O ubytovaní

Nedávno zrekonštruovaný Hotel Lesana *** sa nachádza v príjemnom horskom prostredí Tatier s očarujúcim panoramatickým výhľadom na Lomnický štít a ďalšie štíty tejto nádhernej časti Slovenska. V hoteli panuje rodinná atmosféra, takže sa tu budete cítiť ako doma. Okrem nádherných turistických cieľov v podobe stúpaní na okolité vrcholy skúste napríklad 7 km vzdialenú lanovku na Hrebienok, Astronomický náučný chodník (1,1 km), zabaviť sa v Tricklandii (6,3 km ), spoznať Kežmarský hrad (13,8 km) a oddýchnujte si v AquaCity Poprad (14 km). V zime oceníte blízkosť Ski areálu Tatranská Lomnica (3,5 km).

Kde budete spať?

Izby hotela sú moderne vybavené a každá z nich má okrem pohodlnej postele tiež TV a vlastnú kúpeľňu (WC, sprcha). Návštevníci si tu nemôžu vynachváliť nádherný výhľad z okien hotela priamo na Tatry.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa ráno naštartujete na výlety či aktivity pri bohatých bufetových raňajkách, po zvyšok dňa si tu môžete dopriať podľa menu tradičnú slovenskú kuchyňu s obľúbenými medzinárodnými špecialitami. Vychutnajte si tu pokojne aj kávičku s výhľadom na Lomničák a večerný oddych v bare.

Kde budete relaxovať?

Wellness centrum v hoteli vám ponúka hneď niekoľko možností, ako relaxovať. Vo vonkajšej časti nájdete bazén so slanou vodou, ochladzovaciu kaďu a vonkajšiu saunu. Ďalšie sauny váš čakajú vo vnútornej časti spolu s vírivkami, tepidáriom a Kneippovým chodníkom.

Wellness centrum rozhodne oceníte po výlete po vysokohorských magistrálach.

Cestujete s deťmi?

V hoteli myslia aj na deti, ktoré sa môžu vyšantiť v novom zábavnom centre plnom trampolín, šmýkačiek, balónikov a rôznych hier, ktoré si môžu zahrať aj spolu s rodičmi.

Niečo naviac

V hoteli si môžete skrátiť voľnú chvíľu pri stolnom tenise alebo za poplatok pri stolnom futbale a air hockey.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Radomír K.) ( - Česko)

Dobré jídlo, čistý pokoj, wellness, ochotný personál.

Skvelé (Marta G.) ( - Česko)

Příjemný pobyt na krásném místě.

Vynikajúce (Zuzana Mikulcová M.) ( - Česko)

Ubytování čisté, personál vstřícný, jídlo dobré, doporučuji.