Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

 • Pobyt overil člen Travelking tímu

  Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
 • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

  Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
 • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

  Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Južná Morava: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Južná Morava je krajom slnka, vína a pohodových ľudí. Nájdete tu pamiatky zo Zoznamu UNESCO: najznámejšiu funkcionalistickú stavbu sveta - brnenskú vilu Tugendhat a Lednicko-valtický areál, ktorý tvorí svetovo najrozsiahlejšia parkovo upravená krajina. Medzi najnavštevovanejšie miesta patrí tiež Aqualand Moravia v Pasohlávkách či Moravský kras a jeho tisíc jaskýň. K južnej Morave neodmysliteľne patrí vynikajúce víno. Krásy regiónu môžete objavovať pešo či na bicykli po vinárskych chodníčkoch, ktoré vás zavedú do malebných miest ako Mikulov, Znojmo či Velké Pavlovice.

CHKO Pálava Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Keď na južnú Moravu, tak na Pálavu. **Chránená krajinná oblasť Pálava je jedným z najkrajších miest v Českej republike**. Biele skaly týčiace sa zo zelených lesov, rozľahlé lúky, potôčiky, rybníky, stráne plné vinohradov, dominantné Pavlovské vrchy, to všetko sa **rozkladá na 83 km²**. Preskúmajte **hrebene Pavlovských vrchov, Milovický les či zníženinu**, ktorá vedie až po hranicu s Rakúskom. Prírodu dopĺňajú mnohé **kultúrne udalosti** a možnosti zábavy pre celú rodinu.
Viac informácií

Aqualand Moravia Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Aqualand Moravia je **najmodernejšie vodný park v Česku** a pýši sa naozaj úchvatným výhľadom na obľúbenú oblasť južnej Moravy - Pálavu. Okrem toho sa môže aquapark pochváliť ešte skvelú výhodou - ** všetky bazény sú totiž naplnené minerálnou vodou z Mušova**, ktorá má liečebné účinky. Budete si pripadať ako v kúpeľoch. V Aqualandu Moravia na vás čaká celkom **15 bazénov s celkovou plochou 3 000 m², 20 tobogánov a šmýkačiek, 30 sáun a ešte viac procedúr**, pretože okrem aquaparku tu nájdete aj 2 wellness - **Forum Romanum a Pálava wellness** . Z atrakcií stojí za zmienku **Sky Drive s hviezdnym nebom** (99 m), Wild river (99 m) a naozaj adrenalínové tobogany ako Abbys (110 m) a Boomerang (83,6 m).
Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 57 tipov

Južná Morava: Tipy na výlet

Články, ktoré by vás mohli zaujímať

Netradičné zahájenie vinárskej sezóny a tipy na najlepšie miesta na južnej Morave

Netradičné zahájenie vinárskej sezóny a tipy na najlepšie miesta na južnej Morave

 • TIPY TÍMU TRAVELKING, GASTROTURISTIKA
 • 20. 3. 2020

Vinári zastrihujú vínnu révu a koštujú výsledky svojho snaženia z minulého roka. Vinice im na jar ani v aktuálnej situácii neposkytnú čas k smúteniu nad zrušenými vinárskymi akciami. Začnite vinársku sezónu ako sa sluší a patrí aj vy.

10 najlepších miest v Česku, kam tento rok vyraziť na dovolenku

10 najlepších miest v Česku, kam tento rok vyraziť na dovolenku

 • TO NAJLEPŠIE, TIPY TÍMU TRAVELKING
 • 16. 3. 2020

Prečo sa hnať k moru, keď v susednom Česku je tak krásne? Vyrazte tento rok v lete na dovolenku po Česku a spoznajte to najlepšie z českých hôr a miest. Poradíme, kam za kúpaním, turistikou i historickými pamiatkami. Stále máte čo objavovať.

Oslávte septembrové sviatky výletom a bez príplatkov

Oslávte septembrové sviatky výletom a bez príplatkov

 • TIPY TÍMU TRAVELKING
 • 17. 1. 2020

September 2020 nás poteší až dvomi voľnými dňami - čaká nás Deň Ústavy Slovenskej republiky a sviatok Sedembolestnej Panny Márie, a oba vyjdu na utorok. Vezmite si v pondelok voľno a vyberte sa na štvordňový pobyt trebárs do zahraničia.

Kam na 1. mája alebo Najromantickejšie miesta v strednej Európe

Kam na 1. mája alebo Najromantickejšie miesta v strednej Európe

 • TO NAJLEPŠIE, TIPY TÍMU TRAVELKING
 • 15. 4. 2019

Prvý máj je lásky čas, tak vyrazte na pobyt vo dvojici do najkrajších miest strednej Európy. K romantickému pobytu patrí historický zámok, termálne kúpele a krásna príroda. Poradíme vám, kde to všetko nájdete.

Cestovný denník: Šiškův mlýn

Cestovný denník: Šiškův mlýn

 • CESTOVNÝ DENNÍK
 • 20. 6. 2018

Poznáme jedno údolie a poznáme v ňom pekný mlyn. Má bazén, pohodlné izby a vynikajúcu polpenziu. Zájdite si do Šiškovho mlýna a užite si rovnako peknú dovolenku, ako sme si tam užili my.

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK