Pláž s pieskom a azúrovým morom len niekoľko krokov od ubytovania vás privíta na istrijskom polostrove v mestečku Medulin. Okrem výhody, že nebudete musieť cestovať cez celé Chorvátsko, sa do Hotela Koral *** môžete tešiť na raňajky a zľavu na ďalšiu konzumáciu v hotelovej reštaurácii. Vaše dieťa do 7 rokov bude mať celý pobyt zdarma.

Pula Tip na výlet

Chorvátske mesto Pula je najväčším mestom polostrova Istria, a zároveň najstarším mestom východného pobrežia Jadranu. Pula je významným dopravným uzlom - z prístavu sa dopravíte ľahko napríklad do Benátok a nachádza sa tu tiež medzinárodné letisko. Návštevníkov zaujme množstvo pamiatok a stavieb, ktorým dominuje Amfiteáter (chorvátsky Arena). Okrem neho si môžete obzrieť chrámy, triumfálny oblúk a dve divadlá. Rušné turistické centrum ponúka rôzne kultúrne podujatia, pohodu a pokoj si potom užijete prechádzkou popri pobreží alebo posedením v útulných kaviarničkách a tavernách.

Viac informácií

Istria znamená najkratšiu cestu k Jadranu

Hotel Koral *** objavíte na pobreží členitého a plytkého Medulinského zálivu len 10 km od Puly, najväčšieho mesta na severnom chorvátskom polostrove Istria. V pôvodne rybárskej osade Medulin vás čaká perfektný letný relax.

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej alebo rodinnej izbe so 4 lôžkami (podľa variantu). Všetky izby v hoteli sú vybavené klimatizáciou, televízorom, telefónom, trezorom, WiFi a vlastnou kúpeľňou so sprchou a fénom. Za príplatok si môžete užívať aj izby s balkónmi orientovanými k jagavému moru.

Na raňajkách si pochutnáte priamo v hotelovej reštaurácii, prípadne na terase so slnečníkmi. Ďalšie reštaurácie s výbornou kuchyňou sú od hotela vzdialené len 5 minút chôdze.

Na skok do Talianska a Slovinska

Z Istrie to budete mať len kúsok tiež do talianskeho Terstu alebo slovinského Koperu, Izoly či Pirane. Po ceste do Chorvátska alebo na spiatočnej ceste si teda môžete urobiť pekný výlet aj sem. Rozhodne ale navštívte tiež Rovinj a dychberúci románsky amfiteáter v Pule vzdialenej od Hotela Koral *** len 10 km. Blízko budete mať tiež ostrovný Brijunský národný park.

Hotel Koral ***

Osipovica 13, Medulin, Croatia
Chorvátsko

+38 599 210 1423

koralbooking@gmail.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 4 €/auto/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Kolkáreň
Požičovňa bicyklov
Baby friendly
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdialenosť od mora
50 m
Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Amfiteáter Pula

Bývalé bojisko gladiátorov z dôb rímskeho osídlenia je najvýraznejšou stavbou chorvátskeho mesta Pula na juhu Istrijského polostrova. Amfiteáter (chorvátsky Arena) bol vybudovaný za vlády cisára Augusta, rozšíril ho Claudius a dokončený bol v 1. storočí n. l. So svojimi rozmermi (132 x 105 m), týčiaci sa do výšky 32 m, je šiestym najväčším na svete. V súčasnosti je dejiskom rôznych festivalov, divadelných predstavení a koncertov.

Dinopark Funtana

Vyrážate na dovolenku s deťmi? Tak jeden deň miesto na pláž zamierte do Dinopark Funtana, deti budú nadšené. V bujnej vegetácii sú tu umiestnené modely dinosaurov. Celkovo sa jedná o prechádzku dlhú približne 1,5 km. Okrem dinosaurov tu nájdete aj živé zvieratká - stádo kôz či poníka. Je tu aj detské ihrisko s obrou hojdačkou, trampolínami a horskú dráhou.