O ubytovaní

Penzión Kalinka stojí vo výbornej lokalite obce Malá Bielica. Miestne termálne kúpalisko je vzdialené len 5 minút chôdze a miestna hvezdáreň zas len 1,4 km.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v štandardne zariadených dvojlôžkových alebo trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Všetky izby majú televíziu a v objekte je WiFi pripojenie. Nechýba samostatná kúpeľňa.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii sa tešte na polpenziu podávanú formou à la carte. Raňajky aj večere si teda vyberáte podľa vlastného priania. Chutné jedlo môžete zapiť nápojom na bare v penzióne. V teplých mesiacoch si pochutnáte na grilovaných špecialitách na letnej terase s grilom.

Kde budete relaxovať?

Nechajte svoje telo aj dušu oddýchnuť v termálnych bazénoch penziónu Kalinka. Ponorte sa do perličkového bazéna s teplotou vody až 37 °C alebo si zaplávajte v plaveckom termálnom bazéne s teplotou vody až 30 °C. Zrelaxovať sa môžete aj v hotelovej vírivke pre až 6 osôb, alebo vyskúšajte niektorú z novo zrekonštruovaných sáun - v suchej a infra saune. V penzióne si môžete dopriať aj masáž.

Niečo naviac

Zašportovať si môžete v hoteli aj inak ako v bazéne. Kedykoľvek si môžete zahrať biliard, stolný tenis alebo si zacvičiť vo fitness. Už ste niekedy hrali virtual golf? V Penzióne Kalinka si ho môžete vyskúšať.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (jan J.) ( - Slovensko)

Strava výborná, wellness vinikajúci, personál šikovný.

Vynikajúce (Lenka D.) ( - Česko)

Strava vynikající, personál ochotný a vstřícný :) Bazén po celý den, vířivka taktéž. Doporučujeme!

Skvelé (Olga S.) ( - Česko)

Penzión vypadá, že se od dob jeho otevření /před 25 lety?/ nic v zařízení a vybavení nezměnilo. Manželova postel vrzala při každém sebemenším pohybu. Oceňuji vlastní termální bazén, v sousedství moderní nové lázně a blízkost dráhy na bruslení. Personál ochotný. Strava-velké porce, chutné, malá rozmanitost. Nic pro milovníky zdravé výživy. Přesto jsme byli s dovolenou spokojeni - jaký si to uděláš, takový to máš. Doporučujeme návštěvu zámku Bojnice, je tam i zoo, stezka v korunách stromů. Kouzelná promenáda. Nadšeni jsme byli z výletu do Banské Štiavnice - malebné městečko. Je pravda, že cesta horami trvá hodinu, ale je nádherná. Lze odbočit na koupání - Hodruša, ski areál.