Prekrásny Jadran láka k letnému odpočinku pri mori. Vydajte sa za ním s rodinou na chorvátsku Istriu do priestranných Apartmánov Unije. Tešiť sa môžete na pohodlné ubytovanie pre až 5 osôb, na hranie spoločenských hier a večerné grilovanie. K kamienkovej pláži s príjemne teplým morom to budete mať iba 200 m.

O ubytovaní

Apartmány Unija nájdete v pokojnom letovisku Duga Uvala na západnom pobreží chorvátskej Istrie. Nádherná príroda, atraktívne výletné ciele v okolí a skvelé možnosti kúpania robí z tohto miesta dokonalú destináciu pre vašu dovolenku na Jadrane. Najbližšia pláž leží iba 200 m od ubytovania a v pešej vzdialenosti je ďalej niekoľko zátok ideálnych na kúpanie. Duga Uvala patrí k menším letoviskám, a tak si tu užijete oddych a pokoj v obklopení krásnej stredomorskej vegetácie. Nechýba tu, samozrejme, ani množstvo športovísk a reštaurácií.

Za starobylými pamiatkami sa vydajte do malebných miest Pula (20 km) a Rovinj (40 km). Obľúbený Aquapark Istralandia (75 km) je vzdialený asi hodinu cesty autom. Na južnom cípe Istria láka na návštevu polostrov Kamenjak (30 km) s mnohými zátokami a úchvatnou chránenou prírodou. Tu si na svoje prídu milovníci rôznych vodných športov, ako je potápanie, rybárčenie či surfing. Na túru sa potom môžete vydať do prírodného parku Učka (46,7 km) s nedotknutou horskou krajinou, kaňonom Vela Draga, náučným chodníkom a ďalšími lákadlami.

More a pláže

Len pár krokov vás bude deliť od pláže Punta (200 m), ktorá zaujme okrem iného vonkajšou telocvičňou, školou potápania, a je prístupná aj so psami. Pláž je ale kamenistá a na opaľovanie na osuške nebude dvakrát pohodlná. Priamo na ňu ale nadväzuje pláž Aloha (280 m) s hladkými kamenistými plochami, kde si môžete aj poležať na osuške. Na dosah budete mať aj plážový bar na občerstvenie.

Pre rodiny s deťmi bude ideálnou voľnou neďaleká pláž Duga Uvala (1 km). Tá je kamienková, s miernym zostupom do mora a množstvom zábavy. Môžete si zapožičať vodné bicykle či vybavenie na vodné športy a deti sa vyšantia na nafukovacích vodných atrakciách.

Kde budete spať?

Ubytujete sa v útulnom apartmáne pre 4 alebo 5 osôb s WiFi pripojením, klimatizáciou, televíziou, vlastnou kúpeľňou, plne vybaveným kuchynským kútom a balkónom. Z okien a balkóna si navyše užijete prekrásny výhľad na more.

  • Apartmán pre 3-4 osoby meria 42 m² a skladá sa zo spálne s manželskou posteľou a obývacej miestnosti s dvoma lôžkami.

  • Apartmán pre 4-5 osôb s rozlohou 50 m² zahŕňa spálňu s manželskou posteľou a obývaciu miestnosť s 3 lôžkami.

Na čom si pochutnáte?

Pokrmy si môžete pripraviť vo vybavenej kuchynke priamo v apartmáne. Priamo v budove sa tiež nachádza obchod a lokálna kaviareň.

Niečo naviac

Hostia majú možnosť zadarmo využívať gril a grilovacie príslušenstvo na záhrade.

Apartments Unija

Apartments Unija

Pavičini 604 , Krnica
Chorvátsko

Prevádzkuje spoločnosť:
UNIJA-TRADE d.o.o. IČ: 95814714031


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 5 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
5,6 km
Vzdialenosť od mora
0,2 km

Tipy na výlet

Pula

Pula Tip na výlet

Chorvátske mesto Pula je najväčším mestom polostrova Istria, a zároveň najstarším mestom východného pobrežia Jadranu. Pula je významným dopravným uzlom - z prístavu sa dopravíte ľahko napríklad do Benátok a nachádza sa tu tiež medzinárodné letisko. Návštevníkov zaujme množstvo pamiatok a stavieb, ktorým dominuje Amfiteáter (chorvátsky Arena). Okrem neho si môžete obzrieť chrámy, triumfálny oblúk a dve divadlá. Rušné turistické centrum ponúka rôzne kultúrne podujatia, pohodu a pokoj si potom užijete prechádzkou popri pobreží alebo posedením v útulných kaviarničkách a tavernách.

Viac informácií
Amfiteáter Pula
Amfiteáter Pula
Vodný park Aquacolors
Vodný park Aquacolors
Rovinj
Rovinj