Užite si luxusný pobyt priamo v centre Karlových Varov. Hotel Dvořák Spa & Wellness **** ponúka prepychové interiéry a wellness s bazénom, saunou a parou. Čaká vás tiež pitná kúra, chutné raňajky, neobmedzený vstup do fitness a thajská masáž. Dieťa do 7 rokov má pobyt zdarma a navyše ho čaká zábava v herni.

O ubytovaní

Hotel Dvořák Spa & Wellness ****, jeden z hotelov vychýrenej siete Axxos Hotels & Resorts, nájdete priamo v centre Karlových Varov. Na dosah tak budete mať liečebné pramene, kolonády a ďalšie lákadlá tohto kúpeľného mesta. K Vřídlu a Vřídelnej kolonáde sa pešo prejdete od hotela len 3 minúty, k Tržnej a Zámockej kolonáde potom 10 minút. Vyhliadka Jelení Skok sa potom nachádza od hotela len 650 m, nádherné Dvořákovy sady 1,2 km a Múzeum Jána Bechera 2,1 km.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej zo 126 klimatizovaných izieb. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie, satelitná televízia, telefón, trezor, minibar, set na prípravu čaju, župan a papuče a tiež vlastná kúpeľňa so sprchou alebo vaňou. Na vyžiadanie je možnosť izby s balkónom alebo DVD prehrávačom.

Na čom si pochutnáte?

Priamo v hotelovej reštaurácii Dvořák sa podávajú vynikajúce raňajky formou bufetu. Šéfkuchár sa zameriava na kombináciu českej a medzinárodnej kuchyne. Máte chuť na niečo dobré či ostrejšieho? Zájdite do Café & Baru Opera. Okrem štýlového prostredia si vychutnajte živú hudbu a kávu alebo tradičnú karlovarskú Becherovku.

Karlove Vary Tip na výlet

Karlove Vary boli založené už v roku 1350 na povel Karla IV. História liečby tu trvá už viac ako 660 rokov. Zlatú éru a najväčší rozkvet ale kúpele zažívajú až od 18. a 19. storočia, kedy získavajú celosvetový ohlas a tiež dnešnú architektonicky úchvatnú podobu. Liečivé pramene tu pomocou termálnych kúpeľov a pitné kúry pomáhajú na liečbu ochorení pohybového a tráviaceho ústrojenstva a pri poruchách látkovej výmeny.

Najkrajšie kolonády Karlových Varov:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všetky kolonády ukrývajú pramene, ktoré môžete ochutnať. Kúpte si v jednom z miestnych stánkov kúpeľný pohárik a vydajte sa na prieskum. K odpočinku je k dispozícii veľké množstvo lavičiek. Posaďte sa a vychutnávajte nezabudnuteľnú atmosféru.

Pri návšteve mesta by ste nemali vynechať niekoľko pamiatok a atrakcií. Patrí k nim pravoslávny kostol sv. Petra a Pavla, rozhľadňa Diana, pri ktorej sa nachádza Motýlí dom a výletné reštaurácie, sklárne Moser a Návštevnícke centrum Becherovka. K prechádzkam kúpeľným lesom pozýva niekoľko vyhliadok. Najznámejšia je vyhliadka Jelení skok, jeden zo symbolov mesta. K Varom neodmysliteľne patria aj tradičné kúpeľné oplátky. Pri prechádzkach mestom si ich môžete vychutnávať jednotlivo v podobe horúcej oblátky. Celé balenia sú potom v ponuke aj v darčekovom prevedení a v mnohých príchutiach.

Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Za odpočinkom a liečebnými procedúrami sa vydajte do profesionálneho Spa & Wellness. K dispozícii je bazén, fínska sauna, para a fitness centrum. Pravidelne sa tu konajú aj športové aktivity ako je aqua aerobic, joga, fit ball či pilates.

Doprajte si zdravotné procedúry s interným kúpeľným lekárom. Okrem množstva masáží je na výber aj z klasických kúpeľných procedúr - magnetoterapia, elektroterapia, uhličitý kúpeľ, parafango, oxygenoterapia, inhalácie, parafín a ďalšie.

Hotel Dvořák Spa & Wellness ****

Nová Louka 11, Karlovy Vary
Česká republika

+420 234 614 806

reservation.spa3@axxoshotels.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
za poplatok 500 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
390 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Fitness
Požičovňa bicyklov
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,2 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,4 km