se spoustou atraktivit pro děti. V červnu se tu připravuje velký festival květin.

Vynikajúce (Jan K.)

Nádherné prostředí, pobyt odpovídal popisu, služby vynikající, personál velmi ochotný. Doporučil bych návštěvu hradu Ksaiz.

Tipy na výlet

Ladek-Zdrój

Ladek-Zdrój

Poľské kúpele Ladek-Zdrój majú bohatú 750 ročnú tradíciu a patria k najstarším kúpeľom v celej Európe. Kúpele sa pýšia svojimi liečivými prameňmi, ktoré obsahujú radón. Nájdete ich v krásnej oblasti Zlatých hôr. Návštevníci kúpeľov si doprajú kúpele, ktoré majú veľa priaznivých účinkov na ľudský organizmus. Predovšetkým sú potom nápomocné pri kôrnatení tepien či nedokrvení organizmu.

Długopole-Zdrój

Długopole-Zdrój

Menšie kúpeľné mestečko Długopole-Zdrój ponúka perfektný únik od každodenného zhonu. Nachádza sa v pokojnom malebnom údolí pri rieke Kladská Nisa. Mestečko sa špecializuje na liečbu rôznych chorôb. Ak máte napríklad problémy s pečeňou, žlčovými cestami, zažívacím ústrojenstvom, krvným obehom alebo pohybovým ústrojenstvom, neváhajte skúsiť liečebnú silu tunajších liečivých prameňov. V okolí kúpeľov sú hneď tri pramene, ktoré sa využívajú na zlepšenie zdravotného stavu. Či sem zavítate na jar, či v lete, okrem liečivých procedúr určite stoja za to aj výlety po okolí. Prejdite sa tichým parkom alebo sadnite na bicykel a objavujte krásy okolitých idilických dediniek.

Aquapark Kudowa-Zdrój

Aquapark Kudowa-Zdrój

Navštívte aquapark Kudowa-Zdrój. Čakajú na vás tobogány, divoká rieka, sauna, vírivka aj trysky, ktoré namasírujú vaše stuhnuté svalstvo. Aquapark je v prevádzke od pondelka do piatku od 9:00 do 21:00 hodín, cez víkendy a sviatky od 10:00 do 21:00 hodín.