Hotel Amália ***

Hotel Amália ***

IBV. II. 368, Nová Lesná
Slovenská republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 10 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Lyžiareň
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Zastávka
0,5 km
Zjazdovka
4 km

O ubytovaní

Hotel Amália *** v srdci Vysokých Tatier sa nachádza v Novej Lesnej v nadmorskej výške 820 m n. m. Starý Smokovec so svetom kúziel Tricklandia, slávnou pozemnou lanovkou a ďalšími lákadlami je vzdialený len 2 km. Zároveň sa vám tu rozprestiera svet dychberúcej tatranskej prírody, prejdite si napríklad Krížovú cestu až na Peknú vyhliadku či Slavkovskú dolinu, vyjdite (alebo sa vyvezte lanovkou) ku Skalnatému Plesu (11 km) a ak vám nevadí cestovať trochu ďalej, určite nevynechajte Štrbské Pleso (19 km). Do väčšieho mesta Poprad to odtiaľ budete mať necelých 12 km, kde po prehliadke mesta môžete zájsť za relaxáciou do AquaCity Poprad. V zime si v okolí parádne zalyžujete v niektorom z blízkych lyžiarskych stredísk - najbližšie je Jakubkova lúka 4 km.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortne zariadených izbách Standard, kde vám bude k dispozícii aj satelitná televízia, WiFi, minibar, trezor aj telefón. Samozrejmosťou je tiež kúpeľňa. Za príplatok sú dostupné aj podobne zariadené priestrannejšie izby Komfort a King alebo rovno Apartmán. Celková kapacita hotela je 20 izieb.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa podávajú slovenské aj medzinárodné špeciality. Raňajky a večere sa podávajú formou bufetových stolov (večere výber z troch chodov so šalátovým bufetom a dezertom). V zime si poseďte v príjemnom teple pri krbe, v lete sa zas usaďte na vonkajšiu terasu. Navštíviť môžete tiež príjemné prostredie hotelovej kaviarne.

Kde budete relaxovať?

Okrem ubytovania a polpenzie pre najnáročnejších hostí, Hotel Amália *** ponúka tiež služby luxusného relaxačného centra. Po celodenných výletoch a pohybu na čerstvom tatranskom vzduchu si tak môžete oddýchnuť v atypickom vyhrievanom bazéne s protiprúdom a masážnymi tryskami alebo fínskej saune či pare, do ktorých budete mať neobmedzený vstup. Doprajte si tiež masáž, oddych v soláriu alebo v hydromasážnej vani.

Cestujete s deťmi?

Ak sa do Tatier chystáte s deťmi, určite uvítate detský kútik plný hračiek.

Niečo naviac

Dospelí sa zabavia pri biliarde.

Tipy na výlet

Vysoké Tatry
Vysoké Tatry
Štrbské pleso
Štrbské pleso
Lomnický štít
Lomnický štít