Vydýchnite si od každodenného zhonu na dovolenke v Moravskosliezskych Beskydách. Ubytujte sa v Penzióne u Maryny, kde si pochutnáte na českej kuchyni formou polpenzie a zahrajete si bowling. O ďalšiu zábavu sa postarajú okolité pamiatky.

Penzión so štýlovou reštauráciou

Penzión u Maryny je obklopený krásnym prostredím Moravskosliezskych Beskýd, kde nájdete dostatok zázemia pre oddych i športové vyžitie.

Ubytovanie je zabezpečené v štýlových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Bude tu na vás dýchať domácka horská atmosféra. Súčasťou objektu je aj reštaurácia. Na miestnom jedálničku nájdete predovšetkým špeciality českej kuchyne, ale aj ryby alebo deväť druhov zemiakových placiek. Možnosť pochutnať si tu budete mať aj vďaka polpenzii.


Tešiť sa môžete aj na profesionálny bowling so štyrmi dráhami.

Bohaté vyžitie v okolí penziónu

Máte radi cyklistiku? Tak to si nezabudnite vziať bicykel! Cyklotrasy vedú priamo od penziónu a bicykle navyše ľahko môžete prepraviť tiež vlakom, pretože zastávka Bocanovice leží len 150 metrov od ubytovania. K dispozícii sú aj trasy pre pešiu turistiku.

V okolí je tiež veľa možností vodných radovánok - napríklad v 20 minút vzdialených hoteloch Zagroń Istebna či Hotel Gołębiewski bei Wisła nájdete parádne aquaparky, alebo vyskúšajte Vodný zábavný park Tropikana. Zavítať môžete tiež do jedného z bazénov v Jablunkove, Lomnej, Mostech, atď.

Každý týždeň sa v okolí konajú tiež rôznorodé regionálne akcie - Vozatajské preteky, Gorolski Święto, Plackový festival, Slezské dni, Jablunkovské jabko a ďalšie.

Dodatočné info

 • Po zakúpení pobytu si rezervujte termín u ubytovacieho zariadenia (bifta@email.cz, +420 702 948 880). K záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný len s platnou rezerváciou a pri nástupe je nutné preukázať sa vytlačeným kupónom.

 • S rezerváciou vám ochotne pomôže naša zákaznícka podpora (+421 233 006 990, info@travelking.sk). Stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín pobytu.

 • Kupón nie je možné uplatniť v týchto termínoch 19. - 22.4., 1.5., 8.5., 5.7. - 6.7. a 28.9.

 • Príplatky za deti sa platia až na mieste.

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 11,9 rokov 400 Kč (cca 16 €)/noc vrátane ubytovania a stravy.

 • Príplatky sa platia až na mieste.

 • WiFi zdarma.

 • Parkování zdarma.

 • Víkendový príplatok 300 Kč (cca 12 €) (nevzťahuje sa na pobyt na 5 nocí).

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 13:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Bohumila H.)

Personál hotelu byl vstřícný a příjemný, jen nám moc nechutnala večeře (tvrdé řízky a divná omáčka k plátkům).

Vynikajúce (Johana V.)

Byli jsme na lyžovací dovolené a pobyt jsme měli víkendový s polopenzí. Byli jsme velmi spokojeni jak s ubytováním (krásné, nové), lyžováním (vlek severka, 15 minut od hotelu a svah je srovnatelný s bílou) tak i s večerní zábavou (bowling). Moc se nám líbilo, určitě bychom vyrazili znovu :).

Vynikajúce (Vlasta V.)

Penzion je moc pěkný. Obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno. Dobré jídlo, příjemná obsluha i paní vedoucí. Z Mostů u Jablunkova jsme si vyšli po červené na horskou chatu Studeničný.

Tipy na výlet

Javorový vrch

Javorový vrch

Do výšky 1032 m sa týči vrchol hory Javorový vrch v Moravskoslezských Beskydách. Vyjsť sem môžete sedačkovou lanovkou z Oldřichovice u Třinca alebo sa vydať pešo po turistických trasách. Hora slúži nielen ako turistický cieľ, kde si pochutnáte na obede v turistickej chate, ale nájdete tu rovno celý rekreačný areál. Sídli tu škola paraglidingu a začínajú tú zjazdovky rôznej obtiažnosti.

Jurkovičova rozhľadňa

Jurkovičova rozhľadňa

Cez 30 metrov vysoká rozhľadňa postavená v rokoch 2010 - 2011 tvorí dominantu kúpeľného mesta Rožnov pod Radhoštěm. Jedná sa o jednu z najkrajších stavieb v šírom okolí a ak máte cestu okolo, rozhodne by bola škoda sa pri nej nezastaviť. Výhľad z rozhľadne je rovnako zaujímavý ako jej konštrukcia. Rozhľadňa je otvorená každoročne od apríla do októbra.

Prales Mionší

Prales Mionší

Národná prírodná rezervácia prales Mionší je významná pre svoju jedinečnú faunu a flóru. Rezervácia sa nachádza v Těšínskych Beskydách v blízkosti obce Dolní Lomná a návštevníkom je tu sprístupnený náučný chodník dlhý asi 7 km. V pralese sa nachádza niekoľko chránených a ohrozených druhov rastlín a živočíchov. Rastú tu stromy vo veku okolo 250 rokov, ktoré dosahujú výšku až 60 m, medzi papradím a machom sa prechádza rys alebo vlk. Pohľad na tunajšiu prírodu vo vás rozhodne zanechá hlboký dojem.