• Domáci maznáčik zakázaný

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Zrekonštruovaný hotel s parádnym výhľadom

Hotel Lesana *** sa nachádza v príjemnom horskom prostredí Tatier s očarujúcim panoramatickým výhľadom na Lomnický štít a ďalšie štíty tejto nádhernej časti Slovenska. V hoteli panuje rodinná atmosféra, takže sa tu budete cítiť ako doma.

Izby hotela sú moderne vybavené a každá z nich má TV a vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha). V hoteli si môžete skrátiť voľnú chvíľu pri ping pongu alebo za poplatok 0,50 € pri stolnom futbale a air hockey.


Zákazníci Travelkingu si nevedia vynachváliť nádherný výhľad z okien hotela priamo na Tatry. Kladne hodnotia aj milý personál a veľmi chutné jedlo.


Oddych v hotelovom wellness

Wellness centrum v hoteli vám ponúka hneď niekoľko možností ako relaxovať. Vo vonkajšej časti nájdete bazén so slanou vodou, ochladzovaciu kaďu a vonkajšiu saunu. Ďalšie sauny vás čakajú vo vnútornej časti spolu s vírivkami, tepidáriom a Kneippovým chodníkom.

Wellness centrum rozhodne oceníte po výlete po vysokohorských magistrálach.


V hoteli myslia aj na deti, ktoré sa môžu vyblázniť v novom zábavnom centre plnom trampolín, šmýkačiek, balónikov a rôznych hier, ktoré si môžu zahrať aj spolu s rodičmi.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Barbora P.)

Krásné, čisté prostředí, vynikající jídlo a milý personál. Určitě doporučuji pro rodiny s dětmi, syn byl nadšený. Byli jsme spokojení a pokud pojedeme do Vysokých Tater tak do tohoto hotelu.

Vynikajúce (Iveta S.)

Velmi doporučuji tento hotel, prostředí, čistota, ochotny personál, super wellness i strava. Vše bylo jak bylo psáno.

Vynikajúce (Marie H.)

Pobyt perfektní, příjemný a milý personál hotelu, jídlo, wellness, prostě všechno bylo skvělé.