• Domáci maznáčik zakázaný

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Ubytovanie v obklopení prírody a zábavy

Hotel Rendez-Vous *** stojí v malebnej dedinke Liptovský Trnovec. V hoteli na vás čakajú izby s krásnym výhľadom na Nízke Tatry, ktoré disponujú vlastnou kúpeľňou s vaňou či sprchovým kútom (podľa typu izby). K dispozícii je TV, WiFi, fén a hygienické potreby na vyžiadanie.

Hotel je obklopený vodným živlom. Ubytovanie sa nachádza priamo pri priehrade Liptovská Mara a blízko je to aj do niekoľkých aquaparkov. Len po 2 km by ste narazili na aquapark Tatralandia a po štvrť hodine jazdy sa ocitnete pri vstupe do Gino Paradise Bešeňová.

Gurmánsky zážitok i odpočinok vo wellness

Nielen polpenziu si vychutnáte v reštaurácii, ktorá ponúka množstvo gurmánskych zážitkov. Pokrmy sa pripravujú z čerstvých a BIO potravín od regionálnych výrobcov. Miešané drinky, kávu či chutné koláčiky si môžete dopriať v štýlovom lobby bare s kozubom.

Pre hostí je tiež k dispozícii wellness centrum so saunou a hydromasážnym bazénom.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Milena V.)

Vše v pořádku, jen z avizovaného výběru dvou jídel k večeři zbylo jen jedno, často nevalné kvality.

Vynikajúce (Monika ?.)

Pobyt sa nám páčil. Hotel čistý, príjemný personál, strava výborná. Všetko bolo v poriadku, škoda len že vo wellness bola funkčná iba sauna, ale inak nie čo vytknúť. Poloha hotela je úplne super, všade je veľmí blízko. Doporučujeme.

Dobré (Blanka S.)

Obsluhující personál restaurace a recepce velmi nepříjený. Wellness nám nebyl nabídnut i když jsme na něj měli nárok. Špatně uklizený pokoj. Jiné ceny doplatků za děti. Strava byla v pořádku.