Kúpeľný pobyt plný elegancie

Hotel DaVinci **** je boutikový hotel v Mariánskych Lázňach. Nachádza sa v priestoroch zrekonštruovanej vily na okraji centra mesta, budete to mať odtiaľto len pár krokov do centrálneho mestského parku a ku dvom hlavným prameňom - ​​Rudolfovmu a Ferdinandovmu.

Designové izby sú pohodlné, každá je vybavená LCD TV, minibarom, trezorom, telefónom a kúpeľňou so sprchou, kozmetikou a sušičom vlasov. Ubytovanie vás na prvý pohľad dostane svoju nadčasovou eleganciou - priestory sú osvetlené krištáľovými lustrami a v izbách aj v spoločných priestoroch narazíte na kresby Leonarda Da Vinciho.

Dobré jedlo a starostlivosť o telo i dušu

Na raňajkách a večeriach si pochutnáte v hotelovej reštaurácii, ktorá ponúka českú i medzinárodnú kuchyňu.

Hotel má tiež súkromné ​​kúpele so saunami a širokou ponukou masáží, kde sa môžete nechať rozmaznávať. Vášmu zdraviu prospejú aj prechádzky po priľahlom parku alebo golf na jednom z miestnych ihrísk.

Dodatočné info

 • Deti do 1,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Deti do 17,9 rokov 600 Kč (cca 24 €)/noc na prístelke vrátane raňajok. Dokúpenie večere za 150 Kč (cca 6 €)/noc.

 • Zapožičanie detskej postieľky po dohode vopred zdarma.

 • Parkovanie 120 Kč (cca 5 €)/deň.

 • Sviatočný príplatok (19. - 22.4., 1.5., 8.5., 5.7., 6.7., 28.9., 28.10., 17.11.) 300 Kč (cca 12 €)/osoba/noc.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli .
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Na procedúry môže byť vyžadovaná rezervácia, informujte sa pri rezervácii pobytu.

Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 12:00 hodín

 • Domáci maznáčik povolený

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Marie J.)

Prostředí bylo pěkné a čisté, vše odpovídalo popisu. Personal byl milý a ochotny. Strava byla výborná, v dostatečném množství.

Skvelé (Tereza P.)

Velmi příjemný pobyt měl bohužel i pár mínusů. Prostřední hotelu čisté, pěkné, pokoj byl malý a stísněný, v koupelně chyběly háčky na pověšení oblečení, zásuvka na fén či holicí strojek. Další mínus bylo prapodivně umístěné wellness v podkroví, kam si nedokážu představit dostat staršího člověka, kvůli příkrým schodům. Bohužel se ani na půdě netopilo a to se má potom člověk svléknout na masáž na příklad. Strava byla velmi průměrná až podprůměrná, otřesné byly zaschlé fazole v omáčce k snídani. Jinak snaha a příjemné jednání všech zaměstnanců hotelu celkem vyrovnala nedostatky. Hotel má rozhodně co vylepšovat.

Vynikajúce (Eva ?.)

Za sebe a přítele mohu říci, že pobyt v hotelu davinci byl úžasnej. Kuchyň dobrá personál velice ochotný. Čisté pokoje všude uklizeno! Mohu vřele jen a jen doporučit. Eva+Láďa

Tipy na výlet

Mariánské Lázně

Mariánské Lázně

V Mariánskych Lázňach vás čakajú preslávené kúpeľné parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, veľa kultúrneho aj spoločenského vyžitia a predovšetkým niekoľko desiatok liečivých prameňov. Najznámejšími sú Ferdinandov, ktorý bol tiež úplne prvým využívaným prameňom, ďalej Lesný prameň a Ambrožov. K pitným kúram slúžia pramene Krížový, Karolínin a Rudolfov. Mariánské Lázně sa vždy tešili obľube slávnych osobností a šľachty. Za zmienku stojí napríklad anglický kráľ Eduard VII alebo skladateľ J. W. Goethe. Dnes sú druhými najväčšími českými kúpeľmi.

Miniaturpark Boheminium

Miniaturpark Boheminium

Pozrite sa na dokonalé makety významných pamiatok Českej republiky. Nájdete tu hrady, mosty, katedrály a mnoho ďalších. Všetky modely sú vyhotovené v jednotnej mierke 1:25, vďaka ktorej uvidíte exponáty tak, ako by ste ich pozorovali z lietadla vo výške asi 200 m. Park je otvorený po celý rok vrátane sviatkov a víkendov a je prístupný aj lanovkou.

Spievajúca fontána

Spievajúca fontána

Už ste počuli fontánu spievať? Tá, ktorá sa nachádza na kolonáde Maxima Gorkého to vie! Prvýkrát sa rozoznela 30.4. 1986 za tónov zo skladby Petra Hapku. Od tej doby tu vďaka prúdom a pramienkom z trysiek môžete každú nepárnu hodinu zažiť jedinečný hudobný zážitok. Predstavenie je vo večerných hodinách doplnené aj o scénické osvetlenie. V okolí fontány nájdete niekoľko monumentov a tiež Krížový, Rudolfov a Karolínin prameň. Slávnostné zahájenie je vždy 30. apríla o 21.00 hodín a ukončenie predstavenia je na prelome októbra a novembra.