Štvorhviezdičkový zážitok pre celú rodinu

Gotthard Therme Hotel & Conference **** leží v najzápadnejšom maďarskom meste Szentgotthárd len 1,5 km od rakúskych hraníc. Rozľahlé priestory hotela sú nové a luxusne zariadené, ochotný personál vám maximálne spríjemní pobyt. Veľa informácií naviac dostanete v češtine.

Veľké dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky majú vlastné sociálne zariadenie, fén, nastaviteľnú klimatizáciu, minibar, telefón, trezor, TV/SAT a WiFi. K väčšine z nich patrí aj balkón, z ktorého je krásny výhľad do hotelovej záhrady a na okolitú krajinu.

Príjemná hotelová reštaurácia s terasou a nádherným výhľadom do záhrady ponúka to najlepšie z tradičných maďarských špecialít i medzinárodnej kuchyne. Miestny šéfkuchár kladie dôraz na použitie tých najkvalitnejších surovín a inovácii jedál podľa chuti hostí. V čase obeda a večere je možné tiež pre deti pripraviť špeciálne detské menu.

Ideálne ubytovanie pre rodiny s deťmi

Hotel myslí aj na rodiny s deťmi, personál vám na požiadane poskytne detskú postieľku, vaničku, detské schodíky a sedátko na WC alebo jedálenskú stoličku. Vo wellness nájdu deti detský a výukový bazén i šmýkačky.

Vítaní sú aj domáci miláčikovia, na izbe pre ne bude prichystaný peliešok a miska na kŕmenie, na recepcii dostanete tipy na prechádzku so psom aj kontakt na zverolekára a psí kozmetický salón.

Dodatočné info

 • Po zakúpení pobytu si rezervujte termín u ubytovacieho zariadenia (reservation@gotthardhotel.hu, + 36 94 554 066 ). K záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný len s platnou rezerváciou a pri nástupe je nutné preukázať sa vytlačeným kupónom.

 • S rezerváciou vám ochotne pomôže naša zákaznícka podpora (+421 233 006 990, info@travelking.sk). Stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín pobytu.

 • Kupón je pre 1 osobu a je platný pri obsadení izby min. 2 dospelými osobami.

 • V termíne 16.9. - 19.9. prebehne údržba termálnych kúpeľov St. Gotthard Spa & Wellness. Kúpele bude možné využiť 15.9. do 20:00 hodín a od 20.9. od 8:00 hodín.

 • Príplatky za deti sa platia až na mieste.

 • Jedno dieťa do 5,9 rokov zdarma na prístelke vrátane polpenzie, wellness a all inclusive nápojov (na izbe Superior).

 • Dve deti do 5,9 rokov zdarma na prístelke vrátane polpenzie, wellness a all inclusive nápojov (na izbe Family - nutný príplatok za izbu).

 • Deti do 13,9 rokov 28 €/noc v sezóne 1.9. - 23.12. a 2.1. - 31.1. alebo 35 €/noc v sezóne 28.6. - 1.9. na prístelke vrátane polpenzie, wellness a all inclusive nápojov.

 • Ceny za deti platia len v prípade obsadenia izby minimálne 2 dospelými osobami.

 • Príplatky sa platia až na mieste.

 • Miestny poplatok 1,7 €/osoba od 18 rokov/noc.

 • Príplatok za štátny sviatok (16.8. - 20.8., 31.10. - 3.11., 24.12. - 27.12.) 20 €/izba/noc.

 • Príplatok za izbu Family (2 dospelí + 2 deti do 5,9 rokov zdarma) 20 €/izba/noc.

 • Príplatok za izbu Family suit 40 €/izba/noc.

 • Príplatok za využitie sauny 5 €/osoba/noc.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 15:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 20 €/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Oldřich P.)

Byli jsme spokojeni po všech stránkách. Prostředí hotelu se nám velmi líbilo, pobyt naprosto odpovídal popisu. S poskytnutými službami jsme byli velmi spokojeni, ať už se jedná o stravu, wellness a další služby. Personál vstřícný a ochotný.

Vynikajúce (Petra J.)

Vše odpovídalo popisu. Zmínila bych, že Sauna je za příplatek za 4 EUR, pak je vstup do saun neomezený. Pokud chcete navštívit saunový rituál ten je za příplatek 0.70 Eur nebo 200 HUF. Hotel krásný, jídlo absolutně úžasné. Fitness rovněž není v ceně balíčku možno na místě dokoupit. Venkovní bazény už v tomto období nebyly v provozu. Personál milý a vstřícný. Místo mohu vřele doporučit. Výlet do okolí na místní farmářský trh, cca 30 min. autem. Dále byla moc pěkná procházka k jezeru, trek dohromady cca 12 km.

Vynikajúce (Jaromír ?.)

Hotel i termální lázně OK. Strava vynikající. Dobrá kombinace s turistikou. Jezero Hársas-to, skanzen u Szalafö (Pityerszer).

Tipy na výlet

St. Gotthard Spa & Wellness

St. Gotthard Spa & Wellness

Vďaka chodníkom z prírodného kameňa, palmám a iným exotickým rastlinám, sa budete v St. Gotthard Spa & Wellness cítiť ako pri Stredozemnom mori. V zážitkovej časti kúpeľov vás čakajú bazény s termálnou vodou, deti určite ocenia množstvo šmýkačiek a iných atrakcií, detský kútik a vonkajšie ihrisko. Celodenné vstupné vás vyjde na 3 300 HUF (cca 11 €).

Szombathely

Szombathely

Mesto na západe Maďarska je turisticky obľúbené kvôli pamiatkam z čias rímskeho impéria, ale aj kvôli bohatému kultúrnemu životu a príjemnému prostrediu, ktorému dominuje rybník Csónakázó s krásnym okolitým parkom. Najzaujímavejším prvkom mesta je Iseum, múzeum vystavané na mieste bývalého Isidinho chrámu.

Úzkokoľajka Lenti

Úzkokoľajka Lenti

Z Lenti vychádza najdlhšia (32 km) úzkokoľajná dráha Maďarska. Užite si krásnu prechádzku lesmi Zajda, trať je navyše napojená nielen na štátne dráhy, ale aj na veľa turistických aj cyklistických chodníkov, pre ktorých sa môžete vydať za čerstvým vzduchom. Zlatým klincom je potom konečná stanica s múzeom lesníctva a železníc.