Hotel, ktorý uspokojí aj najnáročnejších zákazníkov

Doprajte si skvelý relax a načerpajte novú energiu v poľskom kúpeľnom mestečku Muszyna. Do hotela sa dostanete veľmi jednoducho, hotel je totiž vzdialený len 5 km od slovenských hraníc.


Hotel získal ocenenie Travellers' Choice™ za rok 2015, teda si môžete byť istí, že o vás bude dokonale postarané.


Ubytovaní budete v luxusne zariadených izbách v elegantnom štýle s krásnou kúpeľňou s WC a sprchou, TV, fénom, klimatizáciou, telefónom, rádiom, trezorom a internetovým pripojením. V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na bohatej polpenzii. Pripravené pre vás budú raňajky a večere formou bufetov.

Pobyt v hoteli si užijú aj deti - tie sa totiž zabavia v detskom kútiku, v ktorom nájdu mini šmýkačku, hračky a stavebnice. Večer si potom celá rodina môže zahrať bowling v hotelovom bare.

Dodatočné info

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 6,9 rokov 60 zł (cca 15 €)/noc s polpenziou na prístelke.

 • Dieťa do 11,9 rokov 130 zł (cca 32 €)/noc s polpenziou na prístelke.

 • Dieťa od 12 rokov 160 zł (cca 40 €)/noc s polpenziou na prístelke.

 • Miestny poplatok 1 zł (cca 0,2 €)/dieťa do 2,9 rokov/noc a 3,40 zł (cca 0,8 €)/dieťa od 3 rokov a dospelá osoba/noc.

 • Kupón nie je možné využiť v týchto termínoch: 19. - 22.4., 1. - 5.5. a 20. - 23.6.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.

 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.

 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 15:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Zákaz domácich miláčikov

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Hana F.)

Hotel bol veľmi pekný, bezberiérový prístup taktiež okolie hotela. Hotel úplne zodpovedal našim očakávaniam z fotiek. Počas pobytu sme navštívili soľnú jaskyňu a využívali sme aj ponuky wellnessu. Strava bola dobrá vždy sa dalo vybrať z množstva ponúkaného jedla. (sladké, slané, teplé, studené, šaláty, prílohy) bolo z čoho vyberať. Navštívili sme aj veľmi príjemný hotelový bar s milým a ochotným pánom barmanom a kolky. Izby boli veľmi pekné a vybavené. Každý deň sme na izbu dostali dve fľašky miestnej minerálnej vody, čisté župany, osušky a uteráky pripravené na izbe. Hotel je skôr určený pre rodiny s deťmi. Ale aj my bez detí sme sa tam cítili veľmi dobre. Celkové hodnotenie hotela je veľmi dobré.

Vynikajúce (Edita A.)

Bola som veľmi, veľmi spokojná, ubytovanie veľmi pekné,strava výborná, personál má príjemné vystupovanie, je ochotný a milý. Služby pre klientov presne podľa ponuky na Travelkingu.

Vynikajúce (Alena K.)

Dovolenku odporúčame, hotel je situovaný vo veľmi peknom tichom prostredí. Služby hotela na 1 s * aj personál bol milý a ochotný.

Tipy na výlet

Kúpele Muszyna

Kúpele Muszyna

Kde je ten najlepší odpočinok? Predsa v pokojnej kúpeľnej lokalite s krásnou prírodou. V kúpeľoch Muszyna nájdete minerálne pramene bohaté na vápnik, magnézium, sodík, železo. Táto voda má tak priaznivé účinky na liečbu porúch pohybového aparátu, pomáha aj pri ochorení dýchacích ciest, tráviaceho traktu, má upokojujúce účinky na nervy, posilňuje imunitu.

Krynica - Zdroj

Krynica - Zdroj

Ak radi spojíte príjemné s užitočným, navštívte poľské kúpele Krynica - Zdroj, kde sa liečia gynekologické ochorenia, choroby tráviaceho traktu a močových ciest. Miestna voda pozitívne pôsobí tiež na činnosť srdca, pohybový aparát či osteoporózu. Ochutnať tu určite musíte slávnu liečivú vodu Zuber, ktorá je nezvyčajne vysoko mineralizovaná a radí sa tak k unikátom v celej Európe. Neváhajte si tiež prejsť malebné kúpeľné mestečko.

Turistická osada Čorštýn

Turistická osada Čorštýn

Osada, to je komplex historických budov, ktoré boli presunuté pri budovaní priehrady z jej dna. Zachránené domy tvoria malý skanzen ľudovej architektúry. Skladá sa z niekoľkých viliek, hospodárskych budov a pivníc, v súčasnej dobe v niektorých nájdete hotely či reštaurácie.