Wellness Infinit Maximus

Priamo pri brnianskej priehrade sa ukrýva oáza oddychu, ktorou je vychýrené Wellness Infinit Maximus. Najvýraznejším prvkom wellness je 30 m veľký termálny bazén, ktorý sa nachádza sčasti vo vnútri a sčasti vonku. Vnútri je potom k dispozícii aj whirlpool s nočnou oblohou, vonku potom ďalšie whirlpool, tentokrát so slanou vodou. V bazéne i vo vírivke sú zabudované držiaky na poháre, takže si môžete relaxáciu v horúcej vode užiť aj s nápojom, ktorý zakúpite vo Fresh bare. Samozrejmosťou je tiež odpočiváreň doplnená krbom, vonkajšie lehátka určené na odpočinok aj opaľovanie a jedinečné hojdacie lehátka s výhľadom na okolitú prírodu.

V saunovom svete sa ukrýva celkom 12 vnútorných a vonkajších sáun - sauna na jazere s dokonalým výhľadom, jaskynná svätyňa s výhľadom na jazierko, medová sauna, bylinná chyža, citrusová sauna, soľná sauna, vulkánová sauna, saunový dóm, turecký parný kúpeľ, parný soľný kúpeľ, vínna pivnica a pivnica Alchymistov s krbovými kachľami. Teplota v saunách je rôzna - od 40° C do po 115° C, takže saunovanie si užijú začiatočníci aj pokročilí. Na ochladenie je pripravené nádherné vonkajšie jazierko s vodopádom, ale aj ochladzovacie bazéniky, zážitkové sprchy, vedierka s ľadovou vodou a ľadová triešť. Nechýba ani Kneippov kúpeľ.

Otváracia doba:

  • 1.1. - 31.12. vo všedné dni od 10:00 do 22:30 hodín a cez víkendy od 9:00 do 22:30 hodín

Vstupné:

  • Vstup na 3 hodiny v závislosti na dennej doby vyjde na 420 - 560 Kč.

Zobraziť mapu

Tento tip na výlet nájdete v lokalitách: Južná Morava, Brno

Pobyty v okolí

Ďalšie pobyty

Tipy na výlet v okolí

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet