• Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

  • Domáci maznáčik zadarmo

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Penzión u Zajíčků nájdete v Mokrej, kúsok od Brna a zároveň v malebnej krajine pri údolí Říčky a neďaleko Moravského krasu s priepasťou Macocha. Moderný penzión ponúka ubytovanie v komfortne vybavených izbách s vlastným sociálnym zariadením. Nechýba ani štýlová, rustikálna, v okolí vyhlásená reštaurácia s domácou kuchyňou, kde si vychutnáte polpenziu. Okolie penziónu je pretkané hustou sieťou cyklociest. 

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Romana M.)

Naprostá spokojenost s ubytováním, stravou. Velmi příjemný a ochotný personál. Doporučuji!

Vynikajúce (Jana K.)

Prostředí hotelu odpovídalo popisu, obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno, se službami jsme byli spokojeni, personál byl skvělý, ochotný. Navíc jsme museli pro zdravotní potíže přerušit pobyt a paní majitelka nám umožnila pobyt dočerpat v jiném termínu, což nás mile překvapilo a za což jí moc děkujeme. Návštěvníkům doporučuji výlet na rozhlednu Babí Lom. Moc pěkná vyhlídka, klídek a pěkná procházka.

Skvelé (Zuzana B.)

Okolie a prostredie penziónu vyhovovalo popisu, spokojenosť z našej strany bola, nakoľko sme si mohli so sebou vziať i psíka. Takisto z personálnej stránky penziónu ok, ubytovanie a strava tiež vyhovujúce - zodpovedajúca finančnej stránke. Výlety Blansko - priepasť Macocha + jaskyňe, na Moravský kras sa dá pozrieť viacerými očkami :-).