Barion Pixel
Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa čoho pobyty overujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobne overené musí spĺňať aspoň 2 z 3 kritérií:

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pokiaľ sa k pobytu zákazníci vracajú i po stýkrát, je skutočne kvalitný.

Zámok Slavkov

Navštívte dejisko najslávnejšej Napoleonovej bitky a spojte výlet moravským vidiekom s prehliadkou krásneho slavkovského zámku. Baroková budova, ktorá sa prezýva "malé Versailles", rozhodne stojí za videnie, či už kvôli svojmu architektonickému riešeniu, dobovému interiéru alebo malebnému okoliu. Pri prehliadke môžete obdivovať sálu Predkov, Rubensovu sálu a kaplnku sv. Kříža. Výnimočný je oválna Historická sála, v ktorej bolo po bitke pri Slavkove uzavreté prímerie medzi Francúzskom a Rakúskom. V zámku, ktorý je otvorený od marca do decembra, sa koná tiež veľa zaujímavých výstav a jarmokov.

Pri návšteve zámku nevynechajte zámocký park komponovaný v štýle francúzskych barokových záhrad. Okrem prechádzky si tu môžete aj zašportovať. V informačnom centre sú k dispozícii napríklad sety na bedminton, kroket, pétanque alebo lukostreľbu. Občerstvenie je k dispozícii v zámockej kaviarni a reštaurácii, kde Vám na želanie pripravia aj piknikový kôš, ktorý si môžete odniesť do parku.

Zobraziť mapu

Tento tip na výlet nájdete v lokalitách: Južná Morava

Tipy na výlet v okolí

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK