Na južnej Morave neďaleko Vyškova nájdete Hotel Allvet ***, ktorý sídli v bývalom letohrádku. Čaká vás tu teda naozaj kúzelná atmosféra, ktorú určite doplní aj okolitá príroda, mnoho vonkajších atrakcií a vlastný biotop a relaxačná zóna. Tešte sa na raňajky, fľašu vína, privátny vstup do wellness.

O ubytovaní

Hotel Allvet *** nájdete v obklopení zelene iba 3 kilometre od krásneho moravského mesta Vyškov. Presvedčte sa sami, že „Moravské Versailles“ svojim návštevníkom ponúka nespočetne možností, ako tu stráviť parádnu dovolenku.

V historickom centre Vyškova nájdete renesančnú radnicu s vyhliadkovou vežou (4,1 km). Ďalšou dominantou je zámok Vyškov (4 km), v ktorého interiéroch sídli Múzeum Vyškovska s expozíciami venovanými histórii mesta, národopisu a ľudovej keramike. Cez zámockú záhradu sa dá dôjsť k areálu Zooparku Vyškov (3,5 km), kde uvidíte predovšetkým domáce a hospodárske zvieratá z celého sveta. Za zábavou pre celú rodinu vyrazte do DinoParku (6 km) s modelmi pravekých jašterov, 4D kinom a náučným chodníkom. Leteckú a vojenskú techniku ​​môžete obdivovať v Múzeu leteckej a pozemnej techniky (7 km).

Za osviežením a vodnými radovánkami sa vydajte do Aquaparku Vyškov (4,5 km). Pokiaľ sa radšej kúpete v prírode, zamierte počas horúcich letných dní na prírodné kúpalisko U Libuše (3,8 km) v neďalekej Luleči. Ako na dlani uvidíte tunajšiu úrodnú krajinu z rozhľadne Na Chocholíku (4,5 km). Ak patríte medzi vyznávačov cyklistiky, urobte si výlet po cyklochodníku z Vyškova do Blanska a dostanete sa až k úchvatným jaskyniam v Moravskom krase (20 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v útulnej dvojlôžkovej izbe typu Komfort. K vybaveniu izby patrí klimatizácia, WiFi pripojenie, satelitná televízia a, samozrejme, aj vlastná kúpeľňa.

Na čom si pochutnáte?

V štýlovej hotelovej reštaurácii pripravujú poctivú českú i medzinárodnú kuchyňu a to výhradne z čerstvých surovín. Na každý deň pobytu sa tu posilníte počas bohatých bufetových raňajok. Potom je možné objednávať pokrmy zo stáleho a sezónneho jedálneho lístka. Milovníkov vína poteší hotelová vináreň umiestnená v pivničných priestoroch pod reštauráciou.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou hotela je privátne wellness s vírivkou a saunou. Vonku zase nájdete relaxačnú zónu s biotopom.

Cestujete s deťmi?

Malých hostí určite poteší záhrada a detské ihrisko s hojdačkami, šmykľavkou a preliezačkami.

Niečo naviac

Súčasťou hotela je viacúčelové športové ihrisko, kde si môžete zahrať okrem iného aj tenis a plážový volejbal. Za nepriaznivého počasia vás zase rozptýli stolný tenis a futbal.

Hotel Allvet ***

Hotel Allvet ***

Drnovice 115 , Drnovice
Česká republika

+420 517 330 553

recepce@hotelallvet.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Wellness
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
4 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
4,5 km
Zjazdovka
36 km

Tipy na výlet

Brno

BrnoTip na výlet

Brno, alebo inak Štatl či Oltec, ako hovoria mestu miestni, je moravská metropola svetového významu, aj napriek tomu si však zachováva skvelú priateľskú atmosféru a privíta vás nežnou, materskou náručou. Či už túžite po pokoji, kultúrnych zážitkoch či zaujímavých pamiatkach, v Brne dostanete dosť z každého. Mesto žije rôznymi festivalmi, je domovom slávnych divadelníkov i hudobníkov, prvotriednych reštaurácií a krčmičiek. V Brne sa rozhodne nudiť nebudete.

Čo nevynechať pri návšteve Brna:

  • Hrad Špilberk
  • Katedrálu sv. Petra a Pavla
  • Vila Tugendhat, pamiatku UNESCO
  • Navštívte tiež Labyrint pod Zelným trhom, Starú radnicu s tzv. Brnianskym drakom v priechode a vyhliadkovou vežou, Kostnicu u sv. Jakuba alebo Hvezdáreň a planetárium Brno.

Na svoje si prídu aj milovníci prírody. Vydajte sa k Brnianskej priehrade, kde je k dispozícii niekoľko pláží, športovísk aj požičovňa vodných bicyklov. Nezabudnuteľný zážitok si odnesiete z plavby výletnou loďou, ktorá Vás zavezie napríklad až ku hradu Veveří. Kúsok od priehrady sa nachádza brnianska ZOO.

Viac informácií
Aquapark Vyškov
Aquapark Vyškov
ZOO PARK Vyškov
ZOO PARK Vyškov
Zámok Slavkov
Zámok Slavkov