Apartments Unija

Apartments Unija

Pavičini 604, Krnica
Chorvátsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 5 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od mora
0,2 km

O ubytovaní

Apartmány Unija nájdete v pokojnom letovisku Duga Uvala na západnom pobreží chorvátskej Istrie. Nádherná príroda, atraktívne výletné ciele v okolí a skvelé možnosti kúpania robia z tohto miesta dokonalú destináciu na vašu dovolenku na Jadrane.

Najbližšia pláž leží iba 200 m od ubytovania a v pešej vzdialenosti je ďalej niekoľko zátok ideálnych na kúpanie. Duga Uvala patrí k menším letoviskám, a tak si tu užijete oddych a pokoj v obklopení krásnej stredomorskej vegetácie. Nechýba tu, samozrejme, množstvo športovísk a reštaurácií. Za starobylými pamiatkami sa vydajte do malebných miest Pula (20 km) a Rovinj (40 km). Obľúbený Aquapark Istralandia (75 km) je vzdialený asi hodinu cesty autom. Na južnom cípe Istrie láka k návšteve poloostrov Kamenjak (30 km) s mnohými zátokami a úchvatnou chránenou prírodou. Tu si na svoje prídu milovníci rôznych vodných športov, ako je potápanie, rybárčenie či surfing.

Kde budete spať?

Apartmán pre až 4 osoby s rozlohou 42 m² sa skladá zo spálne s manželskou posteľou a obývacej miestnosti s dvomi lôžkami. Súčasťou je aj plne vybavený kuchynský kút, vlastná kúpeľňa a balkón. K vybaveniu patrí klimatizácia, televízia a WiFi pripojenie.

Apartmán pre až 5 osôb s rozlohou 50 m² sa skladá zo spálne s manželskou posteľou a obývacej miestnosti s tromi lôžkami. Súčasťou je aj plne vybavený kuchynský kút, vlastná kúpeľňa a balkón. K vybaveniu patrí klimatizácia, televízia a WiFi pripojenie.

Oba druhy apartmánov majú krásny výhľad na more.

Na čom si pochutnáte?

Pokrmy si môžete pripraviť vo vybavenej kuchynke priamo v apartmáne. Priamo v budove sa tiež nachádza obchod a lokálna kaviareň.

Niečo naviac

Hostia majú možnosť zadarmo využívať gril a grilovacie príslušenstvo na záhrade.