Príjemné prostredie hotela

Hotel Aqua *** je príjemný rodinný hotel v maďarskom kúpeľnom meste Sárvár. Pochváliť sa môže svojou výhodnou polohou päť minút chôdze od termálnych kúpeľov i útulnými izbami. Všetky izby sú vybavené televízorom, posedením a vlastnou kúpeľňou, niektoré majú aj balkón.

V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na raňajkách servírovaných formou bufetu.

Odpočinok v termáloch

Kúpele si užije každý bez rozdielu veku. Pre deti je tu bazén s umelými vlnami a množstvom šmýkačiek, dospelí sa radi ponoria do bazénov s liečivou vodou s teplotou okolo 35 °C. Navyše hneď vedľa detského bazéna je veľká vírivka, kde môžete pohodlne relaxovať, a zároveň mať odtiaľto pod dohľadom vaše ratolesti. Zájsť si môžete aj do saunového sveta.

Miestna termálna voda je veľmi vhodná na liečbu ochorení pohybového ústrojenstva, rehabilitáciu po ochoreniach a športových zraneniach, v prípade neurologickýach ťažkostí a na kúpele pre uvoľnenie svalstva.

Dodatočné info

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.

 • Pokiaľ kupujete kupón bez termínu, overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.

 • Potom, čo si kúpite kupón bez rezervácie termínu, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma v detskej postieľke vrátane raňajok.

 • Dieťa do 11,9 rokov 15 €/noc na prístelke vrátane raňajok.

 • Dieťa do 17,9 rokov 19 €/noc na prístelke vrátane raňajok.

 • Miestny poplatok 1,7 €/osoba od 18 rokov/noc.

 • Sviatočný príplatok (22.10. - 23.10. a 1.11. - 4.11.) 30 €/kupón. V týchto termínoch je ubytovanie možné minimálne na 3 noci.

 • Klimatizácia 13 €/deň.

 • Vratná záloha na zapožičanie županu 17 €.

 • Kupóny bez rezervácie termínu je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Kupóny s online rezerváciou termínu nie je možné stornovať. Je možné zmeniť termín rezervácie, pokiaľ so zmenou súhlasí poskytovateľ ubytovania. Pokiaľ si prajete zmeniť dátum, kontaktujte nás na info@travelking.sk alebo bhom všedných dní na +420 538 880 980.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Ján P.)

Služby v poriadku, škoda, že v kupeloch bol veľký bazén mimo prevádzky. Inak spokojnosť.

Vynikajúce (Judita T.)

Bolo super, všetko podľa popisu. Boli sme spokojní aj s personálom aj s ubytovaním. Ďakujeme.

Skvelé (Miluše S.)

Hotel byl pěkný, čistý, v dobré poloze, nedaleko byl lázeňský areál i centrum města.

Tipy na výlet

Kúpele Sárvár

Kúpele Sárvár

Detský bazén s umelými vlnami, veľa šmýkačiek, vyhrievané bazény s vodou z liečebných prameňov s teplotou okolo 35 °C a masážnymi tryskami zaistí, že si výlet užijú všetky vekové kategórie. Navyše hneď vedľa detského bazéna je veľká vírivka, kde môžete pohodlne relaxovať a zároveň odtiaľto po očku sledovať vaše ratolesti.

Zájsť si môžete aj do saunového sveta, kde na vás čaká fínska sauna, parný kúpeľ, aromasauna a ďalšie atrakcie zaisťujúce oddychový zážitok.

Miestna termálna voda je veľmi vhodná na liečbu ochorení pohybového ústrojenstva, rehabilitáciu po ochoreniach a športových zraneniach, v prípade neurologických ťažkostí a ku kúpeľom na uvoľnenie svalstva.

Celodenná vstupenka do kúpeľov vás vyjde na 11,4 €. Vstup do saunového sveta stojí 5,5 €. Otváracia doba kúpeľov je každý deň 8:00 - 22:00 hodín.

Arboretum Sárvár

Arboretum Sárvár

Sárvárské záhrady boli známe už v dobe renesancie, v dnešnom veľkom arboréte nájdete vyše 300 druhov stromov a kríkov. Zariadenie spríjemňuje návštevu centra kúpeľného mesta. Ak chcete vidieť 400 rokov staré duby či vzácne magnólie, je celoročne prístupné arborétum tým pravým miestom, kde stráviť popoludňajšiu vychádzku.

Hrad Nádasdy

Hrad Nádasdy

Hrad v kúpeľnom Sárvári bol už od 16. storočia dejiskom udalostí dôležitých pre celé Uhorsko. Dnes tu nájdeme kultúrne centrum, umeleckú galériu, knižnicu aj Múzeum Ferenca Nádasdyho, ktorý bol manželom slávnej Elizabeth Bathory nazývanej Čachtická pani. Ak idete na dovolenku do Sárváru, túto pamiatku by ste nemali vynechať.