Obľúbený penzión pri známom meste

Wellness penzión Zlobice ***+ nájdete len 6 km od historického mesta Kroměříž. Ubytovaní budete v izbách so samostatným sociálnym zariadením a možnosťou prístelky.

Súčasťou budovy je reštaurácia pre verejnosť s domácou kuchyňou, kde si každý deň môžete vybrať obedové menu. K dispozícii je aj salónik, kde sa podávajú raňajky a večere.

Wellness rozmaznávanie aj bowling

Ubytovaním a stravovaním ponuka služieb zďaleka nekončí. Penzión má vlastné wellness centrum s vírivkou, fínskou, bylinkovou a infra saunou a relax zónou. Môžete si tu dopriať aj masáže a zábaly alebo liečebnú procedúru Kneippov chodník. Ďalej vás čakajú dve bowlingové dráhy s UV osvetlením, kde skvele zakončíte deň plný výletov.

Dodatočné info

 • Po zakúpení pobytu si rezervujte termín u ubytovacieho zariadenia (recepce@penzionzlobice.cz, +420724794224). K záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný len s platnou rezerváciou a pri nástupe je nutné preukázať sa vytlačeným kupónom.

 • S rezerváciou vám ochotne pomôže naša zákaznícka podpora (+421 233 006 990, info@travelking.sk). Stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín pobytu.

 • Kupón nie je možné využiť v termíne 22.5. - 24.5. a 4.7. - 7.7.

 • Príplatky za deti sa platia až na mieste.

 • Dieťa do 2,9 rokov 100 Kč/noc bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 11,9 rokov 260 Kč/noc na lôžku, polpenzia 110 Kč/noc.

 • Príplatky sa platia až na mieste.

 • WiFi zdarma.

 • Parkování zdarma.

 • Štátny sviatok (19.4. - 22.4., 1.5., 8.5., 28.9., 28.10., 17.11.) 250 Kč/osoba/noc.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Anna K.)

Byly jsme spokojené, obdržely jsme vše co jsme měly na kuponu. Personál byl příjemný a ochotný. Hlavně bych chtěla poděkovat paní Pavle, která byla mimořádně vstřícná. Děkuji za hezký pobyt.

Vynikajúce (Zdeněk ?.)

Prostředí hotelu hezké a pobyt odpovídal popisu. Služby dobré, až na nějaké malé nedostatky při výdeji sobotní snídaně. Jedna paní je na všechno kolem snídaní opravdu málo. S wellness spokojenost.

Skvelé (Hana M.)

Tak popravdě. Byly jsme čtyři na sportovním výletě. Nejvíc nás překvapilo na začátku, že jsme nedostaly slíbené ubytování 2 dvoulůžkové pokoje, ale apartmán - stará pošta, který byl po rekonstrukci, ale ještě nedodělané. Sice vše bylo čisté, ale chtělo to dodělat ještě i mírně zednické práce. Navíc chyběly jakékoliv skříně či skříňky. Byla tam jen spousta postelí. Na druhou stranu musíme moc pochválit paní provozní, která tam dělala všechno, byla moc ochotná, výborně vařila, vše bylo připraveno včas, tu jsme tedy opravdu obdivovaly. I wellness fajn dle popisu, jen to ubytování. To jsme opravdu nedostaly to, co jsme si koupily.

Tipy na výlet

Chřiby

Chřiby

Príroda si nemohla vybral lepší spôsob, ako rozdeliť Hanou a Slovácko, než malé pohorie s krásnymi bukovými lesmi - Prírodný park Chřiby. Môžete sa v nich prechádzať medzi stromami a načerpať energiu alebo napríklad navštíviť zrúcaniny hradov, pieskovcové skaly, pozostatky z čias Veľkomoravskej ríše, veterné mlyny či rozhľadne.

Zámok Přerov/Múzeum Komenského

Zámok Přerov/Múzeum Komenského

Renesančný zámok v Přerove mal pôvodne podobu gotického hradu. Striedanie majiteľov (napr. rod Perštejnov) a prestavby ho ale v priebehu storočí pretvorili do súčasnej podoby. Na konci 19. storočia prestal zámok slúžiť na účel bývania a po vzniku Československa prevzalo zámok mesto Přerov. V priestoroch zámku teraz sídli múzeum, ktoré sem bolo presťahované v tridsiatych rokoch minulého storočia. Medzi stále expozície patrí napríklad Školská trieda zo 17. storočia, Školská trieda z doby 1. republiky, Zámocká izba z 1. tretiny 19. storočia či pútavé Tajomstvo tónu zvonov.

Přerov

Přerov

Čo podniknúť vo voľnom čase v Přerove? Horné námestie tvorí komplex hradieb so zachovanými renesančnými meštianskymi domami, z ktorých najvzácnejší je tzv. Korvínský dom s číslom 31 sa zachovalým renesančným portálom z roku 1570. Chodník přerovským luhom s dĺžkou 12 km vás prevedie najkrajšími zákutiami Přerova. Alebo skúste ornitologickú stanicu. Môže sa pochváliť najväčšou expozíciou vtákov v strednej Európe.