Beskydský Hotel Bečva je ideálny na dovolenku plnú turistiky, bicyklovania a výletov. Navyše vás čaká 30 minút v infrasaune, tenisové kurty a ihrisko priamo pri hoteli.

O ubytovaní

Hotel Bečva sa nachádza v beskydskom meste Horní Bečva, ktoré je obľúbené medzi turistami všetkých vekových kategórií. Kúsok to budete mať k priehrade. K Pustevnám a soche Radegasta je to odtiaľ 11 km, do Rožnova pod Radhoštěm o 2 km ďalej. Na dosah budete mať aj ďalšie turistické atrakcie a v zime aj lyžiarske strediská - najbližšie z nich Ski areál Rališka stojí necelé 2 km od hotela.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v zrekonštruovaných izbách s televíziou, WiFi, balkónom a vlastným sociálnym zariadením. Z okien i balkónu si užijete krásny výhľad na okolitú prírodu.

Na čom si pochutnáte?

Na polpenzii si pochutnáte v hotelovej jedálni, kde sa podávajú raňajky formou švédskeho stolu. Dvojchodové večere si vyberiete z dvoch menu. Večer môžete posedieť v bare. Cez leto príde vhod terasa s grilom.

Beskydy Tip na výlet

Malebné Moravskoslezské Beskydy sa, ako názov napovedá, nachádzajú na pomedzí Moravy a Sliezska, a medzi návštevníkmi sa tešia čoraz väčšej obľúbenosti. Niet divu - hory a lesy, pamiatky, krásna príroda aj veľa aktivít - Beskydy majú naozaj čo ponúknuť.

Čo určite musíte vidieť v Beskydách:

  • Lysá hora
  • Pustevny
  • Technické múzeum Tatra Kopřivnice

Turisti a cyklisti by si však nemali nechať ujsť ani vrchol Veľkého Javorníku, Bielu či Radhošť so sochou bájneho Radegasta, milovníci pamiatok a histórie zase Valašské múzeum v prírode v Rožnove pod Radhoštěm, Štramberk čiže Valašský betlehem, hrad Hukvaldy či Frýdecký zámok. Významné je tiež mesto Příbor, kde sa narodil lekár-neurológ a zakladateľ psychoanalýzy Sigmund Freud a kde sa tiež dodnes nachádza jeho rodný dom.

Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Za oddychom zamierte do Relax centra s infrasaunou a vírivkou, v ktorej znovu načerpáte sily. Prípadne si vyberte jednu z mnohých masáží.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je pripravený detský kútik a ihrisko, ale aj možnosť zapožičania detskej postieľky.

Niečo naviac

K dispozícii je ping pong, stolný futbal, biliard a bowling s niekoľkými dráhami, vonku potom tenisový kurt.

Hotel Bečva

Horní Bečva 488 , Horní Bečva
Česká republika

+420 739 315 960

hotel.becva@centrum.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Sauna
Detský kútik
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zástavka
0,2 km
Zjazdovka
0,5 km