Motýlí dom Papilonia v Brne

Objavte očarujúci svet motýľov priamo v centre Brna. Papilonia je motýlí dom pod umelým osvetlením, čo je unikát dokonca aj vo svetovom meradle. Panuje tu klíma z oblastí prirodzeného výskytu prítomných motýľov - teda ako v džungli. Je to nádherná tropická záhrada plná exotických motýľov z celého sveta. Uvidíte tu stovky jedincov z 30 druhov motýľov z Južnej a Strednej Ameriky, Afriky, Ázie či Oceánie. Každý deň navyše prirodzene prebieha viac ako 60 liahnutí na priame pozorovanie.

Medzi návštevníkov a motýlmi nie sú žiadne bariéry, a tak budú tieto krásne zvieratá poletovať všade okolo vás a budete si ich môcť prezrieť z bezprostrednej blízkosti.

Fotografovanie nie je v Papilonii nijako obmedzené, a tak si môžete zaobstarať vlastné obrázky týchto fascinujúcich tvorov. Ak chcete zvýšiť pravdepodobnosť, že si na vás motýľ sadne, odporúča sa nosiť oblečenie výrazných farieb, napríklad sýto žlté.

Otváracia doba:

  • 1.1. - 31.12. denne od 10:00 do 20:00 hodín

Vstupné:

  • 150 Kč/dospelí, 100 Kč/deti, 390 Kč/rodina (2 dospelí a 3 deti do 15 rokov)

Zobraziť mapu

Tento tip na výlet nájdete v lokalitách: Južná Morava, Brno

Pobyty v okolí

Ďalšie pobyty

Tipy na výlet v okolí

Brnenské podzemie
Petrov
Brno
Moravské zemské múzeum
Námestie Svobody
Kostol svätého Tomáša v Brne

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet