Bylinkový raj SONNENTOR

Akú cestu prejdú bylinky od pestovateľov až do vašej šálky? To sa dozviete počas zážitkovej exkurzie v Bylinkovom raji SONNENTOR v Čejkoviciach na Morave, ktorý vás pozýva na návštevu voňavého sveta. Proces výroby biočajov tu uvidíte na vlastné oči, exkurzia totiž prebieha v unikátnom priestore zavesenom nad výrobnými časťami firmy.

Zážitková exkurzia nie je to jediné, čo vás v čejkovickom Bylinkovom raji čaká. Na čo ďalšie môžete tešiť?

  • Čajový salón s kaviarňou Čas na čaj – návštevu Bylinkového raja bez chvíle pohody so šálkou čaju sa snáď ani nedá predstaviť. Čajové špeciality, bio kávu a domáce dezerty ochutnáte v štýlovej kaviarni priamo v objekte.

  • Bylinková záhrada sv. Hildegardy – za trochou relaxu sa vydáte na prechádzku do bylinkovej záhradky, kde spoznáte jednotlivé druhy kvetov, zabavíte sa s deťmi pri náučných hrách a oddýchnete si za všadeprítomnej vône. V záhrade vystúpite aj na vyhliadku, z ktorej budete mať celý areál ako na dlani.

  • Predajňa biočajov a biokorenia – z Bylinkového raja určite neodídete naprázdno. Okrem skvelých zážitkov si odveziete aj najrôznejšie bioprodukty z dielne Sonnentor. Čaje, korenie aj iné produkty sú vyrábané v biokvalite s ohľadom na udržateľnosť, a sú tak skvelým darčekom aj spomienkou na príjemne strávený deň.

Výlet do Návštevníckeho centra Bylinkový raj poteší malých i veľkých milovníkov čaju, ktorých nadchne pútavá exkurzia aj jedinečná možnosť nahliadnuť do tajov výroby českých bioproduktov. Vedzte, že po tomto zážitku bude váš obľúbený čaj chutiť ešte o niečo lepšie!

Zobraziť mapu

Tento tip na výlet nájdete v lokalitách: Južná Morava

Pobyty v okolí

Ďalšie pobyty

Tipy na výlet v okolí

Templárske pivnice Čejkovice
Slobodná spolková republika Kraví Hora
Velké Bílovice
Velké Pavlovice
Rakvice
Zoo Hodonín

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet