Penzión u Zajíčků nájdete v Mokrej, kúsok od Brna a zároveň v malebnej krajine pri údolí Říčky a neďaleko Moravského krasu s priepasťou Macocha. Moderný penzión ponúka ubytovanie v komfortne vybavených izbách s vlastným sociálnym zariadením. Nechýba ani štýlová, rustikálna, v okolí vyhlásená reštaurácia s domácou kuchyňou, kde si vychutnáte polpenziu. Okolie penziónu je pretkané hustou sieťou cyklociest. 

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Romana M.) ( - Česko)

Naprostá spokojenost s ubytováním, stravou. Velmi příjemný a ochotný personál. Doporučuji!

Vynikajúce (Jana K.) ( - Česko)

Prostředí hotelu odpovídalo popisu, obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno, se službami jsme byli spokojeni, personál byl skvělý, ochotný. Navíc jsme museli pro zdravotní potíže přerušit pobyt a paní majitelka nám umožnila pobyt dočerpat v jiném termínu, což nás mile překvapilo a za což jí moc děkujeme. Návštěvníkům doporučuji výlet na rozhlednu Babí Lom. Moc pěkná vyhlídka, klídek a pěkná procházka.

Skvelé (Zuzana B.) ( - Slovensko)

Okolie a prostredie penziónu vyhovovalo popisu, spokojenosť z našej strany bola, nakoľko sme si mohli so sebou vziať i psíka. Takisto z personálnej stránky penziónu ok, ubytovanie a strava tiež vyhovujúce - zodpovedajúca finančnej stránke. Výlety Blansko - priepasť Macocha + jaskyňe, na Moravský kras sa dá pozrieť viacerými očkami :-).