Populárny hotel Park Inn **** Sárvár, ktorý je priamo prepojený vyhrievaným koridorom s kúpeľmi Sárvár, do ktorých máte neobmedzený vstup. V cene aj polpenzia a dieťa do 5,9 rokov zdarma. Termíny až do novembra.

Sárvár Park Inn: dokonalý a luxusný kúpeľný relax

Hotel Park Inn **** je s kúpeľmi Sárvár prepojený vyhrievaným tunelom. V izbe na seba hodíte župan a môžete pohodlne zamieriť rovno do kúpeľov.


Areál získal v roku 2013 ocenenie Najlepší kúpeľný areál v Maďarsku.


Hotelový personál sa vďaka českým turistom dokázal naučiť aj slovíčka v češtine a informácie v hoteli nájdete aj v češtine.

Sárvár Park Inn je obľúbený hotel zákazníkov Zľavokingu

Izby hotela sú novo zrekonštruované a štýlovo zariadené vo výrazných farbách, ktoré vás nabijú pozitívnou energiou. Izby sú priestranné, majú veľkú pohodlnú posteľ, balkón, individuálne ovládanú klimatizáciu, LCD TV a telefón.

Hotel myslí aj na tých najmenších - v hoteli je aj detská herňa, v ktorej nájdete množstvo hračiek a dozor. V kúpeľoch potom na deti čakajú animačné programy a obrovské množstvo ďalších atrakcií.

Súčasťou hotela je reštaurácia so špecialitami maďarskej a medzinárodnej kuchyne a tiež lounge bar so širokou ponukou káv a koktailov.

Ďalšie výhody a zľavy

Využiť môžete tiež výhodné dokúpenie obedov formou bufetu, kde sa môžete tešiť napríklad na polievky, klasické i vegetariánske jedlá, zeleninový bufet aj výber ovocia. Obedy si vychutnáte v hotelovej reštaurácii s vonkajšou terasou.

S výhodami ale nešetrí ani hotelové wellness, ktoré ponúka zľavu 5% pri objednaní dvoch procedúr a pri objednaní 3 procedúr dokonca zľavu 10%.


Pobyt v hoteli Park Inn je stávkou na istotu - stovky zákazníkov Zľavokingu ho využilo a pochvaľujú si:

  • Ochotný personál
  • Výborné jedlo
  • Špičkové kúpeľné priestory

Rozloha kúpeľov 5 000 m²

Vodná plocha má rozlohu ťažko uveriteľných 5 000 m². V areáli nájdete nespočetné množstvo vonkajších aj vnútorných bazénov s liečivou termálnou vodou s teplotou okolo 35 °C. Neobmedzený vstup do kúpeľov máte v cene, za príplatok 5,5 €/osoba/deň si môžete dokúpiť aj vstup do saunového sveta.

Samozrejmosťou sú tiež masáže trysky, zážitkové bazény, bazény a atrakcie pre deti a nechýbajú ani sauny a klasické kúpeľné procedúry.

Hneď vedľa areálu kúpeľov sa nachádza Adventure park, kde si v peknom lesnom prostredí vy aj deti užijete parádne adrenalínové atrakcie.

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa ****

Vadkert u. 4, Sárvár
Maďarsko

+36 95 530 100

reservations.sarvar@parkinn.com

Check in
od 15:00
Check out
do 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 12 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
5 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Fitness
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,9 km
Vzdialenosť od kúpelov
10 m
Zastávka
0,2 km
Aquapark
10 m