Hotel Allvet ***

Hotel Allvet ***

Drnovice 115, Drnovice
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
ALLVET spol. s r.o. IČ: 49975731


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Wellness
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
4 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
4,5 km
Zjazdovka
36 km

O ubytovaní

Hotel Allvet *** nájdete v obklopení zelene iba 3 kilometre od krásneho moravského mesta Vyškov. Presvedčte sa sami, že „Moravské Versailles“ svojim návštevníkom ponúka nespočetne možností, ako tu stráviť parádnu dovolenku.

V historickom centre Vyškova nájdete renesančnú radnicu s vyhliadkovou vežou (4,1 km). Ďalšou dominantou je zámok Vyškov (4 km), v ktorého interiéroch sídli Múzeum Vyškovska s expozíciami venovanými histórii mesta, národopisu a ľudovej keramike. Cez zámockú záhradu sa dá dôjsť k areálu Zooparku Vyškov (3,5 km), kde uvidíte predovšetkým domáce a hospodárske zvieratá z celého sveta. Za zábavou pre celú rodinu vyrazte do DinoParku (6 km) s modelmi pravekých jašterov, 4D kinom a náučným chodníkom. Leteckú a vojenskú techniku ​​môžete obdivovať v Múzeu leteckej a pozemnej techniky (7 km).

Za osviežením a vodnými radovánkami sa vydajte do Aquaparku Vyškov (4,5 km). Pokiaľ sa radšej kúpete v prírode, zamierte počas horúcich letných dní na prírodné kúpalisko U Libuše (3,8 km) v neďalekej Luleči. Ako na dlani uvidíte tunajšiu úrodnú krajinu z rozhľadne Na Chocholíku (4,5 km). Ak patríte medzi vyznávačov cyklistiky, urobte si výlet po cyklochodníku z Vyškova do Blanska a dostanete sa až k úchvatným jaskyniam v Moravskom krase (20 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v útulnej dvojlôžkovej izbe typu Komfort. K vybaveniu izby patrí klimatizácia, WiFi pripojenie, satelitná televízia a, samozrejme, aj vlastná kúpeľňa.

Na čom si pochutnáte?

V štýlovej hotelovej reštaurácii pripravujú poctivú českú i medzinárodnú kuchyňu a to výhradne z čerstvých surovín. Na každý deň pobytu sa tu posilníte počas bohatých bufetových raňajok. Potom je možné objednávať pokrmy zo stáleho a sezónneho jedálneho lístka. Milovníkov vína poteší hotelová vináreň umiestnená v pivničných priestoroch pod reštauráciou.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou hotela je privátne wellness s vírivkou a saunou. Vonku zase nájdete relaxačnú zónu s biotopom.

Cestujete s deťmi?

Malých hostí určite poteší záhrada a detské ihrisko s hojdačkami, šmykľavkou a preliezačkami.

Niečo naviac

Súčasťou hotela je viacúčelové športové ihrisko, kde si môžete zahrať okrem iného aj tenis a plážový volejbal. Za nepriaznivého počasia vás zase rozptýli stolný tenis a futbal.