Hotel Klimek **** SPA

Hotel Klimek **** SPA

Złockie 107, Muszyna
Poľsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Požičovňa bicyklov
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2 km
Zastávka
0,4 km
Zjazdovka
3,9 km

O ubytovaní

Hotel Klimek SPA **** je vďaka nádhernej okolitej prírode, čistému vzduchu a výnimočnej atmosfére ideálnym miestom na dokonalý odpočinok aj aktívnu dovolenku.

Hotel sa nachádza v kúpeľnom meste Muszyna, iba 3 km od hraníc so Slovenskom. Pramenia tu blahodarné minerálne pramene bohaté na vápnik, magnézium, sodík a železo. V malebnej okolitej krajine plnej kopcov leží 6 unikátnych drevených kostolov zapísaných na Zozname dedičstva UNESCO. Vydajte sa k nim napríklad na bicykli niektorý z mnohých turistických a cyklistických chodníkov.

Iba 2 km od hotela leží zrúcanina hradu Baszta, ktorý predtým slúžil na obranu mesta. Pri archeologických výskumoch sa v ňom našli okrem iného pozostatky keramiky z územia Česka a Maďarska. Nájdete tu aj niekoľko obľúbených lyžiarskych stredísk, napríklad Dwie Doliny Mus (4 km), ktoré je vhodné hlavne pre rodiny, a Jaworzyna Krynicka (7 km) so 7 zjazdovkami rôznych obťažností a lyžiarskou školou.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v luxusne zariadených izbách v elegantnom štýle. K vybaveniu izieb patrí klimatizácia, televízia, WiFi pripojenie a vlastná kúpeľňa so sprchou a fénom. Nechýba ani telefón, rádio a trezor na vaše cennosti.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na poľskej a európskej kuchyni pripravovanej z kvalitných regionálnych surovín. Ráno načerpáte sily pri raňajkách vo forme bufetu. Ak vás cez deň prepadne hlad či chuť, podľa ľubovôle môžete objednávať pokrmy z jedálneho lístka. Večer sa podávajú servírované večere. Príjemnú atmosféru sprevádzanú rytmami hudby si užijete v bare Hotel Pub. Čakájú na vás bohaté nápojové menu, koktaily aj ľahké občerstvenie. Zahrať si tu môžete bowling a biliard.

Kde budete relaxovať?

Vnútornú silu a harmóniu načerpáte v hotelovom wellness. Nájdete tu bazén, vírivku aj saunu. Dopriať si môžete aj množstvo relaxačných a kozmetických procedúr. Čo tak spríjemnenie dňa pri aromatickej masáži pri sviečkach? Deti budú nadšené z ponuky procedúr a masáží, ktoré sú určené práve pre ne.

Cestujete s deťmi?

Pobyt v hoteli si užijú aj malí hostia. Okrem špeciálneho menu v reštaurácii na nich čaká zábava v skvele vybavenom detskom kútiku. Spolu s rodičmi si môžu užiť aj wellness, kde je pre nich pripravených niekoľko procedúr.

Niečo naviac

Odpočinok si môžete spestriť bowlingom, biliardom alebo napríklad tréningom v hotelovej posilňovni.