Vydýchnite si od každodenného zhonu na dovolenke v Moravskosliezskych Beskydách. Ubytujte sa v Penzióne u Maryny, kde si pochutnáte na českej kuchyni formou polpenzie a zahrajete si bowling. O ďalšiu zábavu sa postarajú okolité pamiatky.

Penzión so štýlovou reštauráciou

Penzión u Maryny je obklopený krásnym prostredím Moravskosliezskych Beskýd, kde nájdete dostatok zázemia pre oddych i športové vyžitie.

Ubytovanie je zabezpečené v štýlových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Bude tu na vás dýchať domácka horská atmosféra. Súčasťou objektu je aj reštaurácia. Na miestnom jedálničku nájdete predovšetkým špeciality českej kuchyne, ale aj ryby alebo deväť druhov zemiakových placiek. Možnosť pochutnať si tu budete mať aj vďaka polpenzii.


Tešiť sa môžete aj na profesionálny bowling so štyrmi dráhami.

Bohaté vyžitie v okolí penziónu

Máte radi cyklistiku? Tak to si nezabudnite vziať bicykel! Cyklotrasy vedú priamo od penziónu a bicykle navyše ľahko môžete prepraviť tiež vlakom, pretože zastávka Bocanovice leží len 150 metrov od ubytovania. K dispozícii sú aj trasy pre pešiu turistiku.

V okolí je tiež veľa možností vodných radovánok - napríklad v 20 minút vzdialených hoteloch Zagroń Istebna či Hotel Gołębiewski bei Wisła nájdete parádne aquaparky, alebo vyskúšajte Vodný zábavný park Tropikana. Zavítať môžete tiež do jedného z bazénov v Jablunkove, Lomnej, Mostech, atď.

Každý týždeň sa v okolí konajú tiež rôznorodé regionálne akcie - Vozatajské preteky, Gorolski Święto, Plackový festival, Slezské dni, Jablunkovské jabko a ďalšie.

Dodatočné info

 • Kupón nie je možné uplatniť v týchto termínoch 19. - 22.4., 1.5., 8.5., 5.7. - 6.7. a 28.9.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.

 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v penzióne. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.

 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 11,9 rokov 400 Kč (cca 16 €)/noc vrátane ubytovania a stravy.

 • Víkendový príplatok 300 Kč (cca 12 €) (nevzťahuje sa na pobyt na 5 nocí).

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 13:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (jirkacek@seznam.cz V.)

Ubytování na vysoké úrovni, nové pokoje krásně zařízené, leč menší a s papírovými stěnami. Jídlo velmi chutné, porce velké a obsluha milá a ochotná. Nabídka polopenze celkem s malým výběrem jídel, ale dle domluvy s personálem jsme bylo spokojeni s malou obměnou jídelního lístku.

Vynikajúce (Barbara S.)

Jsme velmi spokojení. Hezké a útulné prostředí penziónu. Velice milý personál. Výborná strava. Určitě se sem budeme vracet. Doporučuji všem, kteří mají rádi přírodu. Možnosti pro pěší turistiku, kola i lyžařské sporty.

Vynikajúce (Eva S.)

Prostředí a personál byl velmi příjemný a ochotný. Pokoj dobře zařízený a čistý. Byli jsme se službami spokojeni.

Tipy na výlet

Javorový vrch

Javorový vrch

Do výšky 1032 m sa týči vrchol hory Javorový vrch v Moravskoslezských Beskydách. Vyjsť sem môžete sedačkovou lanovkou z Oldřichovice u Třinca alebo sa vydať pešo po turistických trasách. Hora slúži nielen ako turistický cieľ, kde si pochutnáte na obede v turistickej chate, ale nájdete tu rovno celý rekreačný areál. Sídli tu škola paraglidingu a začínajú tú zjazdovky rôznej obtiažnosti.

Jurkovičova rozhľadňa

Jurkovičova rozhľadňa

Cez 30 metrov vysoká rozhľadňa postavená v rokoch 2010 - 2011 tvorí dominantu kúpeľného mesta Rožnov pod Radhoštěm. Jedná sa o jednu z najkrajších stavieb v šírom okolí a ak máte cestu okolo, rozhodne by bola škoda sa pri nej nezastaviť. Výhľad z rozhľadne je rovnako zaujímavý ako jej konštrukcia. Rozhľadňa je otvorená každoročne od apríla do októbra.

Prales Mionší

Prales Mionší

Národná prírodná rezervácia prales Mionší je významná pre svoju jedinečnú faunu a flóru. Rezervácia sa nachádza v Těšínskych Beskydách v blízkosti obce Dolní Lomná a návštevníkom je tu sprístupnený náučný chodník dlhý asi 7 km. V pralese sa nachádza niekoľko chránených a ohrozených druhov rastlín a živočíchov. Rastú tu stromy vo veku okolo 250 rokov, ktoré dosahujú výšku až 60 m, medzi papradím a machom sa prechádza rys alebo vlk. Pohľad na tunajšiu prírodu vo vás rozhodne zanechá hlboký dojem.