Beskydy Tip na výlet

Malebné Moravskoslezské Beskydy sa, ako názov napovedá, nachádzajú na pomedzí Moravy a Sliezska, a medzi návštevníkmi sa tešia čoraz väčšej obľúbenosti. Niet divu - hory a lesy, pamiatky, krásna príroda aj veľa aktivít - Beskydy majú naozaj čo ponúknuť.

Čo určite musíte vidieť v Beskydách:

  • Lysá hora
  • Pustevny
  • Technické múzeum Tatra Kopřivnice

Turisti a cyklisti by si však nemali nechať ujsť ani vrchol Veľkého Javorníku, Bielu či Radhošť so sochou bájneho Radegasta, milovníci pamiatok a histórie zase Valašské múzeum v prírode v Rožnove pod Radhoštěm, Štramberk čiže Valašský betlehem, hrad Hukvaldy či Frýdecký zámok. Významné je tiež mesto Příbor, kde sa narodil lekár-neurológ a zakladateľ psychoanalýzy Sigmund Freud a kde sa tiež dodnes nachádza jeho rodný dom.

Viac informácií

Beskydy neďaleko obľúbených Pustevien

Hotel Bečva sa nachádza v beskydskom meste Horní Bečva, ktoré je obľúbené medzi turistami všetkých vekových kategórií. Vďaka pokojnej lokalite si užijete ničím nerušenú dovolenku.

Ubytovaní budete v izbách s televízorom, balkónom a vlastným sociálnym zariadením. Z okien aj balkónu si užijete výhľad na okolitú prírodu.

Na polpenzii si pochutnáte v hotelovej jedálni, kde sa podávajú raňajky formou švédskych stolov. Večer si môžete posedieť v hotelovom bare, zahrať si ping pong alebo bowling, prípadne si priplatiť vírivku.


V hoteli myslia aj na deti. Pre tie je k dispozícii detský kútik, ale aj možnosť zapožičania detskej postieľky.

Hotel Bečva

Horní Bečva 488, Horní Bečva
Česká republika

+420 739 315 960

hotel.becva@centrum.cz

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Sauna
Detský kútik
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,2 km
Zjazdovka
5,2 km