Uvoľnite sa vďaka neobmezenému vstupu do wellness a fitness vo Wellness Penzióne Octárna v Kutnej Hore. Maximálne sa zrelaxujete, čaká vás aj zľava na masáže. Na pobyte vás uvíta fľaša sektu a každé ráno si pochutnáte na kontinentálnych raňajkách.

Leňošenie aj aktívny odpočinok v modernom komplexe

Wellness penzión Octárna ponúka moderne vybavené a svetlé izby, kde nájdete priestrannú kúpeľňu so sprchovým kútom a WC a LCD TV.

Počas pobytu vás čakajú tiež kontinentálne raňajky servírované priamo na izbu, vo všedné dni medzi 7:30 - 10:00 hodín, cez víkendy a sviatky medzi 9:00 - 10:30 hodín.

Wellness penzión Octárna je súčasťou luxusného komplexu s wellness a fitness, kde nájdete vírivku, saunu, infrakabínu, solárium, Kneippov chodník, špičkové posilňovacie stroje, kardio zónu aj sály na powerbox, alpinning a ďalšie športy, v priebehu ktorých sa vám budú venovať lektori.

V ponuke je ale aj cvičenie s deťmi alebo cvičenie seniorov. Poteší vás aj detský kútik a možnosť masáží či pedikúry.

Prechádzka po Kutnej Hore

Nezabudnite sa tiež porozhliadnuť po okolí, Kutná Hora má veľa čo ponúknuť. Hotel stojí len 3 minúty od námestia, takže máte skvelú štartovnú pozíciu. Navštívte napríklad České múzeum striebra, Chrám svätej Barbory alebo Kostnicu v Sedlci, ktorej výzdoba z ľudských pozostatkov je známa po celom svete.

Dodatočné info

 • Dieťa do 2,9 rokov 350 Kč/pobyt bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa od 3 rokov 350 Kč/noc na pristelke vrátane raňajok.

 • Príplatok za apartmán s teraskou 600 Kč/pobyt (podľa kapacít).

 • Župany na zapožičanie bezplatne na recepcii, vratná záloha 1 000 Kč.

 • Pri variantoch s platnosťou vo všedné dni je možné v prípade voľnej kapacity dohodnúť využitie cez víkend či v štátny sviatok za príplatok 600 Kč.

 • Rezervácie sú záväzné, zrušenie je možné najneskôr 14 dní pred nástupom, inak kupón prepadá.

 • Pri variantoch s večerou je potrebné pri rezervácii termínu rezervovať aj termín večere v reštaurácii.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.

 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v penzióne. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.

 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.

 • Na procedúry môže byť vyžadovaná rezervácia, informujte sa pri rezervácii pobytu.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 350 Kč/noc (malá plemena)

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Alena Hofmanová H.)

Prostředí hotelu bylo příjemné a personál ochotný, obdrželi jsme vše, co bylo v nabídce, vyzdvihnout bych chtěla paní masérku, která byla velmi pečlivá a opravdu mě i manžela masírovala hodinu. Kutná Hora se nám velmi líbila a určitě doporučuji její návštěvu.

Skvelé (Josef M.)

Prostředí hotelu se nám líbilo. Personál byl ochotný a příjemný. Využili jsme jen vířivku, neboť jsme celý den chodili po památkách. Nejvíc se nám líbil chrám sv. Barbory a kostel všech svatých s kostnicí. Krásný výšlap byl i na rozhlednu Kačinu.

Vynikajúce (Dagmar S.)

Prostředí se nám líbilo. Obdrželi jsme vše co bylo v nabídce, měli jsme pobyt se snídaní, která byla naprosto v pořádku s donáškou na pokoj, což bylo velmi příjemné. Personál velmi vstřícný a milý. Nemáme k ubytování žádnou výtku.

Tipy na výlet

Kutná Hora

Kutná Hora

Kutná Hora je zapísaná na zozname UNESCO, a aj keď sa v nej žiadny hrad ani zámok nenachádza, ponúka toho toľko, že vám jedna návšteva nebude stačiť. Kutná Hora bola v minulosti, ako už názov napovedá, spätá s kutím striebra, v stredoveku išlo preto o jedno z najvýznamnejších českých miest. To je dôvod, prečo tu nájdete veľké množstvo pamiatok, ktoré dopĺňajú početné kaviarne, cukrárne a reštaurácie, aj atrakcie ako zrkadlové bludisko, múzeá a galérie.

Chrám svätej Barbory

Chrám svätej Barbory

Priamo v Kutnej Hore nájdete úchvatnú stavbu, ktorá môže konkurovať aj katedrále na Pražskom hrade. Chrám svätej Barbory by ste pri prehliadke mesta rozhodne nemali vynechať, naopak sem zamierte čo najskôr. Budete obdivovať gotické klenby, nádherná štíhla okná, sochy aj drobné detaily výzdoby. Katedrála sa stavala v rokoch 1388 - 1558 pod vedením niekoľkých architektov vrátane presláveného Petra Parleřa, staviteľa Svätovítskej katedrály. Majestátny chrám bol v roku 1995 zaradený za zoznam pamiatok UNESCO a úžas vyvoláva dodnes.

Čáslav

Čáslav

Mesto Čáslav nechal v roku 1260 založiť kráľ Přemysl Otakar I. Dnešný vzhľad historickej časti mesta je predovšetkým barokový, na námestí však nájdete aj pôvodné gotické a renesančné domy. Námestiu kraľuje Žižkov pomník a Mariánsky stĺp. Za zaujímavou prírodopisnou expozíciou zamierte do Husovho múzea, za návštevu ale tiež stojí gotický Kostol svätého Petra a Pavla alebo tunajšia synagóga.