Doprajte si odpočinok uprostred Beskýd. Rodinný Penzión U Lupíků stojí neďaleko Lysej hory a ponúka ubytovanie s polpenziou, privátne wellness s vírivkou a saunou aj možnosť dopravy na výlety. Navyše získate Beskydy Card plnú zliav zadarmo.

O ubytovaní

Rodinný penzión U Lupíků stojí na pokojnom mieste vo Frýdlantě nad Ostravicí v miestnej časti Lubno. V tesnej blízkostí sa nachádza Lysá hora, kam sa dostanete za 2,5 hodiny krásnej pešej túry, a po turistických trasách sa dostanete aj na ďalšie zaujímavé miesta Beskýd. Zavítajte napríklad na zrúcaniny hradu Hukvaldy (20 km), navštívte Múzeum Tatra Kopřivnice (22,8 km), preskúmajte Valašské múzeum v Rožnove pod Radhoštěm (27,4 km) a za relaxom sa vydajte 12 km do Aquaparku Olešná. V zime vás zas čaká zábava v SKI Malenovice (4 km).

Kde budete spať?

Ubytovanie je zabezpečené v izbách, štúdiách či apartmánoch. Izby sú vybavené televíziu a samostatnou kúpeľňou so sprchou a WC, niektoré majú tiež varnú kanvicu a chladničku. V štúdiu a apartmáne nájdete navyše elektrický varič, mikrovlnnú rúru i potrebný riad.

Na čom si pochutnáte?

V objekte penziónu sa nachádza aj pohostinstvo s terasou, detským vonkajším kútikom a ihriskom s možnosťou hrania ruských koliek.

Kde budete relaxovať?

Uvoľnenie v súkromí umožňuje privátne wellness s vírivou vaňou, infra saunou a vyhrievanou lavicou.

Niečo naviac

Zahrajte si tu ruské kolky, petanque či kroket.

Penzion U Lupíků

Penzion U Lupíků

Lubno 31 , Frýdlant nad Ostravicí
Česká republika

+420 603 844 479

oto.lupik@seznam.cz

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Detské ihrisko

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
5 km
Zástavka
0,6 km
Zjazdovka
4 km

Tipy na výlet

Beskydy

BeskydyTip na výlet

Malebné Moravskoslezské Beskydy sa, ako názov napovedá, nachádzajú na pomedzí Moravy a Sliezska, a medzi návštevníkmi sa tešia čoraz väčšej obľúbenosti. Niet divu - hory a lesy, pamiatky, krásna príroda aj veľa aktivít - Beskydy majú naozaj čo ponúknuť.

Čo určite musíte vidieť v Beskydách:

  • Lysá hora
  • Pustevny
  • Technické múzeum Tatra Kopřivnice

Turisti a cyklisti by si však nemali nechať ujsť ani vrchol Veľkého Javorníku, Bielu či Radhošť so sochou bájneho Radegasta, milovníci pamiatok a histórie zase Valašské múzeum v prírode v Rožnove pod Radhoštěm, Štramberk čiže Valašský betlehem, hrad Hukvaldy či Frýdecký zámok. Významné je tiež mesto Příbor, kde sa narodil lekár-neurológ a zakladateľ psychoanalýzy Sigmund Freud a kde sa tiež dodnes nachádza jeho rodný dom.

Viac informácií
Pustevny
Pustevny
Hora Radhošť
Hora Radhošť
Chodník Valaška
Chodník Valaška