Apartments Unija

Apartments Unija

Pavičini 604, Krnica
Chorvátsko

Prevádzkuje spoločnosť:
UNIJA-TRADE d.o.o. IČ: 95814714031


+385992101423

info@travelking.sk

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 5 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
5,6 km
Vzdialenosť od mora
0,2 km

O ubytovaní

Apartmány Unija nájdete v pokojnom letovisku Duga Uvala na západnom pobreží chorvátskej Istrie. Nádherná príroda, atraktívne výletné ciele v okolí a skvelé možnosti kúpania robí z tohto miesta dokonalú destináciu pre vašu dovolenku na Jadrane. Najbližšia pláž leží iba 200 m od ubytovania a v pešej vzdialenosti je ďalej niekoľko zátok ideálnych na kúpanie. Duga Uvala patrí k menším letoviskám, a tak si tu užijete oddych a pokoj v obklopení krásnej stredomorskej vegetácie. Nechýba tu, samozrejme, ani množstvo športovísk a reštaurácií.

Za starobylými pamiatkami sa vydajte do malebných miest Pula (20 km) a Rovinj (40 km). Obľúbený Aquapark Istralandia (75 km) je vzdialený asi hodinu cesty autom. Na južnom cípe Istria láka na návštevu polostrov Kamenjak (30 km) s mnohými zátokami a úchvatnou chránenou prírodou. Tu si na svoje prídu milovníci rôznych vodných športov, ako je potápanie, rybárčenie či surfing. Na túru sa potom môžete vydať do prírodného parku Učka (46,7 km) s nedotknutou horskou krajinou, kaňonom Vela Draga, náučným chodníkom a ďalšími lákadlami.

Kde budete spať?

Ubytujete sa v útulnom apartmáne pre 4 alebo 5 osôb s WiFi pripojením, klimatizáciou, televíziou, vlastnou kúpeľňou, plne vybaveným kuchynským kútom a balkónom. Z okien a balkóna si navyše užijete prekrásny výhľad na more.

  • Apartmán pre 3-4 osoby meria 42 m² a skladá sa zo spálne s manželskou posteľou a obývacej miestnosti s dvoma lôžkami.

  • Apartmán pre 4-5 osôb s rozlohou 50 m² zahŕňa spálňu s manželskou posteľou a obývaciu miestnosť s 3 lôžkami.

Na čom si pochutnáte?

Pokrmy si môžete pripraviť vo vybavenej kuchynke priamo v apartmáne. Priamo v budove sa tiež nachádza obchod a lokálna kaviareň.

Niečo naviac

Hostia majú možnosť zadarmo využívať gril a grilovacie príslušenstvo na záhrade.