• Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

  • Domáci maznáčik zakázaný

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou nie je možná

Ubytovanie v penzióne Kalinka pre celú rodinu

Penzión ponúka ubytovanie v štandardne zariadených dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie, TV a v objekte je WiFi pripojenie zdarma.

V reštaurácii sa tešte na polpenziu podávanú formou à la carte. Raňajky aj večere si teda vyberáte podľa vlastného priania.

Relax v termálnych bazénoch a nových saunách

Nechajte svoje telo aj dušu oddýchnuť v termálnych bazénoch penziónu Kalinka. Ponorte sa do perličkového bazéna s teplotou vody až 37 °C alebo si zaplávajte v termálnom bazéne s teplotou vody až 30 °C. Zrelaxovať sa môžete aj v hotelovej vírivke, alebo vyskúšajte niektorú z novo zrekonštruovaných sáun.

Zašportovať si môžete v hoteli aj inak ako v bazéne. Kedykoľvek si môžete zahrať biliard alebo stolný tenis.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Hanka P.)

Hotel je starší, hodně topili, i když nebylo potřeba, v koupelně nefungovalo odvětrávání. Postele jsou tvrdé, ale to záleží jak pro koho. Jídlo bylo dobré, bylo ho hodně, jen snídaně by mohla být od 8h. Wellness super, bazén, vířivka i sauny. Personál milý a ochotný.

Dobré (Bohuslav K.)

Vše bylo dle popisu v pořádku, jen ta strava, dostat na stůl dodatečně teplé jídlo byl problém, ale to je spíše organizační problém pensionu. Personál jinak ochotný, pokoje čisté s vybavením.

Dobré (iveta S.)

Prostredie fajn, personál milí, interiér zanedbaný, miestami špinavý - škoda, znižuje to kvalitu služieb.