Obľúbený penzión pri známom meste

Wellness penzión Zlobice ***+ nájdete len 6 km od historického mesta Kroměříž. Ubytovaní budete v izbách so samostatným sociálnym zariadením a možnosťou prístelky.

Súčasťou budovy je reštaurácia pre verejnosť s domácou kuchyňou, kde si každý deň môžete vybrať obedové menu. K dispozícii je aj salónik, kde sa podávajú raňajky a večere.

Wellness rozmaznávanie aj bowling

Ubytovaním a stravovaním ponuka služieb zďaleka nekončí. Penzión má vlastné wellness centrum s vírivkou, fínskou, bylinkovou a infra saunou a relax zónou. Môžete si tu dopriať aj masáže a zábaly alebo liečebnú procedúru Kneippov chodník. Ďalej vás čakajú dve bowlingové dráhy s UV osvetlením, kde skvele zakončíte deň plný výletov.

Dodatočné info

 • Kupón nie je možné využiť v termíne 22.5. - 24.5. a 4.7. - 7.7.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.

 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v penzióne. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.

 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.

 • Na procedúry môže byť vyžadovaná rezervácia, informujte sa pri rezervácii pobytu.

 • Dieťa do 2,9 rokov 100 Kč/noc bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 11,9 rokov 260 Kč/noc na lôžku, polpenzia 110 Kč/noc.

 • Štátny sviatok (19.4. - 22.4., 1.5., 8.5., 28.9., 28.10., 17.11.) 250 Kč/osoba/noc.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Iva P.)

Prostředi okolo penziónu velmi pěkné. Pokoj byl pěkný. Personál příjemný a ochotný. V rámci kupónu jsme využili wellness, zábal i bowling. Vše v pořádku. Vzhledem blízkosti Kroměříže doporučujeme navštěvu zámku, květné i podzámecké zahrady.

Skvelé (Kateřina ?.)

Prostředí penzionu bylo hezké, občas trošku zastaralé. My jsme vychytali jeden se starších pokojů, matrace byla hrozně měkká a nedalo se na ní spát. To je však jediné co bychom vytkli. Se službami jsme byli naprosto spokojení. Personál hotelu perfektní, ti by měli dostat metál. V Kroměříži navštivte zrcadlové bludiště.

Vynikajúce (Vladimír K.)

Prostředí penzionu moc pěkné. Nabídka na kuponu byla splněna (jak byla uvedena) do puntíku. Wellness super. Strava dobrá. Personál vstřícný. Tipy na výlet: Nedaleká Kroměříž nabízí "Květnou zahradu, Arcibiskupský zámek se zahradami". Blízko je zámek Chropyně.

Tipy na výlet

Chřiby

Chřiby

Príroda si nemohla vybral lepší spôsob, ako rozdeliť Hanou a Slovácko, než malé pohorie s krásnymi bukovými lesmi - Prírodný park Chřiby. Môžete sa v nich prechádzať medzi stromami a načerpať energiu alebo napríklad navštíviť zrúcaniny hradov, pieskovcové skaly, pozostatky z čias Veľkomoravskej ríše, veterné mlyny či rozhľadne.

Zámok Přerov/Múzeum Komenského

Zámok Přerov/Múzeum Komenského

Renesančný zámok v Přerove mal pôvodne podobu gotického hradu. Striedanie majiteľov (napr. rod Perštejnov) a prestavby ho ale v priebehu storočí pretvorili do súčasnej podoby. Na konci 19. storočia prestal zámok slúžiť na účel bývania a po vzniku Československa prevzalo zámok mesto Přerov. V priestoroch zámku teraz sídli múzeum, ktoré sem bolo presťahované v tridsiatych rokoch minulého storočia. Medzi stále expozície patrí napríklad Školská trieda zo 17. storočia, Školská trieda z doby 1. republiky, Zámocká izba z 1. tretiny 19. storočia či pútavé Tajomstvo tónu zvonov.

Přerov

Přerov

Čo podniknúť vo voľnom čase v Přerove? Horné námestie tvorí komplex hradieb so zachovanými renesančnými meštianskymi domami, z ktorých najvzácnejší je tzv. Korvínský dom s číslom 31 sa zachovalým renesančným portálom z roku 1570. Chodník přerovským luhom s dĺžkou 12 km vás prevedie najkrajšími zákutiami Přerova. Alebo skúste ornitologickú stanicu. Môže sa pochváliť najväčšou expozíciou vtákov v strednej Európe.