Luxusné ubytovanie s prístupom do kúpeľov

Hunguest Hotel Répce GOLD **** stojí v kúpeľnom meste Bük na úpätí rakúskych Álp a ponúka svojim hosťom nadštandardné ubytovanie a služby. Túžite po pohodlí a relaxe? Vydajte sa práve sem.

Čaká vás ubytovanie v nefajčiarskych izbách so sprchou alebo vaňou, väčšina izieb má aj balkón. Po celú dobu pobytu si vychutnáte raňajky a večere formou bufetu. V hotelovej reštaurácii sa zameriavajú na maďarskú i medzinárodnú kuchyňu, vyberie si teda naozaj každý.


Veľkou prednosťou hotela je chodba, ktorá ho priamo prepája s termálnymi kúpeľmi Bük. Môžete sa preto už na izbe obliecť do županu a vyraziť si užívať liečivú vodu a osviežujúce procedúry. V cene balíčka máte vstup do prvej a druhej zóny z troch zón kúpeľov.

Areál kúpeľov ponúka celkom 33 bazénov s plochou viac než 5 200 m², liečivú termálnu vodu s teplotou 32 - 38 °C, detský bazén, plytký bazénik s atrakciami. Ďalej je tu saunový svet s parným kúpeľom, infra, fínskou, aromatickou i vonkajšou saunou.


Relax vďaka neobmedzenému wellness

Dokonalý relax poskytuje aj samotný hotel vo svojom wellness centre. Zaplávajte si v bazéne, uvoľnite sa vo vírivke, parnej kabíne alebo v niektorej zo sáun. Wellness je otvorené po celý deň.

Ponukou wellness a kúpeľmi rozmaznávanie v Hunguest Hotel Répce GOLD **** nekončí. Za poplatok môžete zájsť do kaderníctva, na masáž alebo manikúru. Pre vašu zábavu je k dispozícii biliard, stolný tenis alebo miestnosť s X-boxom. Nuda vás na dovolenke v maďarskom Büku rozhodne nestretne.

Tipy na výlet

Bük

Keď sa povie Bük, zvyčajne sa každému vybavia termálne kúpele. Aj mimo túto hlavnú turistickú atrakciu ide však o mesto priam sálajúce životom. História mesta siaha až do 13. storočia, z čoho plynie prítomnosť mnohých zaujímavých pamiatok a tiež tunajšia príjemná atmosféra. Maďarské špeciality v miestnych reštauráciách sú jej príjemným doplnením.

Národný park Fertö-Hanság

Okolo jazera Fertö sa rozkladá veľký národný park, v ktorom nájdete to najkrajšie z maďarskej flóry a fauny. Krajina plná chránených rastlín a zvierat potulujúcich sa voľne prírodou je ideálna na deň plný aktívneho relaxu. Môžete si vybrať niektorý z prírodných chodníkov alebo si najať sprievodcu, aby vám nič zaujímavého neušlo.

Park Napsugár

V tomto jedinečnom zábavnom centre si prídu na svoje deti aj dospelí. Zatiaľ čo vy si tu môžete zahrať bowling a dať si do tela vo fitness či na squashi, pre vaše deti je pripravená obrovská herňa plná preliezok, šmýkačiek a ďalších lákadiel. Park Napsugár je teda ideálnym miestom, kam vyraziť s celou rodinou a užiť si deň plný pohybu.

Hunguest Hotel Répce GOLD ****

Európa út 3., Bük
Maďarsko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,67/5
Celkom 6 hodnotení